МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 09:30
    “Дархлаа” Кино контент /Монгол/
  • 10:30
    “Хайраас хайр ургадаг” Хүүхэд хүмүүжлийн эерэг аргуудын тухай:
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 20-р анги
  • 15:30
    “Их хүндэтгэл 80” Дундговь аймгийн Төв Халхын дуулалт жүжгийн театрын концерт
  • 16:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 16:40
    Агаараар гүйцгээе
  • 17:20
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 18:25
    Босох тэнхэл
  • 18:55
    16 мм үзүүлж байна: “Их аян” Намхайнямбуу баатар /1986 он/
  • 19:15
    “Хүнсний хувьсгал” Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 19:30
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг /1/
  • 22:10
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 23:10
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Архимед" Баримтат кино
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:30
    Хүслийн шинэ жил
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /33,34/
  • 13:00
    Ланд 300 супер тохирол
  • 14:30
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /13/
  • 15:25
    Энтертайнмент зоне
  • 15:50
    "Монголын шүтээн - 2009"
  • 17:05
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 17:35
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /33,34/
  • 18:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:10
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Эсгий туургатан
  • 19:10
    Бизнес мэдээ
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /14/
  • 21:40
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:50
    Аяллын тойрог
  • 23:20
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 10:00
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 22-р анги
  • 12:00
    "Ланд 300 супер тохирол"
  • 13:00
    "Танайд хоноё"
  • 14:20
    "Баримтат кино"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Жендерт суурилсан хүчирхийлэлтэй тэмцэх 16 хоногийн аян"
  • 15:40
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 16:30
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 2-р анги
  • 17:20
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "Цахим шилжилт"
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 18:40
    "Нэвтрүүлэг"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 23-р анги
  • 21:00
    "Сонин хачин"
  • 21:25
    "Гуанз"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 3-р анги
  • 23:15
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Аз жаргалын эрэлд" 40-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 08:50
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "Тэгээс зуу" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе"
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Би байртай болмоор байна
  • 12:00
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 12:50
    Бизнес мэдээ
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Дундговь аймгийн баруун бүс 2022 - Луус сум
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Дайлья нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 17:40
    "Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе"
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 18:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:55
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 41-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Дундговь аймгийн баруун бүс 2022 - Луус сум
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:55
    “Анализ” тойм хөтөлбөр /давталт /
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:20
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг / дугаар 8/
  • 10:10
    "Гарц" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:50
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 27.28 р анги/-давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    УИХ-ын цаг
  • 13:50
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 14:30
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    K-Pop хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 23-р анги /
  • 16:00
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа /үргэлжлэл/
  • 17:40
    Зураглал
  • 17:45
    Реклам сурталчилгаа
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 29.30 р анги /
  • 23:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Болсон явдал МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    Сансрын юм ярья
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Золиос" ОАК 4-р анги /давталт/
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 30-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Даван туулагч" Баримтат кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 13-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Багдадын цагдаа" Баримтат кино
  • 21:30
    "Золиос" ОАК 5-р анги
  • 22:30
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 13-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Happy 31
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-106
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-60 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Happy 31
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-51 ОАК
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Хар сувд-61 ОАК
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    Захиас контент
  • 00:20
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    " Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 02:10
    " Чиний минийх" жүжиг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    " Хятадын уран дархчууд" нэвтрүүлэг 1,2
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.7
  • 07:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 52-54
  • 08:00
    " Техникийн үзлэг"
  • 13:00
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 13:10
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 4
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.5
  • 16:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 16:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.7
  • 16:40
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 52-54
  • 17:15
    Пик, Вик, Пак хүүхэлдэйн кино 4
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Дээд зиндаа" ОАК 6
  • 21:40
    " Такси" МУСК
  • 23:55
    Олон улсын мэдээ
  • 00:15
    " Амьдрах тасалбар" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.10-р анги
  • 07:35
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • 09:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 10:00
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 11-р анги
  • 11:10
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 60-р анги
  • 13:00
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№14)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№14)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№14)
  • 15:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №45)
  • 15:25
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №1,2)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 20-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.16,17-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Running" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 61-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.3,4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-2,3,4-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-8-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Загвар
  • 11:00
    ДВ-"Урлаг 21" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-2,3,4-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-8-р анги
  • 17:30
    "The Profit" бизнесийн реалити нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 20-р анги
  • 21:30
    Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /шууд/
  • 23:00
    "Катар-2022" Япон-Хорват /шууд/
  • 03:00
    "Катар-2022" Англи-Сенегал /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 10:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 11:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 47-49-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хар хайрцаг
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 17-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 56-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 20:30
    "Галилео" баримтат кино 68,69-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл:Байгалийн хийн хоолой хэрэгтэй юу?
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 14-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Нүүдэл шийдэл:Байгалийн хийн хоолой хэрэгтэй юу?
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 14-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино 70-73-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес толь
  • 10:30
    "Бүүний баавгай: Том тэсрэлт" УСК
  • 12:00
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Шастирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Улаанбаатар
  • 17:10
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 1-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Тоглоомон буу" УСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 1-р анги
  • 02:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 38-р анги давталт
  • 07:40
    "Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе" нэвтрүүлэг
  • 08:05
    "Компанийн хүн" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 12:15
    "Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Сэлэнгэ аймагт
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 1-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд
  • 16:00
    "Янычар" ОАК 12-р анги давталт
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Ховд аймагт
  • 18:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 1-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Би байртай болмоор байна" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 14 давталт21:40
  • 22:50
    "Pillow talk" +21 нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 07:20
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 08:50
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 09:40
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (5-р анги)
  • 10:30
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S2-EP10)
  • 11:25
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 13:05
    "Троллууд (Trolls)" УСК
  • 14:50
    "Вилсон (Wilson)" УСК
  • 16:30
    "Сүүн замын сахиул" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (6-р анги)
  • 20:30
    "Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
  • 22:40
    "Гайхамшигт дөрөв (Fantastic Four)" УСК
  • 00:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.18-20-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 13,14,15-р анги
  • 08:45
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Хайраа хайрла ХОАК 85-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Леонардогийн сургамж Баримтат кино
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 21-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 80-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 16,17,18-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 86-р анги
  • 18:50
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач С.Отгонцэцэг
  • 19:20
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 1-р дугаар
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 22-р анги
  • 21:30
    Project Runway Mongolia - Making Movie
  • 22:00
    Тууль ОАК 1-р анги
  • 23:00
    90-ээд оны элгийн явдлууд кино контент
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 10:40
    "World music" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 13:10
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 15:40
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 19:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:30
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 22:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 23:30
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UB" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Луугийн зүрх" баримтат кино
  • 14:25
    "Ихэр бэр" хошин шог
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Зөвшөөрлийн тухай хууль
  • 20:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Нарны унага" МУСК
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 15
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 3
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.23
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" V.1-2
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 67-68
  • 09:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 70-71
  • 09:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.24
  • 09:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 15
  • 09:45
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 23-24
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 72
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 23-24
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" I.25-26
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.20
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.6
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.10
  • 12:30
    Маамуу - Ууртай өвөл
  • 12:45
    Маамуу - Өхөөрдөм өвөл
  • 13:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.23
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.3-4
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.49-52
  • 15:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" 18-26
  • 16:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.25
  • 16:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 16:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 71-72
  • 16:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 67-68
  • 16:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 16:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Y
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.24
  • 17:30
    "Хэхэ Панда, Лута тахиа хоёр" 16
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 4
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.7
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.11
  • 18:30
    Маамуу - Гэрийн даалгавар
  • 18:45
    Маамуу - Аавын хайр
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 25-26
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.21
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" II.1-2
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" 5-6
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 13:50
    “Хайраас хайр ургадаг” /Хүүхэд хүмүүжлийн эерэг аргуудын тухай/
  • 14:20
    Прокурорын цаг
  • 14:40
    Нээлттэй засаг
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 1,2-р хэсэг
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “ABU Робокон-2022” 11-р хэсэг /Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    Чин сэтгэл /давталт/
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, Ирлээ
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Thunder vs Timberwolves Tape
  • 02:00
    NBA Special: Bill Russell Answer the Call
  • 03:00
    NBA G League: Maine vs College Park Live
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    NBA: Оклахома Сити - Миннесота 2022-23
  • 09:00
    NBA Action №7
  • 09:30
    NBA Gametime №32
  • 10:00
    NBA (Шууд) Индиана - Портланд 2022-23
  • 12:30
    NBA: Хьюстон - Голден Стэйт 2022-23
  • 14:30
    NBA: Чикаго - Голден Стэйт 2022-23
  • 16:30
    The Buzzer №7
  • 17:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Милуоки 2022-23
  • 19:30
    NBA Action №7
  • 20:00
    "Mongolian Mike" баримтат кино №2
  • 21:00
    NBA Talk №8
  • 22:30
    NBA: Индиана - Портланд 2022-23

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Осасуна 7-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: Англи - Сенегал
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №17
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №18
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №19
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №20
  • 21:00
    Ла Лигийн тойм №5
  • 22:00
    Football Talk №17
  • 23:30
    FIFA WC тойм №15

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Даймонд Лигийн тойм №6
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №15
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Өмнөговь - Баянхонгор II-р шат
  • 13:30
    NBA : Чикаго - Голден Стэйт 2022-23
  • 15:30
    FIFA WC: Нидерланд - Эквадор
  • 17:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #8
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №15
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баянзүрх - Завхан II-р шат
  • 22:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №18
  • 22:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №19
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №15

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Америкийн суутнууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 18:50
    Geely автомашин-Таван Богд Моторс захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Raw 1540
  • 11:00
    ONE Vault #17
  • 12:00
    UFC: Киеза-Магни
  • 15:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 18:00
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим
  • 21:00
    UFC: Томпсон - Холланд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 22-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зураг Түүх Өгүүлнэ МУГТ Б.Зундуй
  • 11:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 11:30
    Нийтийн дууны цаг
  • 11:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Говь Хангайн цэнхэр нутгийн хүү
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Дэлтэй Цэнхэрийн хурд-2017” Азарга, их нас, соёолон
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Дэлхийн алдартнууд
  • 17:20
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Осло
  • 19:15
    Өв соёл
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мориор амилсан монгол заяа ААУ Д.Мөнхдэлгэр
  • 23:00
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 1-р анги
  • 00:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" ОАК 1.7-р анги
  • 08:00
    "Ярианы хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 7, 8
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 09:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 13-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 40
  • 11:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 3, 4-р анги
  • 12:25
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 12-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 16, 17-р анги
  • 15:10
    "Охид" ОАК 1.8-р анги
  • 16:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 81, 82-р анги
  • 17:40
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 14-р анги
  • 19:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 5, 6-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 13-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 83, 84-р анги
  • 23:30
    "Охид" ОАК 1.8-р анги
  • 00:15
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 5, 6-р анги
  • 01:25
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 13-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №14
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №44
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Англи - Сенегал
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC Тойм №14
  • 10:00
    FIFA WC : Эквадор - Сенегал 3-р тойрог
  • 12:00
    FIFA WC : Вэльс - Англи 3-р тойрог
  • 14:00
    FIFA WC : Австрали - Дани
  • 16:00
    FIFA WC: Польш - Аргентин
  • 18:00
    FIFA WC : Франц - Польш
  • 20:00
    FIFA WC : Англи - Синигал
  • 22:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 22:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №45
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Япон - Хорват

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг : Уламжлалт хүнсний биологийн идэвхи
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Сайн мэдээ"Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 11:10
    Зарын цаг
  • 11:15
    Номын нандин сахиус
  • 11:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Эзэн сангийн тайлбар
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    Хөгжлийн банканд юу болов
  • 18:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хууль ба нийгэм" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Эсгий туургатан" нэвтрүүлэг:Улаан-Уул сумын ойн байцаагч-17
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Нэгдүгээрт Эрүүл Мэнд: ЭМЯ-ны БТГ-ын Судалгаа төлөвлөлтийн хэлтсийн дарга Э.Оюунсүрэн АУ-ны доктор профессор
  • 21:35
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 25 -р анги
  • 22:30
    "Анирлагч" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин: Завхан аймгаас бэлтгэв
  • 08:20
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 08:40
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-3 /Спорт таны амралтанд/
  • 09:45
    “Спорт-Бага үд” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Таеквондо /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 17:00
    Монголын спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн Замчин баг 1978 оны улсын аварга баг
  • 18:00
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 18:10
    Уухай: МУГД, хүндэт мэргэн Б. Өлзийдэлгэр
  • 18:45
    Бахархал: Боксын олон улсын хэмжээний мастер О. Батхүү
  • 19:20
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв /Дашдэлэг/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 33-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-7
  • 11:14
    Монгол эр хүн
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Тархи сэрэхүй
  • 14:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 35-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хүн чанар
  • 16:45
    Тайгын цэнхэр хязгаараас
  • 17:15
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 34-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    ТВ-Галерей
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 20:45
    Татарын Дээрхий цуврал-1
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 36-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК