МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 10:00
    “Их хүндэтгэл 80” Дундговь аймгийн Төв Халхын дуулалт жүжгийн театрын концерт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 22-р анги
  • 15:30
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Гурвансайхан сум
  • 16:10
    Оюундалай
  • 16:30
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 17:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 17:40
    12/15 “Хуурамч хаяг”
  • 18:10
    “Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо”
  • 18:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:50
    “Улсын эрх-Монгол наадам” баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Өлзийт сум
  • 21:50
    Ногоон шошго: Хан Хэнтийд халдах эрхийг хэн олгов?!!
  • 22:20
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:30
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /37,38/
  • 13:00
    Ланд 300 супер тохирол
  • 14:30
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /15/
  • 15:25
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 16:25
    Өвлийн инээмсэглэл - 2011
  • 18:00
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:05
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /37,38/
  • 18:35
    Эсгий туургатан
  • 19:10
    Бизнес мэдээ
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:25
    Супер спорт
  • 23:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 10:10
    "Зулын 25 их дүйчин өдрийн зул өргөх буян номын айлтгал"
  • 10:30
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 24-р анги
  • 12:00
    "Ланд 300 супер тохирол"
  • 13:00
    "60 секунд"
  • 13:15
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:15
    "Танин мэдэхүй" цуврал
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Жендерт суурилсан хүчирхийлэлтэй тэмцэх 16 хоногийн аян"
  • 15:50
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 4-р анги
  • 17:30
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 25-р анги
  • 21:00
    "Гарц" хэлэлцүүлэг
  • 22:40
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    Бизнес мэдээ
  • 07:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 42-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:00
    Танд тустай агшин
  • 11:05
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 11:25
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Тоймчдын сэдэв
  • 12:25
    Зулын 25-ны номын хурал
  • 12:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Баянтүмэнгийн хурд МСУХ-ны 15 жилийн ой
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Бизнес мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Би байртай болмоор байна
  • 17:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:40
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 18:50
    Танд тустай агшин
  • 18:55
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 43-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Баянтүмэнгийн хурд МСУХ-ны 15 жилийн ой
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 03:05
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:55
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:20
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг / дугаар 9/
  • 10:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 11:55
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК Төгсгөлийн / 31.32 р анги-давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Ярьж буй хууль" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 14:40
    " 10-ын эсрэг нэг" шоу нэвтрүүлэг /давталт /
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    K-Pop хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 25-р анги /
  • 16:00
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:40
    Зураглал
  • 17:45
    Реклам сурталчилгаа
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Ярилцья даа
  • 21:00
    "Давхар шок" инээдмийн контент
  • 21:40
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 1-р анги/
  • 22:50
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    "Миний ах атаман" МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Золиос" ОАК 6-р анги /давталт/
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 32-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мөнхийн хөдөлгөөн" Баримтат кино
  • 17:00
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 15-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан
  • 21:50
    "Золиос" ОАК 7-р анги
  • 22:50
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 15-р анги /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Happy 31
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Хоёр гүүрний цаана МУСК
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Умардын од-1 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Happy 31
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-52 ОАК
  • 19:00
    Саятан лото –шууд
  • 20:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:00
    Умардын од-2 ОАК
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    Дурлалын магистр МУСК
  • 00:20
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:40
    Мэдээ
  • 03:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.9
  • 07:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 59-62
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 08:30
    " Дээд зиндаа" ОАК 7
  • 09:45
    Цаг агаар
  • 09:50
    " Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 2
  • 11:40
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 12:05
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.9
  • 12:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 59-62
  • 12:55
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 8
  • 13:10
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 6
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 16:35
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.9
  • 16:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 59-64
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Дээд зиндаа" ОАК 8
  • 21:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 22:55
    " Ээжийн дайсан" МУСК
  • 00:55
    Олон улсын мэдээ
  • 01:15
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 2

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.21-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 09:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 13-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 62-р анги
  • 13:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№16)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№16)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№16)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №5,6)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 22-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.20,21-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 63-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.7,8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-8,9,10-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-10-р анги
  • 10:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 21-р анги
  • 11:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-8,9,10-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-10-р анги
  • 17:30
    "Эни Жаки Мастеркласс" загварын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 22-р анги
  • 22:00
    Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 10:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 11:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1-3-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 12:55
    "Унахаас болгоомжил" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 19-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 58-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 20:30
    "Галилео" баримтат кино 79,80-р анги
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 20:50
    "Газар шим үзүүлж байна" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 16-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 16-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино 81-84-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Цаг хугацаа" ОАК 2-р анги
  • 09:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Алис: Гайхамшигт орны хүү" УСК
  • 12:00
    Бизнес толь
  • 12:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 15:20
    "Шастирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан амралтын өдөр" УСК
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-р анги
  • 02:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 2-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Хөвсгөл аймагт
  • 08:35
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 2-р анги давталт
  • 12:30
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говьсүмбэр аймагт
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 3-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд
  • 16:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Улаанбаатар хотод
  • 16:20
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Орхон аймагт
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 3-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Дорноговь аймагт
  • 21:30
    "Сэдэв шийдэл" ярилцлагын цаг
  • 22:00
    "Би байртай болмоор байна" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Pillow talk" +21 нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:40
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (7-р анги)
  • 02:25
    "Араатнуудын хот (Mortal Engines)" УСК
  • 04:30
    "Тээвэрлэгч 2 (Transporter 2)" УСК
  • 05:55
    "Учрал" МУСК
  • 07:25
    "Six feet" МУСК
  • 08:55
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.21,II.1-р анги)
  • 09:50
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (7-р анги)
  • 10:40
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 12:30
    "Дуулъя (Sing)" УСК
  • 14:25
    "Шотландын хатан Мэри (Mary Queen of Scots)" УСК
  • 16:40
    "247 градус" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 19:30
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)
  • 20:30
    "Нууцлаг учиг (Phantom Thread)" УСК
  • 23:05
    "Гайхамшигт 4 (Fantastic Four 2015)" УСК
  • 00:50
    "Үнэн үү? Шийтгэл үү? (Truth or Dare)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 19,20,21-р анги
  • 08:40
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 09:20
    Хайраа хайрла ХОАК 87-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Project Runway Mongolia - Making Movie
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 23-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Тууль ОАК 2-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 22,23,24-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 88-р анги
  • 19:00
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Х.Мөнхзаяа
  • 19:30
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 21:30
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Тууль ОАК 3-р анги
  • 23:10
    Бурхан буусан өдөр кино контент
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 10:20
    "Урагшлах хөгжил 5 чухал" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • 13:10
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 15:50
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 17:10
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 19:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "ТВ7-Тодруулага" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 21:30
    "Сүүдэр" МУСК
  • 23:10
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Панда" баримтат кино
  • 14:25
    Эко ТВ цоморлог
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Зөвшөөрлийн тухай хууль
  • 20:00
    "Дэлхийн хамгийн бяцхан охин" баримтат кино
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Хүний амь" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 17
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 5
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.25
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" V.5-6
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 69-70
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 72
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.25
  • 09:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Z
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 73
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 27-28
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" II.3-4
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.22
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.8
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.12
  • 12:30
    Маамуу - Зараатай бялуу
  • 12:45
    Маамуу - Ээжийн хайр
  • 13:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.25
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.7-8
  • 14:05
    "Англиар ярьж сурцгаая" англи хэлний хичээл
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.5-8
  • 15:00
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 5-8
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 16:10
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 69-70
  • 16:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 16:30
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 16:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Z
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 74-75
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.26
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 18
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 6
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.9
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.13
  • 18:30
    Маамуу - Робот Тамираа
  • 18:45
    Маамуу - Хөөрхөн сэтгэл
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 29-30
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.23
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" II.5-6
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" 9-10
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 3,4-р хэсэг
  • 13:50
    Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо
  • 14:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 5,6-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “ABU Робокон-2022” Олон улсын аварга шалгаруулах тэмцээн. 13-р хэсэг
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол улс-Бүгд Найрамдах Куба улстай дипломат харилцаа тогтоосны 60 жил” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Ц.Батбаяр, БНКУ-аас Монгол улсад суугаа Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Раул Делгадо Консепсион, Тэргүүн шадар Д.Пунцаг /давталт/
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн БНХАУ-д хийсэн Төрийн айлчлал
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    Онцгой дуудлага
  • 21:40
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Hightops: Episode 1
  • 06:30
    Hightops: Episode 2
  • 07:00
    Hightops: Episode 3
  • 07:30
    NBA Action №7
  • 08:00
    NBA Gametime №33
  • 08:30
    NBA (Шууд) Л.А Лэйкерс - Кливленд 2022-23
  • 11:00
    NBA: Л.А Клипперс - Шарлотт 2022-23
  • 13:00
    Marquee Matchup
  • 15:00
    Marquee Matchup
  • 17:00
    NBA Action 3207
  • 17:30
    Hightops: Episode 3
  • 18:00
    The Buzzer №7
  • 19:00
    NBA Gametime №34
  • 19:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Кливленд 2022-23
  • 21:30
    NBA: Голден Стэйт - Даллас 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №34

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Атлетико - Жирона 8-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: Марокко - Испани
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №25
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №26
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №27
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №28
  • 21:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №3
  • 22:00
    Football Talk №17
  • 23:30
    FIFA WC тойм №17

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №20
  • 09:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №21
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №17
  • 11:00
    NBA: Дэнвэр - Л.А Клипперс 2022-23
  • 13:00
    FIFA WC : Бельги - Марокко
  • 15:00
    NBA Talk №8
  • 16:30
    FIFA WC : БНСУ - Гана
  • 18:30
    NBA Action №6
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Өвөрхангай - Улаанбаатар II-р шат
  • 22:00
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №1
  • 22:30
    FIFA WC Тойм №17
  • 23:30
    LaLiga Fans №3

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Earthshot Prize 2022 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Made нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Америкийн суутнууд нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим
  • 12:00
    WWE Smackdown 1215
  • 14:00
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 17:00
    ONE FN 5: Дэ Риддер - Малихин
  • 19:30
    ONE: Unbreakable II
  • 21:00
    ONE Weekly #49
  • 21:30
    UFC Connected 510
  • 22:10
    ONE Vault #17
  • 23:05
    ONE Vault #18

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 2-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зураг түүх өгүүлнэ Т.Галсан
  • 11:00
    Хурдан морины түүх Хэнмэдэх Хар азарга
  • 11:20
    Нохдын ертөнц Бурбуль
  • 11:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг- Уран баримал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бурхантын хурд-2017 Азарга, их нас, соёолон
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Хангай Баримтат кино
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Сиэтл
  • 19:15
    Нийтийн дууны цаг
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран зурагт дурлагсад МУЭ-ийн гишүүн зураач Б.Отгонтүвдэн
  • 22:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 3-р анги
  • 23:40
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" ОАК 1.9-р анги
  • 08:00
    "Ярианы хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 11, 12
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 26
  • 09:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 15-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 2
  • 11:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 7, 8-р анги
  • 12:25
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 14-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 20, 21-р анги
  • 15:10
    "Охид" ОАК 1.10-р анги
  • 16:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 85, 86-р анги
  • 17:40
    "Дуулиан шуугиан" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 19:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 9, 10-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК төгсгөлийн 87-р анги
  • 23:00
    "Охид" ОАК 1.10-р анги
  • 00:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 9, 10-р анги
  • 01:00
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 15-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №16
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №48
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Шөвгийн 16
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC Тойм №16
  • 10:00
    FIFA WC : Нидерланд - Сенегал
  • 12:00
    FIFA WC (Шууд): Шөвгийн 16
  • 14:00
    FIFA WC : Бельги - Марокко
  • 16:00
    FIFA WC : Хорват - Канад
  • 18:00
    FIFA WC : Япон - Коста Рика
  • 20:00
    FIFA WC : Марокко - Испани
  • 22:00
    FIFA WC : Шөвгийн 16

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Улаачдын сорил 5 нэвтрүүлгийн шилдэг оролцогч Г.Мөнхзул
  • 11:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Ярьдаг мод" хүүхдийн жүжиг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 19:20
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил нэвтрүүлгийн дэд байрын шагналт Ж.Сайнхүү хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 27-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:45
    "Хоньчин Найдан" МУСК
  • 23:55
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Манлайн баясгалан: Монгол Улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 07:40
    Монголын спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн 1978 оны Замчин улсын аварга баг
  • 08:45
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 2-р хэсэг
  • 16:50
    Зочны ярилцлага
  • 17:10
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 18:15
    Зочны ярилцлага: МВХ-ны дээд лигийн тэмцээний легионер тоглогчид оролцов
  • 18:35
    Бөхийн хууч
  • 19:00
    Спорт цаг үе: Нийслэлийн иргэдийн спортын наадам ба түүний ач холбогдол
  • 20:05
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал
  • 21:45
    Монголын спортын түүх
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    "Дэлхийн дулааралд хэн нөхөн төлбөр төлөх вэ?" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 35-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-2
  • 11:13
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Энхийг сахиулагч Монгол цэрэг
  • 14:55
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:10
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 37-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 16:45
    Цагдаагийн "Сүлд" чуулга
  • 17:25
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 36-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    "Саран ээж" нийгэмлэг
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    ТВ-Клиник
  • 20:45
    Татарын Дээрхий цуврал-3
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 38-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан