МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 09:55
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:40
    Монголын Урчуудын эвлэлийн 80 жилийн ой /шууд/
  • 14:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 23-р анги
  • 16:30
    Онцгой дуудлага
  • 16:50
    12/15 “Хуурамч хаяг”
  • 17:20
    "Эх өв" Цуурын ай, аялгуу
  • 17:50
    16 мм үзүүлж байна: “Хүүхэд бүхэн авьяастай” /1983 он/
  • 18:15
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн БНХАУ-д хийсэн Төрийн айлчлал
  • 18:35
    Босох тэнхэл
  • 19:05
    “Алтан дэвтэр” Төрийн шагналт Д.Норовын бүтээлүүд...
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нээлттэй хором: /шууд/
  • 22:10
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 23:10
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:20
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:25
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 10:50
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /39,40/
  • 13:00
    Ланд 300 супер тохирол
  • 14:30
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 15:25
    Эсгий туургатан
  • 16:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 16:10
    "Улаанбаатарын үдэш-2003"
  • 18:30
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:40
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /39,40/
  • 19:05
    Бизнес мэдээ
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Долоон нарийн бичиг" олон ангит кино /1/
  • 21:55
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 22:15
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 23:25
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 10:10
    "Зулын 25 их дүйчин өдрийн зул өргөх буян номын айлтгал"
  • 10:30
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 25-р анги
  • 11:50
    "Бяцхан танин мэдэхүй" цуврал
  • 12:00
    "Ланд 300 супер тохирол"
  • 13:00
    "Гарц" хэлэлцүүлэг
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Жендерт суурилсан хүчирхийлэлтэй тэмцэх 16 хоногийн аян"
  • 15:50
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги
  • 17:30
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 26-р анги
  • 21:00
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 21:05
    "New wave"
  • 21:30
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 6-р анги
  • 22:20
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    Бизнес мэдээ
  • 07:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 43-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:40
    "Монгол Улсаа Хөгжүүлье" ток шоу
  • 12:10
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 12:30
    Би байртай болмоор байна
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Хөдөлмөрийн баатаруудын хөшөөний нээлт 2022 - нэгдүгээр хэсэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Бизнес мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 17:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:35
    Зулын 25-ны номын хурал
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 18:50
    Танд тустай агшин
  • 18:55
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:25
    Газар шим үзүүлж байна
  • 19:30
    "Баярлалаа ээжээ" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Хөдөлмөрийн баатаруудын хөшөөний нээлт 2022 - нэгдүгээр хэсэг
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:20
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 11:55
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 1- р анги-давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 14:20
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    K-Pop хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 26-р анги /
  • 16:00
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг /үргэлжлэл/
  • 17:40
    Зураглал
  • 17:45
    Реклам сурталчилгаа
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Бадрах Энержи үзүүлж байна
  • 20:40
    Хэлэлцүүлэг
  • 21:40
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 2- р анги /
  • 23:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    "Эцсийн зогсоол Э цэг " МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Золиос" ОАК 7-р анги /давталт/
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 33-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Дийлдэхгүй хог хаягдал" Баримтат кино
  • 17:00
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 16-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тринидад ба Тобаго" Баримтат кино
  • 21:30
    "Золиос" ОАК 8-р анги
  • 22:30
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 16-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Happy 31
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-108
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Умардын од-2 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Happy 31
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-53 ОАК
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Умардын од-3 ОАК
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    Нарны сүүдэр МУСК
  • 00:40
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:20
    Мэдээ
  • 03:10
    " Кино судар бүтээгчид" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.10
  • 07:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 63-66
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 08:30
    " Дээд зиндаа" ОАК 8
  • 09:45
    Цаг агаар
  • 09:50
    " Хөршийн нүүдэл "
  • 10:30
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 3
  • 11:40
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 12:05
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.10
  • 12:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 63-66
  • 12:55
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 10
  • 13:10
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 7
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 15:45
    Цаг агаар
  • 15:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 16:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.10
  • 16:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 63-68
  • 17:15
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 10
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 8
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Дээд зиндаа" ОАК 9
  • 21:40
    " 1982 онд төрсөн Ким жи ёонг"
  • 00:15
    Олон улсын мэдээ
  • 00:35
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 3

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.20,21-р анги
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 09:50
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 14-р анги
  • 11:20
    "Чингис хаан" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 63-р анги
  • 13:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№17)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№17)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№17)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №7,8)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 23-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.23-р анги
  • 18:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.19-р анги
  • 18:50
    "Уран" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 15-р анги
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 64-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.9,10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-11,12,13-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 38,39-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-11-р анги
  • 10:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 22-р анги
  • 11:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-11,12,13-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 38,39-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-11-р анги
  • 17:30
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөдөлгүүр" автомашины нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 23-р анги
  • 22:00
    Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 10:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 11:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 4-6-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 20-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 59-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • 20:30
    "Галилео" баримтат кино 84,85-р анги
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 20:50
    Бадрах Энержи: Ажилчдынхаа мэргэжлийн шарлагыг хэрхэн хянадаг вэ?
  • 21:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 17-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 00:15
    Миний Монголын соёл
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 17-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино 86-89-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-р анги
  • 09:30
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:15
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:35
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Конго" баримтат кино 2-р анги
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Говьсүмбэр
  • 17:00
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 4-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Ховд
  • 22:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Пластик" УСК
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 4-р анги
  • 03:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 3-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:55
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Дархан-Уул аймагт
  • 09:20
    Эмэгтэйчүүд юу хүсэж байна вэ?
  • 09:40
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Масс академи" үзүүлж байна.
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 3-р анги давталт
  • 12:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 4-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд
  • 16:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говьсүмбэр аймагт
  • 16:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үнэ цэн" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Би байртай болмоор байна" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хайрын шинэ жил" нэвтрүүлэг дугаар 2 давталт
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:30
    "Австрали (Australia)" УСК
  • 05:05
    "Зүрхэнд туссан нулимс" МУСК
  • 06:25
    "Хайр" МУСК
  • 07:55
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 08:45
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)
  • 09:35
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S2-EP11)
  • 10:25
    "247 градус" МУСК
  • 12:05
    "Намайг Хан гэдэг (My Name is Khan)" УСК
  • 14:55
    "Хэрхэн дурлах вэ (How to Fall in Love)" УСК
  • 16:30
    "18 нас: Би чамд хайртай" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 19:30
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.2-р анги)
  • 20:30
    "Нэгэн сүнсний өгүүлэл (A Ghost Story)" УСК
  • 22:30
    "Харри бид хоёр (Think About Harry)" УСК
  • 00:05
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.4,5-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 22,23,24-р анги
  • 08:40
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 88-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Х.Мөнхзаяа
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Тууль ОАК 3-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 25,26,27-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК төгсгөлийн 89-р анги
  • 19:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Баригдашгүй Ван Эйк Баримтат кино
  • 19:30
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 25-р анги
  • 21:30
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 22:10
    Тууль ОАК 4-р анги
  • 23:10
    Дуудлагын охид кино контент
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Сүүдэр" МУСК
  • 10:40
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 11:30
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 13:20
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 14:40
    "Найруулга-2021" үзүүлж байна
  • 15:20
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 16:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 17:10
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 19:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 22:00
    "Түмний нэг" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UB өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 12:40
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Их цагаан хэрмийн нөгөө төл" баримтат кино
  • 14:25
    "Экс нөхөр" хошин шог
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    "Хаалттай хаалганы цаана" баримтат кино
  • 17:45
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 22:20
    Эко зөвлөгөө
  • 22:30
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 18
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 6
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.26
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" V.7-8
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 09:10
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 69-70
  • 09:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 09:30
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:35
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Z
  • 09:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 74-75
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 29-30
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" II.5-6
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.23
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.9
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.13
  • 12:30
    Маамуу - Робот Тамираа
  • 12:45
    Маамуу - Хөөрхөн сэтгэл
  • 13:00
    "Вампи" 1-2
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.9-10
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.9-12
  • 15:00
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 9-12
  • 16:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 16
  • 16:10
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 16:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 16:30
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Z
  • 16:40
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 71-72
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 76
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VII.1
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 19
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 7
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.10
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.14
  • 18:30
    Маамуу - Нэмэлт оноо
  • 18:45
    Маамуу - Эвхдэг солонго
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 31-32
  • 19:30
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.24
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" II.7-8
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" 11-12
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/ УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 5,6-р хэсэг
  • 13:50
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн БНХАУ-д хийсэн Төрийн айлчлал
  • 14:10
    Онцгой дуудлага
  • 14:30
    “ABU Робокон-2022” Олон улсын аварга шалгаруулах тэмцээн. 14-р хэсэг
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 7,8-р хэсэг УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Цаг агаар
  • 22:05
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:35
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:35
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Inside the NBA
  • 03:00
    NBA Special: Bill Russell Answer the Call
  • 04:00
    Inside the NBA
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    NBATV Film Room 22-23: Episode1
  • 07:30
    NBA Special: Bill Russell Answer the Call
  • 08:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Кливленд 2022-23
  • 10:30
    NBA Gametime №34
  • 11:00
    NBA (Шууд) Бостон - Финикс 2022-23
  • 13:30
    NBA: Л.А Клипперс - Шарлотт 2022-23
  • 15:30
    NBA: Индиана - Портланд 2022-23
  • 17:30
    NBA Talk №8
  • 19:00
    NBA Gametime №35
  • 19:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Торонто 2022-23
  • 21:30
    NBA: Бостон - Финикс 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №35

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Наполи - Аякс 4-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: 1/8 Шигшээ тоглолт
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №29
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №30
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №31
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №32
  • 21:00
    LaLiga World №18
  • 21:30
    LaLiga Fans №2
  • 22:00
    FIFA WC: 1/8 Шигшээ тоглолт

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Милуоки 2022-23
  • 11:00
    FIFA WC: Уругвай - БНСУ
  • 13:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Өвөрхангай - Улаанбаатар II-р шат
  • 16:00
    NBA: Сакраменто - Мемфис 2022-23
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №16
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Төв - Сүхбаатар II-р шат
  • 22:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №22
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм №8
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №17

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Дэлхийн түүх 2 цагт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Geely автомашин-Таван Богд Моторс захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Earthshot Prize 2022 нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE 164: Пашио - Брүүкс
  • 11:30
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 14:30
    WWE Monday raw 1540
  • 16:30
    ONE FN 5: Дэ Риддер - Малихин
  • 19:00
    WWE Monday raw 1541
  • 21:00
    It's Time #22
  • 21:40
    UFC 258: Усман-Бурнс

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 3-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зураг түүх өгүүлнэ МУГТ Ө.Эрдэнэ-Очир
  • 11:00
    Сүлд үү, тоо юу? Сиэтл
  • 11:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Эрүүл мэндийн цаг
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хаврын тэргүүн-2022 Архангай аймгийн бага насны уралдаан
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Нээлттэй цаг
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сувд нэвтрүүлэг Ш.Наранчимэг МУСТА
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Монголын гэгээ Сэлэнгэ аймаг Ерөө сум
  • 23:00
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 4-р анги
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" ОАК 1.10-р анги
  • 08:00
    "Ярианы хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 13, 14
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 27
  • 09:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 3
  • 11:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 9, 10-р анги
  • 12:25
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 15-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 22, 23-р анги
  • 15:15
    "Охид" МОАК 1.11 анги
  • 16:05
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК төгсгөлийн 87-р анги
  • 17:00
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 11, 12-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:00
    "Хоёр ертөнцийн зааг" ОАК 1-р анги
  • 23:15
    "Охид" МОАК 1.11 анги
  • 00:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 11, 12-р анги
  • 01:10
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК төгсгөлийн 16-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Лэйкерс - Торонто 2022-23
  • 11:00
    FIFA WC Тойм №17
  • 12:00
    FIFA WC: Аргентин - Мексик
  • 14:00
    FIFA WC: Франц - Дани
  • 16:00
    FIFA WC: Польш - Саудын Араб
  • 18:00
    FIFA WC: Тунис - Австрали
  • 20:00
    FIFA WC: Англи - АНУ
  • 22:00
    NBA : Лэйкерс - Торонто 2022-23

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:45
    Зарын цаг
  • 13:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил нэвтрүүлгийн дэд байрын шагналт Ж.Сайнхүү хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:30
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 19:20
    Х.Батгэрэл хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг" нэвтрүүлэг:Агаарын бохирдолт
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Монгол оюун " нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 28-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Соёг" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Жүдо бөхийн барилдаан /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 10:20
    Зочны ярилцлага: МВХ-ны дээд лигийн тэмцээний легионер тоглогчид оролцов
  • 10:40
    Бахархал: МУГД, хурандаа Д. Цог-Эрдэнэ
  • 11:10
    Сагсан бөмбөгийн тоглолт /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 18:15
    Бахархал: Олимпын хүрэл, Дэлхийн хошой хүрэл медальт Г. Отгонцэцэг
  • 18:55
    Уухай: МУГД, хүндэт мэргэн Б. Өлзийдэлгэр
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт цаг үе: Нийслэлийн иргэдийн спортын наадам ба түүний ач холбогдол
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Манлайн баясгалан: Бөхийн нэрт засуулч Ч. Мягмарын дурсамж хөрөг
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 14:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 14:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 15:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 36-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-3
  • 11:14
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    "Саран ээж" нийгэмлэг
  • 14:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 38-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    ТВ-Клиник
  • 16:45
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:05
    Суртлыг номлогчоос Соён гэгээрүүлэгч
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 37-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    Монгол эр хүн
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 39-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК