МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Судар бичгийн алтан сан: Чингис хаанаас эхтэй ургийн бичиг
  • 09:30
    “Чингис хаан” Одон гардуулах ёслол /шууд/
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд /
  • 11:20
    “Эгшиг бүхэн учиртай” Д.Шарав. “Дан хөгжмийн бүтээлүүд
  • 12:00
    УИХ-ын Хүндэтгэлийн чуулган
  • 13:00
    “Чингис хаан” дуурь
  • 14:50
    “Хэцүү анги” ОАУСК 10-р анги
  • 16:20
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 5.6-р анги
  • 17:15
    “Хамаг Монгол” төсөл
  • 18:10
    “Морин хуур” 1987 он /16 мм төсөл/
  • 18:40
    Сүлд
  • 19:00
    “Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Зочны цаг: Монгол бахархалын өдөрт зориулав
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Чингис хааны эш хөрөг” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Эгшиг бүхэн учиртай” Д.Шарав. Дан хөгжмийн бүтээлүүд
  • 22:20
    “Өндөр ээж” Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 7.8-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Халиун бугын намар /Зураглал/
  • 10:25
    Эсгий туургатан
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /13,14/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:30
    Бизнес мэдээ
  • 14:35
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Хайрын зууч
  • 18:00
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:05
    "Монголын үндэсний цаг" Импортлогчоос Үйлдвэрлэгч өөд
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /7/
  • 21:40
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 22:35
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 22:55
    Сумо тойм
  • 23:25
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 10:10
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 11-р анги
  • 11:50
    "Бяцхан танин мэдэхүй" цуврал
  • 12:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 13:00
    "Киргиз Монголд нэг удаа-3"
  • 14:00
    "New wave"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бахархалтай үдэш 2022"
  • 15:50
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 2-р анги
  • 16:50
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бизнес тайм"
  • 18:00
    "Нэг Монгол"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 12-р анги
  • 21:00
    "Киргиз Монголд нэг удаа-4"
  • 22:00
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 3-р анги
  • 23:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "Аз жаргалын эрэлд" 33-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:05
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 11:15
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 11:35
    ЦДБЭЧ-ын дуучин Р.Амартөр - “Нарны дуулал” тоглолт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Дундговь,Өндөршил сумын 98 жилийн ой -Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    "Мисс Монголиа 2022"
  • 17:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:50
    Танд тустай агшин
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 18:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 34-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 00:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 00:10
    Дундговь,Өндөршил сумын 98 жилийн ой -Хоёрдугаар хэсэг
  • 01:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:10
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг / дугаар 2/
  • 10:00
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг / Эзэн Богд Чингис хаан/
  • 10:40
    Монгол Улсын консерваторийн 85 жилийн ойн "Урлагийн эх ундарга" хүндэтгэлийн концерт
  • 12:00
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 5,6 р анги-давталт /
  • 13:00
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг / Дархан аварга Х.Баянмөнх /
  • 15:00
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг /Юмжаагийн Цэдэнбал /
  • 15:10
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Зориг" МУСК
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Бидний бахархал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бадрах Энержи" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг /Баярын тусгай дугаар /
  • 21:30
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 7,8 р анги /
  • 22:45
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 00:15
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Пентхаус" ОАК S3 11-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 23-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Үхэшгүй мөнхийг хайх нь" Баримтат кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 6-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Магна греция дээгүүр нисэх нь" Баримтат кино
  • 21:30
    "Пентхаус" ОАК S3 12-р анги
  • 23:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 6-р анги /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Нууц
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-99
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    Залуу илгээлт-7
  • 14:30
    Хар сувд-53 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Тоглолтын цаг:Гоолингоо
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    Нэг Монгол
  • 18:50
    Miss Mongolia-2022
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Нууц
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувд-54 ОАК
  • 22:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-44 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:35
    Мэдээ
  • 03:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.18
  • 07:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 18-21
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 35,36
  • 08:30
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 9
  • 09:15
    Цаг агаар
  • 09:20
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 10:00
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 7,8
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 11:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.18
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 18-21
  • 12:20
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 35,36
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 12
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 15:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 16:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.18
  • 16:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 18-21
  • 17:10
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 35
  • 17:30
    Олон улсын мэдээ
  • 17:50
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 13
  • 18:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 10
  • 21:05
    Цаг агаар
  • 21:15
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Global talk with Nyamdavaa"
  • 22:35
    " Хоёулаа унтахуу " МУСК
  • 00:25
    " Кaltenberg - Crown time"
  • 01:00
    Олон улсын мэдээ
  • 01:15
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 7,8

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.9-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.10-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 09:20
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.43,44-р анги
  • 09:45
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК төгсгөлийн 50-р анги
  • 11:20
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 53-р анги
  • 13:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "2000" МУСК
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 10-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Гидрогеологич миний ажлын нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 1-р анги
  • 21:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 54-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 7.11,12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-12,13,14-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-1-р анги
  • 10:30
    "Ийм л учраас" хөлбөмбөгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-12,13,14-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 17:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 10:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 1,2-р анги
  • 11:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 10-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 49-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 3,4-р анги
  • 20:50
    Бадрах Энержи: Заг модыг хэрхэн үрслүүлэн тариалж байгаа вэ?
  • 21:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 7-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 00:15
    Миний Монголын соёл
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 7-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-30
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 09:50
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:10
    "Бермудын гурвалжин" УСК 3-р анги
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "300 саяын супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 2-р анги
  • 15:30
    "Дэлхийн аварга К9" УСК
  • 17:05
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 3-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 21:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Үхэж үл болно" МУСК
  • 01:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 3-р анги
  • 03:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 28-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:05
    "Тушаал буурсан нь" УСК давталт
  • 09:40
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Масс академи" үзүүлж байна.
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 29-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говь-Алтай аймагт
  • 14:20
    "Янычар" ОАК 5-р анги давталт
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говьсүмбэр аймагт
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Янычар" ОАК 6-р анги
  • 20:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Булган аймагт
  • 20:30
    "Нэг монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 22:30
    "Улаан хувцастай охин" УСК
  • 00:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:20
    "Дятловын даваа" ОАК (6-р анги)
  • 03:05
    "Хар Ирвэс (Black Panther)" УСК
  • 05:10
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 06:40
    "Сайн уу амьдрал минь" МУСК
  • 08:40
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 09:30
    "Дятловын даваа" ОАК (6-р анги)
  • 10:20
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S2-EP9)
  • 11:10
    "Өртөө" МУСК
  • 12:50
    "Хайчин гарт Эдвард (Edward Scissorhands)" УСК
  • 14:45
    "1917 (1917)" УСК
  • 16:50
    "The Call" МУСК
  • 18:15
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?"
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 19:30
    "Дятловын даваа" ОАК (7-р анги)
  • 20:40
    "Шинэчлэлт (Upgrade)" УСК
  • 22:45
    "Хүйсийн тулаан (Battle of the Sexes)" УСК
  • 00:50
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.5-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 33,34,35-р анги
  • 08:30
    Нүгнай сахилга-2022 19-р хэсэг
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 78-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 10:40
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 12:10
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 14-р анги
  • 12:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 3-р анги
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 73-р анги
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:40
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 79-р анги
  • 19:00
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Фемида хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 21:30
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 22:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 22:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 74-р анги
  • 23:30
    Зууны 100 эмэгтэй: Б.Гүнсэн
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хөгжил Зүтгэл" баримтат кино
  • 12:40
    "МУ-ын Ерөнхийлөгчийн Тамгын Газар" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Өглөө" МУСК
  • 14:50
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Өв соёл" үзүүлж байна
  • 17:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Дархлаа" МУСК
  • 19:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Долоон бурхан од харвадаггүй" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UB өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 12:40
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Амьд байгалийн нууц" баримтат кино 5,6-р анги
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:45
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 17:40
    "Хардалт" хошин шог
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 22:20
    Эко зөвлөгөө
  • 22:30
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 4-р анги
  • 23:50
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 8
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 26
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.16
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.13-14
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 19
  • 09:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 09:30
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 09:35
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - V
  • 09:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 66-67
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 9-10
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" I.11-12
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.3
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.24
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.4
  • 12:30
    Маамуу - Зүг чиг
  • 12:45
    Маамуу - Хөөрхөн сэтгэл
  • 13:00
    "Вампи" 5-6
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.15-16
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.21-24
  • 15:00
    "Хувирагч роботууд" IV.17-18
  • 16:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 14
  • 16:10
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 19
  • 16:30
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - U
  • 16:40
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 63-64
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 68
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.17
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 9
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 27
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.25
  • 18:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 18:30
    Маамуу - Хөшөө болон хувир
  • 18:45
    Маамуу - Эвхдэг солонго
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 11-12
  • 19:30
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.4
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.13-14
  • 22:00
    "Токиогийн хон хэрээнүүд" 15-16
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн Алтансан хөмрөг: Үлэмж цаглашгүй өв соёл
  • 09:30
    Чингис хаан одон гардуулах ёслол /шууд дамжуулна/
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Мөнх тэнгэрийн ивээл дор” баримтат нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    УИХ-ын Хүндэтгэлийн хуралдаан
  • 13:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 13:55
    “Сүлд” /давталт/
  • 14:15
    “Томилолтоос ирлээ” Монгол Оросын Засгийн газар хоорондын комиссын 24-р Их хурлаас бэлтгэв. /давталт/
  • 14:35
    МҮОНТ-ийн Алтансан хөмрөг: Боржигин өв соёл
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    “Тэд бидний тухай” Чингис хааны нууц
  • 16:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 17:55
    Зураглал
  • 18:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:20
    “Чин сэтгэл” Харамгүй хайрын хүч
  • 18:35
    Цаг агаар
  • 18:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 18:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    “Эш хөрөг” баримтат нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Зочны цаг: “Монгол бахархалын өдөрт зориулав” /шинэ/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монгол бахархал” Дубай /шинэ/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 2-р анги
  • 13:00
    Шинэ ном
  • 13:30
    Бизнес цаг
  • 13:40
    Цагаадайн нутгаар баримтат кино
  • 14:10
    Мөнхтөрийн цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 3-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:10
    Монголын сайхан орноор
  • 18:30
    Ярилцах цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мөнхтөрийн цаг
  • 22:10
    Нэг Монгол нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнхтэнгэрийн хүчин дор МУСК 1-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Kings vs Grizzlies 11/22/2022 Tape
  • 02:00
    Inside the NBA
  • 03:00
    NBA Action 3205
  • 03:30
    NBA Hightops 2
  • 04:00
    Inside the NBA
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    NBA Action 3205
  • 07:30
    NBA Hightops 2
  • 08:00
    NBA Gametime №25
  • 08:30
    NBA (Шууд) Даллас - Бостон 2022-23
  • 11:00
    NBA: Сакраменто - Мемфис 2022-23
  • 13:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Финикс 2022-23
  • 15:00
    NBA: Дэнвэр - Даллас 2022-23
  • 17:00
    NBA: Портланд - Милуоки 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №26
  • 19:30
    NBA: Филадельфиа - Шарлотт 2022-23
  • 21:30
    NBA: Даллас - Бостон 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №26

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Кадис - Барселона 5-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga World №15
  • 11:30
    UCL: Интер - Барселона 3-р тойрог
  • 13:30
    FIFA WC тойм №4
  • 14:30
    FIFA WC: Герман - Япон
  • 16:30
    Даймонд Лигийн тойм №2
  • 17:30
    UCL: Ливерпүүл - Рэйнжерс 3-р тойрог
  • 19:30
    LaLiga Nations №3
  • 20:00
    LaLiga World №16
  • 20:30
    FIFA WC: Испани - Коста Рика
  • 22:30
    Волейболын ДАШТ: Турк - БНСУ

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №5
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №4
  • 11:00
    Бөх: МҮБХ "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Говь Алтай - Увс
  • 13:30
    Бөх: МҮБХ "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баянхонгор - Сэлэнгэ
  • 16:00
    UCL: Спортинг - Тоттенхэм 2-р тойрог
  • 18:00
    NBA: Сакраменто - Мемфис 2022-23
  • 20:00
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №2
  • 20:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #7
  • 21:00
    Бөх: МҮБХ "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Улаанбаатар - Тува Улс
  • 23:30
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №2

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 10:00
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 10:30
    101-н нээлт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Оч нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 14:00
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Америкийн суутнууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 18:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Geely автомашин-Таван Богд Моторс захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Cars and coffee нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    101-н нээлт нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Льюс - Спивак Прелим
  • 12:00
    UFC: Льюс - Спивак
  • 15:00
    UFC: Брансон-Холланд
  • 17:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 19:00
    WWE Monday raw 1539
  • 21:00
    UFC: Льюс - Спивак Тойм
  • 21:40
    ONE: Unbreakable

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 15-р анги
  • 09:40
    Хубилай хаан, хувилгаан салхи Баримтат кино
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Монгол бахархлын өдөрт зориулсан “Аялгуут соёл” шууд нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хүний заяа МУАЖ А.Энхтайван
  • 17:00
    “Зэвт дайчид” шоу нэвтрүүлэг 1,2-р хэсэг
  • 18:30
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дуундаа жаргалтай дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Нэг монгол
  • 22:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 16-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК төгсгөлийн 19, 20-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 09:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 2-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 35
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 85, 86-р анги
  • 12:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 1-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 2, 3-р анги
  • 15:10
    "Охид" МОАК 1.1 анги
  • 15:55
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 59, 60-р анги
  • 17:30
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 3-р анги
  • 18:50
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 19:01
    "Улаан өсгийт" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 2-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 61, 62-р анги
  • 23:30
    "Охид" МОАК 1.1 анги
  • 00:20
    "Улаан өсгийт" ОАК 87, 88-р анги
  • 01:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 2-р анги

SPS Prime

  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №12
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Бельги - Канад
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    NBA (Шууд): Филадельфиа - Шарлот 2022-23
  • 10:30
    FIFA WC: Герман - Япон
  • 12:30
    FIFA WC: Испани - Коста Рика
  • 14:30
    FIFA WC: Бельги - Канад
  • 16:30
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 17:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №13
  • 17:50
    FIFA WC (Шууд): Швейцар - Камерун
  • 20:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №14
  • 20:50
    FIFA WC (Шууд): Уругвай - БНСУ
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №15
  • 23:50
    FIFA WC (Шууд): Португал - Гана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Адуучин: Завхан аймгийн Сонгино сумаас бэлтгэв
  • 08:10
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-3 /Спорт таны амралтанд/
  • 09:15
    “Монголын мистер-2022” Бодибилдинг фитнессийн 31 дэх удаагийн УАШТ тойм 1-р хэсэг
  • 10:15
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 1-р хэсэг
  • 19:05
    Эрийн хийморь:Сайншанд сумын уяачид
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт- цаг үе: Аэробик гимнастикийн тамирчид
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх: 1980-аад оны гандболчид 3-р хэсэг
  • 22:15
    “Скорпион-2022” 4х4 авто машины бартаат замын уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 14:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 22-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-3
  • 11:14
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Бид Монголчууд: Даалин урлал
  • 14:37
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 14:50
    Таны мэдлэгт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 24-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    ТВ-Клиник
  • 16:45
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 16:55
    Цэрэг хаана, бид тэнд
  • 17:50
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 23-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    Монгол эр хүн
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 25-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан