МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Долоон бурхан харвадаггүй” Монголын уран сайхны кино
  • 10:30
    Монгол бахархал Дубайд
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 12:40
    “Нэг Монгол” хөтөлбөр
  • 13:30
    “Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Баянжаргалан сум.
  • 14:40
    “Хэцүү анги” ОАУСК 12-р анги
  • 15:10
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:50
    Хайрлаарай: Би хэнтэй ярилцах вэ..? /Шилжилтийн нас/
  • 16:50
    Эдийн засгийн тойм
  • 17:10
    Зочны цаг: Парламентын боловсрол
  • 17:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 18:20
    Дархан хилийн цадиг: Дэслэгч генерал Ш.Арвай
  • 18:50
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Академич” Хөдөлмөрийн баатар, Шинжлэх ухааны гавьяат ажилтан П.Нямдаваа
  • 22:40
    “Барелийн сайхан бүсгүй” Уран сайхны кино
  • 00:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:25
    Супер спорт
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    Энтертайнмент зоне
  • 12:55
    Бизнес мэдээ
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:30
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:20
    Гоё айлууд
  • 18:10
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:20
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Орших уу эс орших уу" Үндэсний шоу
  • 21:45
    "Маш нууц" Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    Төв сайхан нутаг
  • 00:05
    Сумо тойм
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "УИХ-ын цаг"
  • 10:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 13:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 12,13,14-р анги
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Киргиз Монголд нэг удаа" 5,6
  • 17:40
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 18:10
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 5-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2-р бүлэг 15-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 6-р анги
  • 23:10
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:20
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 07:50
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 31-35-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 12:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:10
    "Хак Чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:05
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 13:15
    "Мисс Монголиа 2022"
  • 13:55
    Танд тустай агшин
  • 14:00
    "Монголын Үндэсний цаг"
  • 15:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    "Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:30
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нэг Монгол"
  • 18:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:55
    Сумын атаман
  • 20:00
    "Тоймчдын сэдэв"
  • 20:30
    "Тэгээс зуу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 21:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 34,35-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 01:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 01:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 03:25
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шилдэг илтгэгч" / давталт /
  • 09:30
    "Амьдралоги" МУСК
  • 11:30
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Анализ тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 11,12 р анги -давталт /
  • 14:10
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    УИХ-ын цаг
  • 15:00
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:15
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    Кино задлан
  • 17:30
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "After School Club" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 21:40
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 13,14 р анги /
  • 22:55
    "Асрагч аав" МУСК
  • 00:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:25
    "Будда" айлдвар сургааль

C1

  • 08:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 11:00
    “Үр дүн, тогтвортой байдлыг хангах нь-2" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" Зорилтот төсөл S2 №5 /давталт/
  • 14:20
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 6-р анги
  • 15:30
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 7-р анги
  • 16:50
    "Нинжин сэтгэл" МУСК
  • 18:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:50
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:30
    "Гурвалжин" УСК 1-р анги /давталт/
  • 21:00
    “Үр дүн, тогтвортой байдлыг хангах нь-3" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Гурвалжин" УСК 2-р анги
  • 23:40
    "Sanjaa show" /давталт/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 10:00
    Хайрын хүч
  • 11:00
    Хар сувд-51 ОАК
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    Хар сувд-52 ОАК
  • 15:00
    Миний аялсан 1000 хот
  • 16:00
    Монголын баялаг 330
  • 16:40
    Нар хиртэлт УСК
  • 18:10
    Miss Mongolia-2022
  • 19:00
    Нууц
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Хар сувд-53 ОАК
  • 21:00
    Хар сувд-54 ОАК
  • 22:00
    Хар сувд-55 ОАК
  • 23:00
    Нууц амьтны хүрээлэн УСК
  • 01:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:40
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.13
  • 02:40
    " Тайгын дууч" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 7,8
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.21
  • 07:40
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 30-32
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 41,42
  • 08:30
    " Шинэ цэрэг" ОАК 2
  • 09:35
    Цаг агаар
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:30
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.4
  • 12:55
    " Жас өдөр " МУСК
  • 14:10
    Цаг агаар
  • 14:15
    " Өвөлжих хүн " баримтат кино
  • 15:10
    " Эрдэмт уяач" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Цаг агаар
  • 16:25
    " Хөгжилтэй миний гэр " МУСК
  • 18:00
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 10
  • 19:15
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:10
    " Шинэ цэрэг" ОАК 5,6
  • 21:35
    " Бадрах Энержи: Гидрогеологич миний ажлын нэг өдөр"
  • 21:45
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    " Анирлагч " МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.2-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.12-р анги
  • 09:05
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 09:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.47,48-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 3-р анги
  • 11:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Маш нууц II:Байтаг богд" МУСК
  • 15:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 13-р анги
  • 17:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.13-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.49,50-р анги
  • 19:00
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 4-р анги
  • 21:00
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Молко" ОАК 1,2-р анги
  • 23:15
    "Найзууд" ОАК 7.15,16-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-9,10,11-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-21-р анги
  • 10:30
    "5 Алтан Цагариг" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-12,13,14-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 17:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 07:40
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 43-48-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "6/42 Лотто" хонжворын гурав дахь тохирол /шууд/
  • 11:10
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 15,16-р анги
  • 14:25
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 15:25
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 16:25
    "Үнэн хайр" МУСК
  • 17:45
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Road to ONE Mongolia-ФИНАЛ" ялагчийн төлөөх оргил тулаанууд
  • 22:30
    "Төгсгөл" МУСК
  • 00:30
    "Минж" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 2-4-р анги
  • 09:35
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 10:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 13:00
    "300 саяын супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E4
  • 17:30
    "Гоёл 2023" шууд дамжуулалт
  • 19:30
    "Руфусын адал явдал" УСК
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нарны унага" МУСК
  • 23:45
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 31-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 08:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:20
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говь-Алтай аймагт
  • 09:30
    Зуузуугийн найзууд
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/ давталт
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 32-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 11 давталт
  • 15:10
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 12
  • 18:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амрыг эрье" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Засаглалыг дэмжих, төвлөрлийг сааруулах хөтөлбөр "Үр дүн, тогтвортой байдлыг хангах нь" нэвтрүүлэг 3
  • 21:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Улаанбаатар хотод
  • 22:30
    "Мастер" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 03:20
    "Диваажингийн хаант улс (Kingdom of Heaven)" УСК
  • 06:15
    "Намрын синдром" МУСК
  • 07:50
    "Зүрхэнд туссан нулимс" МУСК
  • 09:10
    "The Call" МУСК
  • 10:30
    "Учрал" МУСК
  • 12:15
    "Хүйсийн тулаан (Battle of the Sexes)" УСК
  • 14:25
    "Цагтай байшингийн нууц (The House With a Clock in Its Walls)" УСК
  • 16:25
    "Шинэчлэлт (Upgrade)" УСК
  • 18:20
    "Саран дээрх хүн (First Man)" УСК
  • 21:00
    "Эх оронч Мориарти" аниме (I.3,4-р анги)
  • 22:05
    "Ромео Жульета хоёр (Romeo+Juliet)" УСК
  • 00:20
    "Миний үеэл Рэйчел (My Cousin Rachel)" УСК
  • 02:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 37-43-р анги
  • 09:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 09:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хоёр гүүрний цаана МУСК
  • 11:50
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 13:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Хашгирааныг хулгайлсан нь Баримтат кино
  • 14:30
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Густав Климтын алт Баримтат кино
  • 15:00
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгтэй аялал кино контент
  • 18:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 14,15,16-р анги
  • 20:00
    Project Runway шоу 9-р дугаар
  • 21:30
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Рембрантын олон нүүр Баримтат кино
  • 22:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Цаг хугацаанд төөрсөн нь Баримтат кино
  • 22:30
    Кэлли Кол /Kelly & Cal/ УСК
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:10
    "Гуравдугаар сарын бэлэг" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 12:40
    "МУ-ын Ерөнхийлөгчийн Тамгын Газар" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 15:00
    "Өв соёл" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Маргад эрдэнийн орон" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 17:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 18:10
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Анхны харц" МУСК
  • 20:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:00
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 09:50
    Эко зөвлөгөө
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    "Амьд байгалийн нууц" баримтат кино 11,12-р анги
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    "Money" УСК
  • 18:25
    "Мөрөөдлийн баг" хошин шог
  • 19:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 20:00
    "Айл гэрдэх үү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүмүн стори
  • 21:30
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "The divine fury" УСК
  • 00:30
    Эко зөвлөгөө
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хувирагч роботууд" IV.16-19
  • 08:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 7
  • 08:45
    Вампи 6
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.21
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 63-64
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 59-60
  • 09:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 09:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - U
  • 10:00
    "Токиогийн хон хэрээнүүд" 14-18
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.13-16
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.17-20
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 8-9
  • 15:00
    "Хувирагч роботууд" IV.20
  • 15:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.16-17
  • 16:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 10-14
  • 18:00
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.5
  • 18:15
    Булцгар найзууд 1
  • 18:30
    Маамуу - Манжингийн үлгэр
  • 18:45
    Маамуу - Нисдэггүй шувуу
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.9-10
  • 20:10
    "Мөнх Тунх" V.3
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэврүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.12-16
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    Зочны цаг: Улс тунхагласны өдөрт зориулав. /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 11:50
    Сүлд /давталт/
  • 12:10
    АТГ-ын мэдээлэл /давталт/
  • 12:30
    “Академич” Хөдөлмөрийн баатар, ШУ-ны гавьяат ажилтан П.Нямдаваа
  • 14:00
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Аяллын тасалбар” Итали
  • 16:10
    Явлаа, ирлээ /давталт/
  • 16:30
    “Монгол бахархал” Дубай /давталт/
  • 17:00
    “Оцон шувууны амьдрал” баримтат кино
  • 18:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 18:40
    Эх орны төлөө
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    “Томилолтоос ирлээ” Монгол Оросын Засгийн газар хоорондын комиссын 24-р Их хурлаас бэлтгэв.
  • 19:40
    “Парламентын боловсрол” УИХ-ын Тамгын газрын дарга Л.Өлзийсайхан
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Улсын эрх- Монгол наадам” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Сүхбаатар МУСК
  • 11:10
    Бизнес цаг
  • 11:20
    Дархлаа кино контент
  • 12:40
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:00
    Футзалын дээд лиг Алдарын дайчидVSУнаганууд
  • 15:30
    Ялагдаагүй амьдрал
  • 16:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 16:50
    Бизнес цаг
  • 17:00
    Футзалын дээд лиг Солонго-5VSЭрхэс
  • 18:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:20
    Сэрэлт МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Cavaliers vs. Bucks 11/25/2022 Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    Marquee Matchup
  • 10:00
    NBA (Шууд) Юта - Финикс 2022-23
  • 12:30
    NBA: Кливленд - Милуоки 2022-23
  • 14:30
    NBA: Дэнвэр - Л.А Клипперс 2022-23
  • 16:30
    NBA: Филадельфиа - Шарлотт 2022-23
  • 18:30
    NBA Action №5
  • 19:00
    NBA Gametime №27
  • 19:30
    NBA Action №6
  • 20:00
    NBA: Юта - Финикс 2022-23
  • 22:00
    NBA: Дэнвэр - Л.А Клипперс 2022-23

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Челси - Милан 3-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga World №16
  • 11:30
    Ла Лиг: Барселона - Эльче 6-р тойрог
  • 13:30
    FIFA WC тойм №7
  • 14:30
    FIFA WC: Тунис - Австрали
  • 16:30
    Football Talk №16
  • 18:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Севийя 6-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga Fans №3
  • 20:30
    FIFA WC: Франц - Дани
  • 22:30
    Волейболын ДАШТ: Польш - Таиланд

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Action №4
  • 09:30
    Үндэсний бөхийн тойм №7
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №7
  • 11:00
    "Nonstop" season 2 №1 ПАН-Лхагва
  • 12:30
    Үндэсний бөхийн тойм №7
  • 13:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хобби Эйс - Хөвсгөл Шинэ үе
  • 15:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хөвсгөл Эрчим - Энагурэ Террамед
  • 17:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Тэнүүн Огоо - Хилчин
  • 19:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Улаанбаатар - Хашхан Өвөрхангай
  • 21:00
    Track & Field Weekly #6
  • 21:30
    FIFA WC Тойм №7
  • 22:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #7
  • 23:00
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №2
  • 23:30
    LaLiga Show №3

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 10:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Cars and coffee нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 12:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 13:30
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 14:30
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:00
    101-н нээлт нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:30
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 17:00
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 19:30
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Geely автомашин-Таван Богд Моторс захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 21:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 22:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 23:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд нэвтрүүлэг

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Vault #15
  • 10:00
    ONE Weekly #47
  • 10:30
    UFC: Ветори-Холланд
  • 13:20
    ONE: New Tomorrow
  • 16:20
    UFC: Родригез-Уатерсон
  • 19:00
    ONE: Fists of Fury
  • 21:00
    ONE Vault #16
  • 22:00
    UFC: Хермансон-Ветори

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:15
    Эрүүл мэндийн цаг
  • 08:45
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэй кино 6-р анги
  • 09:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    Дубай ворлд кап 2013
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    “Дуундаа жаргалтай дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Сүлд үү, тоо юу? Аляска
  • 13:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    Загварын ертөнц
  • 14:30
    Сонирхогчдын клуб
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Уран зурагт дурлагсад Монгол Улсын төрийн шагналт, уран барималч Ц.Амгалан
  • 15:30
    Дэлхийн алдартнууд Дэлхийн алдартнууд Уйнстон Черчиль, Нелсон Мандела
  • 16:00
    Ай Ёо Доктор
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Эдийн засгийн цаг
  • 17:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:40
    “Зэвт дайчид” шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 22:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:30
    Намайг Тарзанд хүргээд өг УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" ОАК 1.1, 2-р анги
  • 08:30
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 18-20-р анги
  • 10:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 5-р анги
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 91, 92-р анги
  • 12:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 2, 3, 4-р анги
  • 15:55
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 65, 66-р анги
  • 17:30
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Мастеруудын гэрт" нэвтрүүлэг (232)
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 5-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 67, 68-р анги
  • 23:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 5-р анги

SPS Prime

  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №24
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Аргентин - Мексик
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: Тунис - Австрали
  • 11:00
    FIFA WC: Польш - Саудын Араб
  • 13:00
    FIFA WC: Франц - Дани
  • 15:00
    FIFA WC: Аргентин - Мексик
  • 17:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №25
  • 17:50
    FIFA WC (Шууд): Япон - Коста Рика
  • 20:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №26
  • 20:50
    FIFA WC (Шууд): Бельги - Марокко
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №27
  • 23:50
    FIFA WC (Шууд): Хорват - Канад

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спортын-түүх
  • 08:10
    Спорт хобби
  • 08:30
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 09:30
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Спорт хобби
  • 11:10
    “Роwеr Маster Cross-2022” /Спорт таны амралтанд/
  • 12:45
    Их эзэн Чингис хааны мэндэлсний 860 жилийн түүхт ой, Монгол бахархалын өдөр болон Бүгд найрамдах Улсаа тунхагласны 98 жилийн ойд зориулсан Улс аймгийн алдар цолтой 256 бөхийнбарилдаан
  • 19:50
    Дархан мэх
  • 20:10
    Спорт хобби
  • 20:30
    Уухай
  • 21:00
    Боксын дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний эргэн тойронд
  • 21:45
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 22:45
    Аваргууд
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Үүргэвчтэй аялал-Токио" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Иргэний индэр
  • 18:40
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Мөнхөд жаргаарай” теле-концерт
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Өглөөний зочин
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 25-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-6
  • 11:12
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    БНМАУ-ын Гавьяат жүжигчин М.Бадамгарав
  • 14:00
    Түмэнд түгээе
  • 14:15
    ТВ-Галерей
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 27-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Ялж ялагдах 10 хоног
  • 17:15
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 26-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Тархи сэрэхүй
  • 19:30
    Хүн чанар
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-7
  • 20:15
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 21:15
    Түмэнд түгээе
  • 21:20
    МОНГОЛ ЭР ХҮН
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 28-р анги
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан