МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 1-р бүлэг. 1.2-р анги
  • 10:40
    “Эрхзүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 9-р анги
  • 15:40
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 16:20
    Алтан аргамж: Монгол улсын гадаад аюулгүй байдал
  • 17:10
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 3.4-р анги
  • 18:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:20
    Miss Mongolia-2022
  • 19:00
    Босох тэнхэл
  • 19:30
    “Томилолтоос ирлээ” Монгол-Оросын Засгийн газар хоорондын комиссын XXIV хуралдаанаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Дорноговь аймаг. Сайншанд сум.
  • 21:50
    “Хүнсний хувьсгал” Орхон аймгаас бэлтгэв
  • 22:00
    “Шиншигч” ОАУСК 1-р бүлэг. 3-р анги
  • 22:55
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 5.6-р анги
  • 23:55
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:55
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /11,12/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:30
    Супер спорт
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:05
    Хайрын зууч
  • 17:55
    Төв сайхан нутаг
  • 18:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:15
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 18:35
    Бизнес мэдээ
  • 18:40
    Эсгий туургатан
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /6/
  • 21:45
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:25
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 22:45
    Сумо тойм
  • 23:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 10:00
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 10-р анги
  • 12:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 13:00
    "Киргиз Монголд нэг удаа-2"
  • 14:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Бахархалтай үдэш 2022"
  • 16:10
    "Бяцхан танин мэдэхүй" цуврал
  • 16:30
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 1-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 11-р анги
  • 21:00
    "Киргиз Монголд нэг удаа-3"
  • 22:00
    "New wave"
  • 22:30
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 2-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "Аз жаргалын эрэлд" 32-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:25
    Танд тустай агшин
  • 11:30
    "Миний найз Монголхүү " хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 12:00
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Тоймчдын сэдэв
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Дундговь, Өндөршил сумын 98 жилийн ой -Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    "Мисс Монголиа 2022"
  • 17:30
    Танд тустай агшин
  • 17:40
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 18:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 33-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 00:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 00:10
    Дундговь, Өндөршил сумын 98 жилийн ой -Нэгдүгээр хэсэг
  • 01:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:55
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:10
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг / дугаар 1/
  • 10:10
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 11:55
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 3,4 р анги-давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Ярьж буй хууль" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 14:40
    " 10-ын эсрэг нэг" шоу нэвтрүүлэг /давталт /
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 16-р анги /
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 5,6 р анги /
  • 22:55
    "Үргээлэг" МУСК
  • 00:45
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Пентхаус" ОАК S3 10-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 22-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:15
    "Ачит ихт" Үзүүлж байна
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 5-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Төгс хохирогч" Баримтат кино
  • 21:30
    "Пентхаус" ОАК S3 11-р анги
  • 23:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 5-р анги /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-98
  • 13:00
    Залуу илгээлт-5,6
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-52 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Надад итгээрэй
  • 18:50
    Miss Mongolia-2022
  • 19:30
    Саятан лото-шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:30
    Хар сувд-53 ОАК
  • 22:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-43 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:10
    Мэдээ
  • 03:00
    " Пунжоны радио" баримтат кино 1
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.17
  • 07:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 14-17
  • 08:05
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 08:35
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 8
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    "Хөршийн нүүдэл"
  • 09:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:00
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 5,6
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 11:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.17
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 14-17
  • 12:20
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 11
  • 13:50
    " Хүүхэд залуусын хөгжлийг дэмжигч Ачит ихт"
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    " Cool аав" МУСК
  • 16:20
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 16:45
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.17
  • 17:10
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 33
  • 17:30
    Олон улсын мэдээ
  • 17:50
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 12
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 9
  • 21:05
    Цаг агаар
  • 21:15
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 22:45
    " Ар хударга" МУСК
  • 00:55
    " Кaltenberg - Crown time"
  • 01:30
    Олон улсын мэдээ
  • 01:45
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 5,6

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.8-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.9-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 09:20
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.41,42-р анги
  • 09:45
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК 49-р анги
  • 11:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 52-р анги
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№27)
  • 14:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№27)
  • 14:50
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №42)
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№7)
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№7)
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№7)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 9-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.10-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.43,44-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 19:30
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК төгсгөлийн 50-р анги
  • 21:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 53-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 7.9,10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-9,10,11-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-26-р анги
  • 10:30
    "Ийм л учраас" хөлбөмбөгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-9,10,11-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
  • 17:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 10:30
    "Казах хаант улс" KОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 11:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 12:55
    "Унахаас болгоомжил" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 9-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 48-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 1,2-р анги
  • 21:00
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 6-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 6-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-29
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    Бизнес толь
  • 08:15
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Бизнес толь
  • 11:15
    "Бермудын гурвалжин" УСК 2-р анги
  • 12:45
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Ховд
  • 13:00
    "300 саяын супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 1-р анги
  • 15:40
    "Бахархалтай үдэш 2022" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 2-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монгол туургатан" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Тусгаар тогтнол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бермудын гурвалжин" УСК 3-р анги
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 2-р анги
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 27-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Өрөө" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Дорноговь аймагт
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 28-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Янычар" ОАК 4-р анги давталт
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Янычар" ОАК 5-р анги
  • 20:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Баянхонгор аймагт
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдааны оролцогчид
  • 21:30
    "Сэдэв шийдэл" ярилцлагын цаг
  • 22:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 22:15
    "Тушаал буурсан нь" УСК
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 03:05
    "Жонни Энглишийн давхар цохилт(Johnny English Strikes Again)" УСК
  • 04:35
    "Тор: Рагнарок (Thor: Ragnarok)" УСК
  • 06:40
    "Паралелль ертөнц" МУСК
  • 08:15
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 09:50
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 10:45
    "Дятловын даваа" ОАК (5-р анги)
  • 11:35
    "Аз жаргал" МУСК
  • 13:05
    "Үхэх өдрийн мэнд 2 (Happy Death Day 2U)" УСК
  • 14:55
    "Тэнгэрийн сургууль (Sky High)" УСК
  • 16:40
    "Өртөө" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 19:30
    "Дятловын даваа" ОАК (6-р анги)
  • 20:40
    "Үнэн үү? Шийтгэл үү? (Truth or Dare)" УСК
  • 22:45
    "Австрали (Australia)" УСК
  • 01:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.3,4-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 31,32,33-р анги
  • 08:30
    Нүгнай сахилга-2022 18-р хэсэг
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 77-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 10:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:50
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 11:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 12:20
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 12:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 2-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 72-р анги
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:40
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 34,35-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 78-р анги
  • 19:00
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Фемида хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 14-р анги
  • 21:30
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 22:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 73-р анги
  • 23:30
    Зууны 100 эмэгтэй: Л.Цэвэл
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 12:20
    "Good Soil" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Байлдааны даалгавар" МУСК
  • 15:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 16:20
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 18:40
    "МУ-ын Ерөнхийлөгчийн Тамгын Газар" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 20:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    "Амьд байгалийн нууц" баримтат кино 3,4-р анги
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Канарын хатан хаан" баримтат кино
  • 20:45
    Эко зөвлөгөө
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 3-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 7
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 25
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.15
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.11-12
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 61-62
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 64
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.21
  • 09:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 09:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - V
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 65
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 7-8
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" I.9-10
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.2
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.23
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.3
  • 12:30
    Маамуу - Өрөөсөн оймс
  • 12:45
    Маамуу - Мартсан мөрөөдөл
  • 13:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.15
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.13-14
  • 14:05
    "Англиар ярьж сурцгаая" англи хэлний хичээл
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.17-20
  • 15:00
    "Хувирагч роботууд" IV.15-16
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 19
  • 16:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 16:30
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 16:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - V
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 66-67
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.16
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 8
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 26
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.24
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.4
  • 18:30
    Маамуу - Зүг чиг
  • 18:45
    Маамуу - Хөөрхөн сэтгэл
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 9-10
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.3
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.11-12
  • 22:00
    "Токиогийн хон хэрээнүүд" 13-14
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 13:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 13:20
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:20
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 17:55
    “ММ 5минут”
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Онцгой дуудлага
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Томилолтоос ирлээ” Монгол Оросын Засгийн газар хоорондын комиссын 24-р Их хурлаас бэлтгэв. /шинэ/
  • 19:20
    Сүлд /шинэ/
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “ABU Робокон-2022” 2-р хэсэг
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 2-р анги
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Бизнесийн эрин ОАК 50,51,52-р анги
  • 13:50
    Бизнес цаг
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Футзалын дээд лигийн тойм
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бизнес цаг
  • 15:40
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Шинэ ном
  • 22:10
    Бизнесийн эрин ОАК 53,54-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Trail Blazers vs Bucks 11/21/2022 Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    NBA Action 3205
  • 06:30
    NBA Hightops 1
  • 07:00
    NBA: Портланд - Милуоки 2022-23
  • 09:00
    NBA: Дэнвэр - Даллас 2022-23
  • 11:00
    NBA (Шууд) Л.А Лэйкерс - Финикс 2022-23
  • 13:30
    Marquee Matchup
  • 15:30
    Marquee Matchup
  • 17:30
    NBA Action 3205
  • 18:00
    The Buzzer №5
  • 19:00
    NBA Gametime №25
  • 19:30
    NBA: Сакраменто - Мемфис 2022-23
  • 21:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Финикс 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №25

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Марсель - Спортинг 3-р тойрог
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №3
  • 11:30
    Ла Лиг: Бильбао - Эспаньол 4-р тойрог
  • 13:30
    FIFA WC тойм №3
  • 14:30
    FIFA WC: Аргентин - Саудын Араб
  • 16:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №3
  • 17:30
    Ла Лиг: Эспаньол - Севийя 5-р тойрог
  • 19:30
    FIFA WC: Франц - Австрали
  • 21:30
    Football Talk №16
  • 23:00
    Волейболын ДАШТ: Герман - Казахстан

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №3
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №3
  • 11:00
    Бөх: МҮБХ "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Орхон - Сүхбаатар
  • 13:30
    Бөх: МҮБХ "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Архангай - Хэнтий
  • 16:00
    UCL: Байерн - Барселона 2-р тойрог
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №3
  • 19:00
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №1
  • 19:30
    Бөх: МҮБХ "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Багануур - Дорноговь
  • 22:00
    NBA: Милуоки - Филадельфиа 2022-23

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Made нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Засаглалыг дэмжих, төвлөрлийг сааруулах хөтөлбөр захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Америкийн суутнууд нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 12:00
    WWE Smackdown 1212
  • 14:00
    UFC: Каннониер-Гастелум
  • 17:00
    WWE Smackdown 1213
  • 19:00
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 21:00
    ONE Weekly #47
  • 21:30
    UFC Connected 508
  • 22:10
    ONE Vault #13
  • 23:05
    ONE Vault #14

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 14-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зураг түүх өгүүлнэ МУГЖ Х.Үнэнхүү
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Монголын гэгээ Сэлэнгэ аймгийн Ерөө сумын Аймгийн аварга фермерч Б.Баттулга
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Улсын наадам-2017 Эрлийз бага, дунд нас
  • 16:20
    Өв соёл
  • 16:45
    Манай дэлгэцнээ
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Загварын ертөнц
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Ушуайа
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Уран зурагт дурлагсад Монгол Улсын төрийн шагналт, уран барималч Ц.Амгалан
  • 22:00
    Өв соёл
  • 22:15
    Нийтийн дууны цаг
  • 22:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 15-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 17, 18-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 18
  • 09:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 1-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 34
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 83, 84-р анги
  • 12:30
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 1-р анги
  • 14:50
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК төгсгөлийн 19, 20-р анги
  • 15:55
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 57, 58-р анги
  • 17:30
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Улаан өсгийт" ОАК 85, 86-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 1-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 59, 60-р анги
  • 23:30
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 19, 20-р анги
  • 00:30
    "Улаан өсгийт" ОАК 85, 86-р анги
  • 01:40
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 1-р анги

SPS Prime

  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №8
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Франц - Австрали
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA (Шууд): Сакраменто - Мемфис 2022-23
  • 11:30
    Inside Serie A №15
  • 12:00
    FIFA WC: Аргентин - Саудын Араб
  • 14:00
    "Сери А"-гийн тойм №14
  • 14:30
    FIFA WC: Франц - Австрали
  • 16:30
    LaLiga World №15
  • 17:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №9
  • 17:50
    FIFA WC (Шууд): Марокко - Хорват
  • 20:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №10
  • 20:50
    FIFA WC (Шууд): Герман - Япон
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №11
  • 23:50
    FIFA WC (Шууд): Испани - Коста Рика

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    “AMAR CUP Mt.Bogd Series 2” Гольфын тэмцээн 2-р хэсэг
  • 10:10
    Спорт таны амралтанд: “Роwеr Маster Cross-2022”
  • 11:45
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 2-р хэсэг
  • 14:35
    “AMAR CUP Mt.Bogd Series 2” Гольфын тэмцээн 3-р хэсэг
  • 17:20
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-3 /Спорт таны амралтанд/
  • 18:25
    Бахархал: Уулын спортын ОУХМ, Монгол улсын гавьяат тамирчин Б. Гангаамаа
  • 19:00
    Спорт- цаг үе: Аэробик гимнастикийн тамирчид
  • 20:00
    Миний мөрөөдөл
  • 20:30
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Зочны ярилцлага
  • 21:35
    Бөхийн хууч: Архангай аймгийн Хотонт сумын харьяат Монгол улсын начин Ц. Ванчигцэрэн
  • 22:05
    Монголын спортын-түүх
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 14:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 14:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    "Препперууд гэж хэн бэ?" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 21-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-2
  • 11:13
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Тээвэр үйлчилгээний тусгай батальон
  • 14:45
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 23-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 16:45
    Таны мэдлэгт
  • 17:00
    Бид Монголчууд: Даалин урлал
  • 17:37
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 22-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    Харах өнцөг
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-3
  • 20:15
    ТВ-Клиник
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 24-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан