МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл-2022” нэгдсэн форум /шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 8-р анги
  • 15:40
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 16:40
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 17:35
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 1.2-р анги
  • 18:25
    “Үндэсний хөгжмийн их найрал-60” концерт. 2-р хэсэг
  • 19:05
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    Ослыг тэглэх алсын хараанд нэгдэцгээе
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    “Шиншигч” ОАУСК 1-р бүлэг. 2-р анги
  • 22:40
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 3.4-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:55
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:35
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /9,10/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:30
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Хайрын зууч
  • 17:55
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 18:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:20
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 18:50
    "Монгол соёл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /5/
  • 21:40
    Аяллын тойрог
  • 22:40
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 10:00
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 9-р анги
  • 11:50
    "Бяцхан танин мэдэхүй" цуврал
  • 12:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 13:00
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 13:05
    "Киргиз Монголд нэг удаа-1"
  • 14:10
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 14:15
    "Сонин хачин"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бахархалтай үдэш 2022"
  • 15:50
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 16:20
    "Доктор Икс" ОАК 3-р бүлэг 11-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 10-р анги
  • 21:00
    "Киргиз Монголд нэг удаа-2"
  • 22:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 23:00
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 1-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    "Аз жаргалын эрэлд" 31-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд"хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:10
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Дундговь, Өлзийт сумын 98 жилийн ой
  • 14:35
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    "Мисс Монголиа 2022"
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 18:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 32-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 00:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 00:10
    Дундговь, Өлзийт сумын 98 жилийн ой
  • 01:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 04:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:10
    Шилдэг илтгэгч / дугаар 12/
  • 10:00
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 11:55
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 1,2 р анги -давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Номын ертөнц" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 13:50
    "АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг / давталт/
  • 14:40
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 15-р анги /
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Мөрөөдөл биелэдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 3,4 р анги/
  • 22:45
    "Мойлхон"МУСК
  • 00:35
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Пентхаус" ОАК S3 9-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 21-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 17:15
    "Ачит ихт" Үзүүлж байна
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 4-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "ArtGer" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Пентхаус" ОАК S3 10-р анги
  • 23:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 4-р анги /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-97
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-51 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Надад итгээрэй
  • 18:50
    Miss Mongolia-2022
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Залуу илгээлт-6
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:30
    Хар сувд-52 ОАК
  • 22:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-42 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:45
    Мэдээ
  • 02:35
    " Маргаашгүй" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.16
  • 07:40
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 12-14
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 31,32
  • 08:30
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 7
  • 09:15
    Цаг агаар
  • 09:20
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 3,4
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 11:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.16
  • 11:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 12-14
  • 12:20
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 31,32
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 10
  • 13:50
    " Хүүхэд залуусын хөгжлийг дэмжигч Ачит ихт"
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 9
  • 16:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 16:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.16
  • 16:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 12-14
  • 17:10
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 31,32
  • 17:30
    Олон улсын мэдээ
  • 17:50
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 11
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 8
  • 21:05
    Цаг агаар
  • 21:15
    " Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    " Шуугиан таригч" МУСК
  • 00:30
    " Кaltenberg - Crown time"
  • 01:05
    Олон улсын мэдээ
  • 01:20
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 3,4

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.7-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.38,39-р анги
  • 09:15
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.39,40-р анги
  • 09:40
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК 48-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 51-р анги
  • 13:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№26)
  • 14:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№26)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№6)
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№6)
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№6)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 8-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.9-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.41,42-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 19:30
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК 49-р анги
  • 20:55
    Мэргэжлийн шарлагын тунг хэрхэн хянадаг вэ? нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 52-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 7.7,8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-6,7,8-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 14,15-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-25-р анги
  • 10:30
    "Ийм л учраас" хөлбөмбөгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-6,7,8-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 14,15-р анги
  • 17:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл - 2022” нэгдсэн форум
  • 11:00
    "Казах хаант улс" KОАК 2-р бүлэг 9-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл: Цахим залиланд өртөхгүйн тулд яах вэ?
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 8-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 47-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Казах хаант улс" KОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 20:45
    Миний Монголын соёл
  • 20:50
    Бадрах Энержи: Гидрогеологич миний ажлын нэг өдөр
  • 21:00
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 21:25
    "Унахаас болгоомжил" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 5-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 23:55
    "Унахаас болгоомжил" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 5-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-28
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 10:20
    Бизнес толь
  • 10:40
    "Бермудын гурвалжин" УСК 1-р анги
  • 12:20
    "Бахархалтай үдэш 2022" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "300 саяын супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сэтгэл засагч" ОАК 16-р анги
  • 15:40
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 16:00
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 1-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E3
  • 21:30
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Дархан-Уул, Сэлэнгэ
  • 22:00
    "Бермудын гурвалжин" УСК 2-р анги
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 1-р анги
  • 01:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 26-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 08:00
    "Босуул" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Ховд аймагт
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 27-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Янычар" ОАК 3-р анги давталт
  • 15:15
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Дорноговь аймагт
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Янычар" ОАК 4-р анги
  • 20:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Дархан-Уул аймагт
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Морьтон Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Өрөө" УСК
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:50
    "Галактикийн хамгаалагчид 2 (Guardians of the Galaxy Vol.2)" УСК
  • 04:55
    "100 жилийн эморол" МУСК
  • 06:40
    "Намрын синдром" МУСК
  • 08:15
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.80-р анги)
  • 09:10
    "Дятловын даваа" ОАК (4-р анги)
  • 10:00
    "Зүрхэнд туссан нулимс" МУСК
  • 11:30
    "Анна Каренина (Anna Karenina)" УСК
  • 13:45
    "Хатан зоригтон (Braveheart)" УСК
  • 16:50
    "Аз жаргал" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 19:30
    "Дятловын даваа" ОАК (5-р анги)
  • 20:40
    "Араатнуудын хот (Mortal Engines)" УСК
  • 23:10
    "Тээвэрлэгч 2 (Transporter 2)" УСК
  • 00:45
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 01:35
    "Дятловын даваа" ОАК (4,5-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 29,30,31-р анги
  • 08:30
    Нүгнай сахилга-2022 17-р хэсэг
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 76-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 10:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:50
    Анхаарлын төвд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 12:20
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 12:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 1-р анги
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгий 71-р анги
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:40
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 77-р анги
  • 19:00
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 19:30
    Фемида хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 21:30
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зөвшөөрлийн тухай хууль
  • 22:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 72-р анги
  • 23:30
    Зууны 100 эмэгтэй: Д.Амбасэлмаа
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "247 градус" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Colf and Coffee" үзүүлж байна
  • 12:20
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 13:40
    "МУ-ын Ерөнхийлөгчийн Тамгын Газар" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 15:40
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 17:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 17:40
    "Анхны харц" МУСК
  • 19:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Good Soil" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    "Амьд байгалийн нууц" баримтат кино 1,2-р анги
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 16:00
    "Санкт Петербург - 2" баримтат кино
  • 17:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 22:30
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 2-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ Панда, Лута тахиа хоёр" 6
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 24
  • 07:35
    Шидтэнүүдийн клуб VI.14
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.9-10
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.21
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 63-64
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 59-60
  • 09:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 09:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - U
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 5-6
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" I.7-8
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.1
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.22
  • 12:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:30
    Маамуу - Манжингийн үлгэр
  • 12:50
    Маамуу - Нисдэггүй шувуу
  • 13:00
    "Вампи" 3-4
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.11-12
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.13-16
  • 15:00
    "Хувирагч роботууд" IV.13-14
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 61-62
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 64
  • 16:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.21
  • 16:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 16:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - V
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 65
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.15
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 7
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 25
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.23
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.3
  • 18:30
    Маамуу - Өрөөсөн оймс
  • 18:45
    Маамуу - Мартсан мөрөөдөл
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 7-8
  • 19:30
    "Англиар ярьж сурцгаая" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.2
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.9-10
  • 22:00
    "Токиогийн хон хэрээнүүд" 11-12
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 14:00
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Явлаа, ирлээ” /давталт/
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “ABU Робокон-2022” 1-р хэсэг
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Бизнесийн эрин ОАК 47,48,49-р анги
  • 13:50
    Бизнес цаг
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 1-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Монголын сайхан орноор
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    Футзалын дээд лигийн тойм
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнесийн эрин ОАК 50,51,52-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Talk №6
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3205
  • 08:30
    NBA Hightops 2
  • 09:00
    NBA (Шууд) Портланд - Милуоки 2022-23
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    Marquee Matchup
  • 15:30
    NBA Talk №6
  • 17:00
    NBA: Дэнвэр - Даллас 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №24
  • 19:30
    NBA: Портланд - Милуоки 2022-23
  • 21:30
    NBA: Мемфис - Брүүклин 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №24

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Осасуна - Райо 4-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga World №15
  • 11:30
    UCL: Байерн - Викториа 3-р тойрог
  • 13:30
    FIFA WC тойм №2
  • 14:30
    FIFA WC: Англи - Иран
  • 16:30
    LaLiga Chronicles №4
  • 17:00
    UЕL: Омониа - Ман Ютд 3-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №3
  • 20:00
    Track & Field Weekly #8
  • 20:30
    FIFA WC: Сенегал - Нидерланд
  • 22:30
    Волейболын ДАШТ: Бразил - Аргентин

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Үндэсний бөхийн тойм №7
  • 09:30
    LaLiga Show №3
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №2
  • 11:00
    FIFA WC : Катар - Эквадор
  • 13:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Өмнөговь Шанх транс - Эрчим БВТ
  • 15:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Тэнүүн Огоо - Алтайн барс Хилчин
  • 17:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Минжит Булган - Хасу Мегастарс
  • 19:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Натур Мед - Баянхонгор
  • 21:00
    FIFA WC Тойм №2
  • 22:00
    NBA: Нью Йорк - Голден Стэйт 2022-23

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Дэлхийн түүх 2 цагт нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Засаглалыг дэмжих, төвлөрлийг сааруулах хөтөлбөр захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1212
  • 11:00
    UFC Connected 507
  • 11:40
    ONE Vault #14
  • 12:40
    UFC: Льюс - Спивак Прелим
  • 15:50
    UFC: Льюс - Спивак
  • 19:00
    WWE Smackdown 1213
  • 21:00
    UFC: Льюс - Спивак Тойм
  • 21:40
    UFC: Холм-Виэйра

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 13-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зураг түүх өгүүлнэ МУСГЗ, зохиолч, яруу найрагч Н.Даваадаш
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Исланд
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Улсын наадам-2017 Соёолон, хязаалан, шүдлэн
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Дэлхийн алдартнууд Дэлхийн алдартнууд Уйнстон Черчиль, Нелсон Мандела
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Монголын гэгээ Сэлэнгэ аймгийн Ерөө сумын Аймгийн аварга фермерч Б.Баттулга
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Өв соёл
  • 22:15
    Нийтийн дууны цаг
  • 22:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 14-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 15, 16-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 17
  • 09:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 33
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 81, 82-р анги
  • 12:30
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК 15-р анги
  • 13:45
    "Миний аврагч" ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 14:40
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 17, 18-р анги
  • 15:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 55, 56-р анги
  • 17:30
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Улаан өсгийт" ОАК 83, 84-р анги
  • 20:30
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 57, 58-р анги
  • 23:30
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 17, 18-р анги
  • 00:30
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 57, 58-р анги
  • 01:40
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК төгсгөлийн 16-р анги

SPS Prime

  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №4
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): АНУ - Уэльс
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: Англи - Иран
  • 11:00
    FIFA WC: Сенегал - Нидерланд
  • 13:00
    FIFA WC: АНУ - Уэльс
  • 15:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 15:30
    Football Talk №16
  • 17:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №5
  • 17:50
    FIFA WC (Шууд): Аргентин - Саудын Араб
  • 20:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №6
  • 20:50
    FIFA WC (Шууд): Дани - Тунис
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №7
  • 23:50
    FIFA WC (Шууд): Мексик - Польш

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 07:25
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 1-р хэсэг
  • 10:25
    “AMAR CUP Mt.Bogd Series 2” Гольфын тэмцээн 1-р хэсэг
  • 13:20
    Монгол улсын гавьяат тамирчин Ц. Цогтбаярын нэрэмжит чөлөөт бөхийн олон улсын тэмцээн
  • 17:30
    ММСУХ-ны 25 жил- Морьтон Монголчууд Гиннессийн дээд амжилт тогтоосны 8 жилийн ойд зориулсан “Сэлэнгэ хурд 2021” хурдан морины уралдаан 2-р хэсэг
  • 19:10
    Миний мөрөөдөл
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Уран уурагч спортын мастер М. Чинбат
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Спорт-Хобби: Гэрэл зурагчин Д. Нямбилэг
  • 21:45
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-2 /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 14:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 14:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    "Препперууд гэж хэн бэ?" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 20-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-1
  • 11:10
    Ярилцах цаг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Ил захидлын мөрөөр
  • 14:15
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 14:40
    Таны мэдлэгт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 22-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    ТВ-Галерей
  • 16:35
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:00
    Тээвэр үйлчилгээний тусгай батальон
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 21-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-2
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 23-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан