МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 10:00
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг /1/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 21-р анги
  • 15:35
    “Найруулга-2021” Монгол улсын Консерваторын Цохивор хөгжмийн чуулгын тоглолт
  • 16:35
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Монгол өв соёл
  • 18:05
    16 мм үзүүлж байна: “Их аян” Намхайнямбуу баатар 1986 он
  • 18:35
    Онцгой дуудлага
  • 18:50
    12/15 “Хуурамч хаяг”
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    "Эх өв" Цуурын ай, аялгуу
  • 22:10
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 23:05
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:30
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /35,36/
  • 13:00
    Ланд 300 супер тохирол
  • 14:30
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /14/
  • 15:20
    Судлагдахуун
  • 16:00
    Эсгий туургатан
  • 16:35
    Мамма миа хүслийн шинэ жил
  • 18:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:15
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 18:45
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /35,36/
  • 19:10
    Бизнес мэдээ
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /15/
  • 21:40
    Тасархай амт
  • 22:20
    Аяллын тойрог: Будапешт хотоор
  • 23:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 10:00
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 23-р анги
  • 11:50
    "Бяцхан танин мэдэхүй" цуврал
  • 12:00
    "Ланд 300 супер тохирол"
  • 13:00
    "Сонин хачин"
  • 13:25
    "Гуанз"
  • 14:10
    "Баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:55
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 16:20
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 3-р анги
  • 17:30
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 24-р анги
  • 21:00
    "60 секунд"
  • 21:15
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 4-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    Бизнес мэдээ
  • 07:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 41-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:00
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе"
  • 11:50
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Би байртай болмоор байна
  • 12:40
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Төв аймгийн төвийн бүс 2022 -Алтанбулаг сум
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Бизнес мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:10
    "Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе"
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 18:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:55
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:25
    Газар шим үзүүлж байна
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 42-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 01:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 01:10
    Төв аймгийн төвийн бүс 2022 -Алтанбулаг сум
  • 02:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:10
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:20
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 29.30 р анги давталт /
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:00
    Ардчиллын төлөөх намууд үүсэн нэгдсэний 22 жилийн ойн баярт зориулсан Улс, аймгийн цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бадрах Энержи" үзүүлж байна
  • 20:37
    Уран үзүүлж байна
  • 21:10
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК Төгсгөлийн / 31.32 р анги/
  • 23:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Зангараг МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Золиос" ОАК 5-р анги /давталт/
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 31-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Итгэлийн нутаг Меджугорже" Баримтат кино
  • 16:55
    "Б17-гоос Аврокар хүртэл" Баримтат кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 14-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Говь хангайн цэнхэр орон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Золиос" ОАК 6-р анги
  • 22:30
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 14-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Happy 31
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-107
  • 13:00
    Нахиа
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-61 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Happy 31
  • 17:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Артист шоу-1
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:00
    Умардын од-1 ОАК
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    Хоёр гүүрний цаана МУСК
  • 00:40
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:05
    Мэдээ
  • 02:55
    " Гэрээт эр" кино драм
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.8
  • 07:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 55-58
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 08:30
    " Дээд зиндаа" ОАК 6
  • 09:45
    Цаг агаар
  • 09:50
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 1
  • 11:40
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 12:05
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.8
  • 12:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 55-58
  • 12:55
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 6
  • 13:10
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 5
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 11
  • 15:55
    Цаг агаар
  • 16:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 16:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.8
  • 16:40
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 55-58
  • 17:15
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 6
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 6
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Дээд зиндаа" ОАК 7
  • 21:40
    " Улаан бал" ярилцлага
  • 23:25
    " Үргээлэг" МУСК 1
  • 01:20
    Олон улсын мэдээ
  • 01:35
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 1

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.16,17-р анги
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 09:50
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 12-р анги
  • 11:10
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 61-р анги
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№15)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№15)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№15)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №3,4)
  • 15:50
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 21-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.21-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 62-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.5,6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-5,6,7-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 34,35-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-9-р анги
  • 10:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 20-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-5,6,7-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 34,35-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-9-р анги
  • 17:30
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эни Жаки Мастеркласс" загварын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 21-р анги
  • 21:30
    Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /шууд/
  • 23:00
    "Катар-2022" Марокко-Испани /шууд/
  • 03:00
    "Катар-2022" /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 10:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 11:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 50-52-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл:Байгалийн хийн хоолой хэрэгтэй юу?
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 18-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 57-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 20:30
    "Галилео" баримтат кино 74-р анги
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 20:50
    Бадрах Энержи: Заг модыг хэрхэн үрслүүлэн тариалж байгаа вэ?
  • 21:00
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 21:25
    "Уран" баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 15-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 23:55
    "Унахаас болгоомжил" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 15-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино 75-78-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Цаг хугацаа" ОАК 1-р анги
  • 09:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:35
    "Конго" баримтат кино
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 16:00
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Дорноговь
  • 17:00
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 2-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E7
  • 21:30
    "Шастирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    "Цаг хугацаа" ОАК 2-р анги
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 1-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 08:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 1-р анги давталт
  • 12:30
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Ховд аймагт
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 2-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд
  • 16:00
    "Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Дорноговь аймагт
  • 18:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 2-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Би байртай болмоор байна" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Улаанбаатар хотод
  • 22:15
    "Хайрын шинэ жил" нэвтрүүлэг дугаар 1 давталт
  • 23:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:55
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:40
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (6-р анги)
  • 02:25
    "Оройн сургууль (Night School)" УСК
  • 04:15
    "Тээвэрлэгч (Transporter)" УСК
  • 05:45
    "Сайн уу амьдрал минь" МУСК
  • 07:45
    "Deja Vu" МУСК
  • 09:15
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 10:10
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (6-р анги)
  • 11:00
    "Сүүн замын сахиул" МУСК
  • 12:50
    "Троллуудын аялан тоглолт (Trolls World Tour)" УСК
  • 14:35
    "Виктор Франкенштейн (Victor Frankenstein)" УСК
  • 16:30
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.21,II.1-р анги)
  • 19:30
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (7-р анги)
  • 20:30
    "Мамма Миа: Эргэн цугларсан нь (Mamma Mia! Here We Go Again)" УСК
  • 22:45
    "Гайхамшигт 4: Мөнгөлөг тавцантын дайралт (Fantastic 4: Rise of Silver Surfer)" УСК
  • 00:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.20-II.1-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 16,17,18-р анги
  • 08:40
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 86-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач С.Отгонцэцэг
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 22-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Тууль ОАК 1-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 19,20,21-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 87-р анги
  • 19:00
    Зууны 100 эмэгтэй: Н.Цагаач
  • 19:30
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 23-р анги
  • 21:30
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Тууль ОАК 2-р анги
  • 23:00
    90-ээд оны элгийн явдлууд 2: Хайр уу найз уу? кино контент
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 10:20
    "Good Soil" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 13:00
    "Урагшлах хөгжил 5 чухал" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Анхны харц" үзүүлж байна
  • 15:20
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 16:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • 19:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 22:10
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 23:30
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Шангрила" баримтат кино
  • 14:25
    "Нисгэгчийн гэр бүл" хошин шог
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 16:00
    "Амазон" баримтат кино
  • 17:00
    Зөвшөөрлийн тухай хууль
  • 17:40
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 22:30
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ Панда, Лута тахиа хоёр" 16
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 4
  • 07:35
    Шидтэнүүдийн клуб VI.24
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" V.3-4
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.25
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 71-72
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 67-68
  • 09:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 09:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Y
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 25-26
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" II.1-2
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.21
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.7
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.11
  • 12:30
    Маамуу - Гэрийн даалгавар
  • 12:50
    Маамуу - Аавын хайр
  • 13:00
    "Вампи" 5-6
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.5-6
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.1-4
  • 15:00
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 1-4
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 69-70
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 72
  • 16:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.25
  • 16:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 16:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Z
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 73
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.25
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 17
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 5
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.8
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.12
  • 18:30
    Маамуу - Зараатай бялуу
  • 18:45
    Маамуу - Ээжийн хайр
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 27-28
  • 19:30
    "Англиар ярьж сурцгаая" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.22
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" II.3-4
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" 7-8
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 1,2-р хэсэг
  • 13:50
    Явлаа, ирлээ
  • 14:10
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 14:30
    Зураглал
  • 14:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 3,4-р хэсэг
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “ABU Робокон-2022” Олон улсын аварга шалгаруулах тэмцээн. 12-р хэсэг
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Алтан аргамж: “Монгол улсын язгуур эрх ашиг” /давталт/
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Эфир завсарлав

NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Talk №8
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA (Шууд) Л.А Клипперс - Шарлотт 2022-23
  • 10:30
    NBA: Индиана - Портланд 2022-23
  • 12:30
    NBA: Филадельфиа - Кливленд 2022-23
  • 14:30
    NBA Talk №8
  • 16:00
    NBA: Портланд - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 18:00
    "Mongolian Mike" баримтат кино №2
  • 19:00
    NBA Gametime №33
  • 19:30
    NBA: Л.А Клипперс - Шарлотт 2022-23
  • 21:30
    NBA: Индиана - Портланд 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №33

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Атлетико - Брюгге 4-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: Япон - Хорват
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №21
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №22
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №23
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №24
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 22:00
    FIFA WC: Япон - Хорват

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №18
  • 09:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №19
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №16
  • 11:00
    ONE Vault #15
  • 12:00
    Бөх (шууд): Ардчиллын төлөөх намууд нэгдсэний 22 жилийн ойн барилдаан
  • 20:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №20
  • 20:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №21
  • 21:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баянзүрх - Завхан II-р шат
  • 23:30
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №2

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 10:30
    101-н түргэн хоол нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Earthshot Prize 2022 нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1214
  • 11:00
    UFC Connected 509
  • 11:40
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 14:00
    ONE FN 5: Дэ Риддер - Малихин
  • 16:30
    ONE 164: Пашио - Брүүкс
  • 19:00
    WWE Smackdown 1215
  • 21:00
    UFC: Томпсон - Холланд Тойм
  • 21:40
    UFC 262: Оливейра-Чандлер

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 1-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Мориор амилсан монгол заяа ААУ Д.Мөнхдэлгэр
  • 11:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Сүлд үү, тоо юу? Осло
  • 11:55
    Цаг агаар
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес хөтөч
  • 15:10
    Өв соёл
  • 15:30
    Архангай аймгийн Баруун бүсийн уралдаан Хязаалан, шүдлэн, даага
  • 16:40
    Нийтийн дууны цаг
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Брэнд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Монголын гэгээ ААУ Д.Эрдэнэбаяр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 2-р анги
  • 23:40
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" ОАК 1.8-р анги
  • 08:00
    "Ярианы хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 9, 10
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 25
  • 09:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 14-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 1
  • 11:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 5, 6-р анги
  • 12:25
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 13-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 18, 19-р анги
  • 15:10
    "Охид" ОАК 1.9-р анги
  • 16:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 83, 84-р анги
  • 17:40
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 15-р анги
  • 19:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 7, 8-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 14-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 85, 86-р анги
  • 23:30
    "Охид" ОАК 1.9-р анги
  • 00:15
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 7, 8-р анги
  • 01:25
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 14-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №15
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №46
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Шөвгийн 16
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC Тойм №15
  • 10:00
    FIFA WC : Хорват - Бельги
  • 12:00
    FIFA WC : Япон - Испани
  • 14:00
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 14:30
    FIFA WC: Гана - Уругвай
  • 16:30
    FIFA WC : Япон - Хорват
  • 18:30
    FIFA WC: Камерун - Бразил
  • 20:30
    Football Talk №18
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №47
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Марокко - Испани

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Нэгдүгээрт Эрүүл Мэнд: ЭМЯ-ны БТГ-ын Судалгаа төлөвлөлтийн хэлтсийн дарга Э.Оюунсүрэн АУ-ны доктор профессор
  • 10:30
    "Эсгий туургатан" нэвтрүүлэг:Улаан-Уул сумын ойн байцаагч-17
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Гурван торой" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Харшийн сүлд модны наадам
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Гийнгоо" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 19:20
    Улаачдын сорил 5 нэвтрүүлгийн шилдэг оролцогч Г.Мөнхзул
  • 20:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг : Эрүүгийн байцаан шийтгэх ажиллагаа,хүний эрх
  • 21:40
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 26-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    " Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спорт-түүх: 1968 оны Хөлбөмбөгийн Монгол улсын аварга “Дархан баг”
  • 08:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 08:25
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-7 /Спорт таны амралтанд/
  • 09:45
    Уухай: Монгол улсын гоц мэргэн Дашнямын Бор-Охин
  • 10:10
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 1-р хэсэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 21:45
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумын уяач Д. Сайнбаяр
  • 22:25
    Мөнгөн шонхор мастер кросс /Спорт таны амралтанд/
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 14:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    "Дэлхийн дулааралд хэн нөхөн төлбөр төлөх вэ?" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 34-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-1
  • 11:10
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Ил захидлын мөрөөр
  • 14:15
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 14:40
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 36-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    ТВ-Галерей
  • 16:35
    Энхийг сахиулагч Монгол цэрэг
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 35-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Татарын Дээрхий цуврал-2
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 37-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК