МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    Дэлхийн кино: “Касабланка” Уран сайхны кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Бөөр эмчлэх аргууд
  • 11:30
    ЮНЕСКО Монголд
  • 12:10
    “Үндэсний хөгжмийн их найрал-60” концерт. 2-р хэсэг
  • 12:50
    “Нүүдэлчин зөн” төсөл: Хүй дарсан чулуу
  • 13:30
    “Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Монголын баялаг 330” Дорноговь аймаг. Замын-Үүд сум.
  • 14:40
    “Хэцүү анги” ОАУСК 6-р анги
  • 15:20
    Агаараар гүйцгээе
  • 16:00
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 16:50
    Эдийн засгийн тойм
  • 17:10
    Алтан аргамж: Монгол улсын гадаад аюулгүй байдал
  • 18:00
    Нээлттэй засаг
  • 18:20
    Хүнсний хувьсгал: Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 18:40
    Монголын үндэсний цаг: Газар тариалангийн өнгөрсөн, одоо, ирээдүй...
  • 19:30
    “Европын ойн түншлэл ба Монгол улс”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 22:30
    “Онцгой даалгавар” Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    "Хамаг Монгол 2"
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    Энтертайнмент зоне
  • 12:55
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:30
    Супер спорт
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:10
    Бизнес мэдээ
  • 17:25
    Гоё айлууд
  • 18:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    "Орших уу эс орших уу" Үндэсний шоу
  • 21:45
    "Үхэж үл болно Чингис хаан" Монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 23:55
    Сумо тойм
  • 00:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 13:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 8,29,30-р анги
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:30
    "Бахархалтай үдэш 2022"
  • 16:50
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:20
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 1-р анги
  • 18:10
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Үлэмжийн чанар" нэвтрүүлэг Дуучин Б.Батцэцэглэн
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 31-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 2-р анги
  • 23:10
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:20
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 07:50
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Өнөөдрийн аялал
  • 13:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 14:05
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 14:25
    Нүүдэлчдийн дэлхийн соёлын фестиваль - Увс аймаг
  • 15:25
    Танд тустай агшин
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    "Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:30
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Соёг" уран сайхны кино
  • 19:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:00
    "Тоймчдын сэдэв"
  • 20:30
    "Тэгээс зуу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 21:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 29,30-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 01:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 01:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 03:25
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 10:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Анализ тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Монголын үндэсний цаг / Газар тариалангийн өнгөрсөн,одоо, ирээдүй /
  • 13:50
    "Европын ойн түншлэл ба Монгол Улс" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    УИХ-ын цаг
  • 15:00
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:15
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    Монгол Улсын консерваторийн 85 жилийн ойн "Урлагийн эх ундарга" хүндэтгэлийн концерт
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "After School Club" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эхиймаа" МУСК
  • 23:30
    Кино задлан
  • 23:50
    "Захиас" МУСК
  • 00:55
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:25
    "Будда" айлдвар сургааль

C1

  • 08:00
    "Хувилай хааны зарлиг " МУСК
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 11:00
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" Зорилтот төсөл S2 №4 /давталт/
  • 14:20
    "Пентхаус" ОАК S3 6-р анги
  • 15:30
    "Пентхаус" ОАК S3 7-р анги
  • 16:40
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 1-р анги
  • 17:40
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 2-р анги
  • 18:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:00
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:30
    "Алтан ажил" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Хэнэггүй жүжигчин" УСК
  • 23:45
    "Sanjaa show" /давталт/
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 10:00
    Хайрын хүч
  • 11:00
    Сайн байна уу
  • 11:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 15:30
    Монголын баялаг 330
  • 16:10
    Хот
  • 16:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:00
    Хар сувд-46 ОАК
  • 18:00
    Хар сувд-47 ОАК
  • 19:00
    Зууны нууц
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Хар сувд-48 ОАК
  • 21:00
    Хар сувд-49 ОАК
  • 22:00
    Хар сувд-50 ОАК
  • 23:00
    Хичээл тасалсан сурагч УСК
  • 01:05
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:40
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.9
  • 02:40
    " Батхүлэг " баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 3,4
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.14
  • 07:40
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-8
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 27,28
  • 08:30
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 5
  • 09:10
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:30
    " Кино судар бүтээгчид " баримтат кино
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:30
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.3
  • 12:55
    " Онцгой даалгавар" МУСК
  • 14:35
    Цаг агаар
  • 14:40
    " Тайжын хурд - 2022" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Цаг агаар
  • 16:20
    " Ах дүү 3" МУСК
  • 18:00
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 9
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаар
  • 20:10
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 6
  • 21:10
    " Европын Ойн түншлэл ба Монгол улс"
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:45
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    " Ээж" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 08:55
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 09:15
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.37,38-р анги
  • 09:50
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК 46-р анги
  • 11:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 19-р анги
  • 15:15
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 6-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.39,40-р анги
  • 19:00
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 19:30
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК 47-р анги
  • 21:00
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 23:10
    "Найзууд" ОАК 7.3,4-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-46,47,48-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 6,7-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-21-р анги
  • 10:30
    "5 Алтан Цагариг" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-49,50,51-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 8,9-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-22-р анги
  • 17:30
    "Хөдөлгүүр" автомашины нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ийм л учраас" хөлбөмбөгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    "The Profit" бизнесийн реалити нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 02:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үүрийн цолмон" МУСК
  • 07:40
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 37-42-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "6/42 Лотто" хонжворын анхны тохирол | шууд |
  • 11:10
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 13,14-р анги
  • 14:15
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 15:15
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 16:15
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 17:45
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг дугаар-9
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Road to ONE Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-10 SEMI FINAL
  • 21:30
    "Шийдсэн охид" МУСК
  • 22:45
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног" УСК
  • 00:30
    "Bad Angel" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:35
    "Сэтгэл засагч" ОАК 13-15-р анги
  • 10:50
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Индиан азарга" УСК
  • 13:00
    "300 саяын супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хамаг Монгол-2" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E2
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Говь-Алтай
  • 18:30
    "Улаачийн сорил 4" нэвтрүүлэг Шилдэг зөнч, улаач Н.Ганчулуун
  • 19:00
    "Гэрийн эльф" УСК
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Залуу нас" УСК
  • 00:25
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 23-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 08:00
    "Үлгэрийн цаг"
  • 08:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:20
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говь-Алтай аймагт
  • 09:30
    Зуузуугийн найзууд
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/ давталт
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 24-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 9 давталт
  • 15:10
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 10
  • 18:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амрыг эрье" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 21:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Сэлэнгэ аймагт
  • 22:10
    "Ганцаараа" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:50
    "Гялбаа (Shine)" УСК
  • 04:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 04:35
    "Намрын синдром" МУСК
  • 06:10
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 07:40
    "Сайн уу амьдрал минь" МУСК
  • 09:50
    "Хайчин гарт Эдвард (Edward Scissorhands)" УСК
  • 11:45
    "Диваажингийн хаант улс (Kingdom of Heaven)" УСК
  • 15:05
    "Шиндлерийн бүртгэл (Schindler's List)" УСК
  • 18:45
    "1917 (1917)" УСК
  • 21:00
    "Грисиагийн жимс" аниме (I.11,12-р анги)
  • 22:05
    "Баяртай Кристофер Робин (Goodbye Christopher Robin)" УСК
  • 00:00
    "Үхэгсэд үхдэггүй (The Dead Don't Die)" УСК
  • 02:35
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 27-32-р анги
  • 08:40
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 09:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 10:20
    3 охин - Хурдлах тусам амьд тоглолт
  • 11:50
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 13:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Устаж буй Вермээр Баримтат кино
  • 15:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:10
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Сараана МУСК
  • 18:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 9,10,11-р анги
  • 20:00
    Project Runway шоу 8-р дугаар
  • 21:30
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Вангогийн хамгаалагч Баримтат кино
  • 22:30
    Гангланд /Gangland revenge/ УСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 10:30
    "ТВ7-Тодруулга" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Доргио долоон эр" МУСК
  • 12:50
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Good Soil" үзүүлж байна
  • 14:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Худалч залуу" МУСК
  • 17:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Y-подкаст" үзүүлж байна
  • 20:20
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Closet" УСК
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    Abstract the Art of design S7
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    "Хүн төрөлхтөн 1" баримтат кино
  • 17:30
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Хүн төрөлхтөн 2" баримтат кино
  • 19:30
    "БЛИЗ" хошин шог
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:45
    Эко зөвлөгөө
  • 22:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 23:00
    "Snatch up" УСК
  • 00:55
    Эко зөвлөгөө
  • 01:05
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хувирагч роботууд" IV.6-9
  • 08:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 2
  • 08:45
    Вампи 2
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.19
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 11-12
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 58-59
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 55-56
  • 09:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 09:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - S
  • 10:00
    "Токиогийн хон хэрээнүүд" 4-8
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.1-4
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" VI.25-26
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 3-4
  • 15:00
    "Хувирагч роботууд" IV.10
  • 15:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.11-12
  • 16:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 1-5
  • 18:00
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.2
  • 18:15
    Булцгар найзууд 3
  • 18:30
    Маамуу - Жижигхэн Тамираа
  • 18:45
    Маамуу - Өхөөрдөм өвөл
  • 19:00
    Ноён талхны үсчний газар II.22-26
  • 20:10
    "Мөнх Тунх" V.2
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.2-6
  • 23:00
    Эфир хаасан

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Hornets vs Cavaliers 11/18/2022 Tape
  • 02:00
    NBA: Pistons vs Lakers 11/18/2022 Tape
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action №4
  • 08:30
    NBA (Шууд) Миннесота - Филадельфиа 2022-23
  • 11:00
    Marquee Matchup
  • 13:00
    Marquee Matchup
  • 15:00
    NBA: Милуоки - Филадельфиа 2022-23
  • 17:00
    NBA: Нью Йорк - Голден Стэйт 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №23
  • 19:30
    NBA Action №5
  • 20:00
    NBA: Орландо - Индиана 2022-23
  • 22:00
    NBA: Миннесота - Филадельфиа 2022-23

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Эспаньол - Реал М. 3-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga World №4
  • 11:30
    UCL: Байерн - Барселона 2-р тойрог
  • 13:30
    UCL: Ливерпүүл - Аякс 2-р тойрог
  • 15:30
    LaLiga Nations №2
  • 16:00
    Ла Лиг: Валенсиа - Атлетико 3-р тойрог
  • 18:00
    Ла Лиг: Реал М. - Бетис 4-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga Nations №3
  • 20:30
    UCL: Ман Сити - Дортмунд 3-р тойрог
  • 22:30
    Волейболын ДАШТ: Серби - Канад

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    NBA (Шууд) Орландо - Индиана 2022-23
  • 10:30
    UCL: Марсель - Тоттенхэм 6-р тойрог
  • 12:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 13:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Тоглолт № 89
  • 15:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Тоглолт № 90
  • 17:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Тоглолт № 91
  • 19:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Тоглолт № 92
  • 21:00
    Track & Field Weekly #5
  • 21:30
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №1
  • 22:00
    The Buzzer №5
  • 23:00
    БЛИЦ нэвтрүүлэг №1
  • 23:30
    Zulaa's challenge №4

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Товч түүх нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 12:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 13:30
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 14:30
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Оч нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 15:00
    101-н нээлт нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:30
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 17:00
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 19:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 21:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 22:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 23:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд
  • 22:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 23:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд нэвтрүүлэг

SPS Plus

  • 00:00
    ONE: Fists of Fury
  • 02:00
    UFC: Льюс - Спивак Прелим (Шууд)
  • 05:00
    UFC: Льюс - Спивак (Шууд)
  • 08:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Vault #13
  • 10:00
    ONE Weekly #46
  • 10:30
    UFC: Холм-Виэйра
  • 13:00
    UFC 276: Адесанья-Каннониер
  • 16:20
    UFC: Блэйдес-Аспинал
  • 19:00
    UFC: Блахович-Ракич
  • 21:00
    ONE Vault #14
  • 22:00
    UFC: Холл-Стриклэнд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:15
    Эрүүл мэндийн цаг
  • 08:45
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэй кино 5-р анги
  • 09:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд Дубай ворлд кап 2012
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    “Дуундаа жаргалтай дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Баримтат кино
  • 12:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Сүлд үү, тоо юу? Трансильван
  • 13:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    Загварын ертөнц
  • 14:30
    Би уран бүтээлч МУСТА Ц.Цэрэнбямба
  • 15:00
    Уран зурагт дурлагсад МУЭ-ийн гишүүн, арьсан урлаач Т.Баттулга
  • 15:30
    Дэлхийн алдартнууд Жеки Чан
  • 16:00
    Ай Ёо Доктор
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Эдийн засгийн цаг
  • 17:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:40
    “Зэвт дайчид” шоу нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 22:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:30
    Бяцхан төгс газрын зураг УСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 10-14-р анги
  • 09:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 14-р анги
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 79, 80-р анги
  • 12:30
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК 11, 12, 13-р анги
  • 15:55
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 51, 52-р анги
  • 17:30
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 15-р анги
  • 19:00
    "Мастеруудын гэрт" (159)
  • 20:30
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК 14-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 53, 54-р анги
  • 23:30
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК 14-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Inside Serie A №11
  • 09:30
    UCL: Леверкузен - Атлетико 2-р тойрог
  • 11:30
    Inside Serie A №15
  • 12:00
    UCL: Милан - Динамо З. 2-р тойрог
  • 14:00
    "Сери А"-гийн тойм №15
  • 14:30
    UCL: Шахтар - Селтик 2-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 17:00
    UCL: Ман Сити - Дортмунд 2-р тойрог
  • 19:00
    Serie A: Наполи - Удинезе 15-р тойрог
  • 21:00
    UCL: Байерн - Барселона 2-р тойрог
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:50
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Үзэсгэлэн гоо" тоглолт Ш.Хүрлээ
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг" нэвтрүүлэг:Орчны бохирдол
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 10-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Ямар нэгэн зүйл болсон нь" Энэтхэгийн УСК 2-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Оддын замнал: Английн хөлбөмбөгчин Уэйн Рүни
  • 08:15
    Бахархал: Авто спортын ОУХМ Б. Бат-Ундрал
  • 09:00
    “Хатагин түмний 5-р наадам-Таван түмэн адууны баяр
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Үндэсний эрх чөлөө тусгаар тогтнолоо сэргээн мандуулсны 110 жил, Монгол улсын ерөнхийлөгчийн нэрэмжит цомын төлөөх барилдаан
  • 15:45
    Монголын спортын түүх
  • 16:45
    Бөхийн хууч
  • 17:15
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-6 / Спорт таны амралтанд/
  • 18:20
    “Аваргууд мастер кросс” уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 19:20
    Миний мөрөөдөл
  • 19:50
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    Оддын замнал
  • 21:30
    Рокер Маster Cross-2022” /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Үүргэвчтэй аялал-Сингапур" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Иргэний индэр
  • 18:40
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Миний сэтгэлийн диваажин
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Өглөөний зочин
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 18-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-6
  • 11:12
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ярилцах цаг
  • 13:30
    Таны мэдлэгт
  • 13:45
    Зочны цаг
  • 14:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 13-р анги
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Аялгуу хөглөсөн омогшил
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 19-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Тархи сэрэхүй
  • 19:30
    Хүн чанар
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-7
  • 20:15
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 21:00
    Түмэнд түгээе
  • 21:15
    МОНГОЛ ЭР ХҮН
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 21-р анги
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан