МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 09:00
    “Хүний эрхийн үндэсний форум-2022” /шууд/
  • 12:30
    Олон нийтийн цаг
  • 12:50
    Амьдралын загвар
  • 13:25
    “Хэцүү анги” ОАУСК 25-р анги
  • 14:00
    “Хос цохиурын дуурьсал” Үндэсний Урлагийн Их Театрын гоцлол хөгжимчин Т.Өлзийжаргалын тоглолт
  • 15:00
    “Монгол хүүхдийн гэр сургалт”
  • 15:20
    “Нэг Монгол хөтөлбөр”
  • 16:10
    Хүүхэд хамгаалал-108
  • 16:30
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 17:20
    УИХ-ын цаг
  • 17:50
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 18:50
    Хайрлаарай: Үл үзэгдэх хөндүүр /Гэр бүлийн хүчирхийлэл/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Урлахуйн эрдмийн товчоон”
  • 21:50
    “Гхази Довтолгоо” ЭУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:30
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /1-3,4/
  • 13:00
    Ланд 300 супер тохирол
  • 14:30
    Судлагдахуун
  • 15:20
    "Долоон нарийн бичиг" олон ангит кино /2/
  • 16:05
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 17:05
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 17:30
    Энтертайнмент зоне
  • 17:55
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:05
    Тасархай амт
  • 18:35
    Бизнес мэдээ
  • 18:40
    Супер спорт
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Орших уу эс орших уу" Үндэсний шоу
  • 22:50
    Өндөр өвөөгийн гэрт Хүслийн зул сар
  • 23:35
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 00:45
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Зулын 25 их дүйчин өдрийн зул өргөх буян номын айлтгал"
  • 10:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Ланд 300 супер тохирол"
  • 13:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 23,24,25-р анги
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Дэлхий хавтгай"
  • 16:30
    "Үүргэвчтэй аялал"
  • 17:20
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 7-р анги
  • 18:10
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 28-р анги
  • 21:00
    "Би" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 8-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:30
    Өнөөдрийн аялал
  • 13:10
    Зулын 25-ны номын хурал
  • 13:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:45
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 14:05
    Би байртай болмоор байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ
  • 14:40
    Дайлья нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:05
    Бизнес мэдээ
  • 17:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:20
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 17:40
    "Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:10
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Эрэгтэй охин" уран сайхны кино
  • 20:00
    "Монгол Улсаа Хөгжүүлье" ток шоу
  • 20:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:43
    Люминарк үзүүлж байна
  • 20:45
    Дэлхий дахины онцлох үйл явдал
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 21:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 41,42,43-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 01:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:50
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 3-р анги-давталт /
  • 10:10
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ардчиллын төлөөх намуудын баярт зориулсан Улс, аймгийн цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Улс орон бүрийн шинэ жилийн баримтуудаас
  • 18:30
    "Номын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Тэр хэн бэ? Нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 4-р анги /
  • 23:05
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    "Fearbook" МУСК 1-р анги

C1

  • 08:00
    "Түмэндээ өргөх дуунууд" Л.Болдбаатар МУГЖ, дуучин 1-р хэсэг
  • 09:30
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 13-р анги
  • 14:20
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 14-р анги
  • 15:30
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 15-р анги
  • 16:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Зул сарын үдэш" S4 хамтлаг /давталт/
  • 19:00
    "Тринидад ба Тобаго" Баримтат кино
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" Зорилтот төсөл S2 №7
  • 22:00
    "Sanjaa show"
  • 23:00
    "Руфусын адал явдал" УСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 10:00
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-51 ОАК
  • 11:00
    Happy 31
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-52 ОАК
  • 13:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-53 ОАК
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Нэг Монгол
  • 15:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-54 ОАК
  • 16:30
    Happy 31
  • 17:30
    Монголын баялаг 330
  • 18:00
    Их эмч
  • 19:00
    Саятан лото –шууд
  • 20:00
    SBN news тойм
  • 21:00
    Миний аялсан 1000 хот
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    Дуут шувуухай УСК
  • 00:45
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:40
    Мэдээ
  • 03:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.12
  • 07:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 70-73
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 08:30
    " Дээд зиндаа" ОАК 10
  • 09:45
    Цаг агаар
  • 09:50
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Цаг агаар
  • 11:30
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 11
  • 12:45
    " Жим" баримтат кино
  • 13:35
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 14:00
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.12
  • 14:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 70-73
  • 14:55
    Цаг агаар
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 39
  • 16:00
    " Надыын аав мангар " МУСК
  • 17:20
    "Их хурлын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.6
  • 19:20
    " Уран" баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Улаанбал" тойм
  • 20:10
    " Дээд зиндаа" ОАК 11
  • 21:40
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Комеди клуб Монгол" шоу 1
  • 23:15
    " Single ladies " МУСК 2

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.24-р анги
  • 09:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.20,21-р анги
  • 09:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:20
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Running" ОАК 6-р анги
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Молко" ОАК 5,6-р анги
  • 15:40
    "Чингис хаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 25-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.25-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.22,23-р анги
  • 18:55
    "Булцгар найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 1-р анги
  • 21:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Молко" ОАК 7,8-р анги
  • 23:30
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-2,3,4-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-8-р анги
  • 10:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 24-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-5,6,7-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 34,35-р анги
  • 17:00
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    "5 Алтан Цагариг" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /шууд/
  • 23:00
    "Катар-2022" /шууд/
  • 03:00
    "Катар-2022" /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:10
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 07:40
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 8-14-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Лука:Шинэ Эриний эхлэл" СОАК 5,6-р анги
  • 14:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 14:45
    Нүүдэл шийдэл:Байгалийн хийн хоолой хэрэгтэй юу?
  • 15:45
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 16:15
    "Road to ONE Mongolia" шоуны шилдэг оролцогчдын тулаанууд
  • 18:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 19:20
    Миний Монголын соёл
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 21:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 22:00
    "Зэргэлдээх огторгуй" УСК
  • 00:15
    "Зориг" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:35
    Бизнес толь
  • 07:55
    "Цаг хугацаа" ОАК 1-2-р анги
  • 10:05
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:10
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 12:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 16:00
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E7
  • 17:00
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E8
  • 21:30
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зэвүүн" ток шоу
  • 23:30
    "Жосси" УСК
  • 01:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 02:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 5-р анги давталт
  • 07:50
    "Хөөцөлдөөн" УСК
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говь-Алтай аймагт
  • 12:20
    "Амьдралын өнгө" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 6-р анги
  • 13:55
    "Масс академи" үзүүлж байна.
  • 14:15
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 14:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд
  • 16:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Баянхонгор аймагт
  • 16:40
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 15
  • 21:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 21:20
    "Би байртай болмоор байна" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрын шинэ жил" нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 23:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Хөвсгөл аймагт
  • 23:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:15
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.3-р анги)
  • 02:00
    "Цагтай байшингийн нууц (The House With a Clock in Its Walls)" УСК
  • 03:40
    "Миний үеэл Рэйчел (My Cousin Rachel)" УСК
  • 05:20
    "The Call" МУСК
  • 06:30
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 08:00
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 09:40
    "Сүүн замын сахиул" МУСК
  • 11:30
    "Гайхамшигт дөрөв (Fantastic Four)" УСК
  • 13:20
    "Гайхамшигт 4: Мөнгөлөг тавцантын дайралт (Fantastic 4: Rise of Silver Surfer)" УСК
  • 15:00
    "Гайхамшигт 4 (Fantastic Four 2015)" УСК
  • 16:50
    "Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
  • 18:50
    "Мамма Миа: Эргэн цугларсан нь (Mamma Mia! Here We Go Again)" УСК
  • 21:00
    "Эх оронч Мориарти" аниме (I.9,10-р анги)
  • 22:05
    "Эверест (Everest)" УСК
  • 00:25
    "Нууцлаг учиг (Phantom Thread)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 9-12-р анги
  • 09:00
    Тууль ОАК 1-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:30
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Б.Баттулга
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Тууль ОАК 2,3-р анги
  • 14:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 22,23-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 19:00
    Project Runway шоу 10-р дугаар давталт
  • 20:30
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 2-р дугаар
  • 21:10
    Хязгаарыг зөрчсөн нь - Хурдны цана Баримтат кино
  • 22:10
    Нарны сүүдэр МУСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Гуравдугаар сарын бэлэг" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Малчдын хэлэлцүүлэг-2022" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 13:30
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 21:30
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 23:10
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Амжилтын оршил үе" баримтат кино
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    Хүмүн стори
  • 11:20
    "Tazza" УСК
  • 14:00
    "Planet ocean" баримтат кино 1-р анги
  • 15:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Өөрийгөө тоодоггүй хүн" хошин шог
  • 20:00
    "Айл гэрдэх үү?" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Different dream" УСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 1-7
  • 08:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 16
  • 08:45
    Вампи 5
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 71-72
  • 09:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 75-76
  • 09:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 25-26
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.26
  • 09:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 16
  • 09:45
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 25-26
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 77
  • 10:00
    "Аз жаргалын өнгө" 5-9
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.3-6
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.49-52
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.1-4
  • 15:00
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 8-9
  • 15:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.24-25
  • 16:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 25-29
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.11
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милтгийн асуултууд II.15
  • 18:30
    Маамуу - Аминааг хүлээсэн нь
  • 18:45
    Маамуу - Өхөөрдөм өвөл
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.26 IX.1-2
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" II.1-5
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо
  • 11:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:05
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 9,10-р хэсэг
  • 13:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн БНХАУ-д хийсэн Төрийн айлчлал
  • 13:40
    “Оцон шувууны амьдрал” Баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 15:40
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 16:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 2-р бүлгийн 1,2-р хэсэг
  • 17:00
    Ардын үг: “Үндэсний эв нэгдэл-Үнэт зүйл” /давталт/
  • 18:00
    “ABU Робокон-2022” 9-р хэсэг /Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 18:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:50
    Явлаа, Ирлээ
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Асуудал, шийдэл
  • 19:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд” Олон улсын тойм
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA: Бостон - Финикс 2022-23
  • 10:00
    NBA Action №7
  • 10:30
    NBA Gametime №36
  • 11:00
    NBA (Шууд) Милуоки - Даллас 2022-23
  • 13:30
    NBA: Хьюстон - Сан Антонио 2022-23
  • 15:30
    NBA: Дэнвэр - Портланд 2022-23
  • 17:30
    NBA Action №7
  • 18:00
    The Buzzer №8
  • 19:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Филадельфиа 2022-23
  • 21:00
    NBA: Милуоки - Даллас 2022-23
  • 23:00
    The Buzzer №8

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Барселона - Интер 4-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: 1/4 Шигшээ тоглолт
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №37
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №38
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №39
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №40
  • 21:00
    LaLiga World №18
  • 21:30
    FIFA WC тойм №18
  • 22:00
    FIFA WC: 1/4 Шигшээ тоглолт

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Даймонд Лигийн тойм №8
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №18
  • 11:00
    "Mongolian Mike" баримтат кино №2
  • 13:00
    Бөх (шууд): Ардчиллын төлөөх намууд баярт зориулсан барилдаан
  • 21:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №23
  • 21:30
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Багануур - Булган II-р шат

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 08:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 09:30
    Made нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 11:30
    Дэлхийн түүх 2 цагт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 12:30
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 14:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Earthshot Prize 2022 нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 18:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 18:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 20:30
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Блумберг ТВ Монголиа Авардс 2022
  • 22:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 22:30
    101-н түргэн хоол нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1541
  • 11:00
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 13:30
    UFC Connected 510
  • 14:10
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим
  • 17:10
    ONE Vault #18
  • 18:10
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 21:00
    ONE Vault #19
  • 22:00
    UFC: Эдуардс-Мухаммад

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гарах гарцгүй Алкатрас Баримтат кино
  • 09:10
    Өв соёл
  • 09:40
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Тайгын цэнхэр хязгаараас концерт
  • 10:45
    Чимээгүй одод
  • 11:00
    Малын хулгайч-Шинэ үе
  • 11:30
    Дэлхийн алдартнууд
  • 11:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Шпицберген
  • 12:45
    Нийтийн дууны цаг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц
  • 15:00
    Мориор амилсан монгол заяа МУАУ Д.Бадрах
  • 15:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хурдан морины түүх Соёмбо хүрэн
  • 16:40
    Өв соёл
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Брэнд нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Өв соёл
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 18:30
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 18:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    “Дуундаа жаргалтай дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Зэвт дайчид” шоу нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 22:25
    Таньруу нүүж явна МУСК
  • 23:35
    Нийтийн дууны цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" МОАК 1.5-8 анги
  • 10:00
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 2-р анги
  • 11:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 5-8-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Хэзээ ч бүү шантар!" ОАК 1-р анги
  • 15:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:30
    "Хоёр ертөнцийн зааг" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:30
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 3-р анги
  • 19:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 15, 16-р анги
  • 20:30
    "Хэзээ ч бүү шантар!" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Хоёр ертөнцийн зааг" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 15, 16-р анги
  • 00:10
    "Хэзээ ч бүү шантар" ОАК 2-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №18
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №50
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): 1/4 шигшээ тоглолт
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Лэйкерс - Филадельфиа 2022-23
  • 11:00
    FIFA WC: Уругвай - БНСУ
  • 13:00
    FIFA WC: Герман - Япон
  • 15:00
    FIFA WC : 1/4 шигшээ тоглолт
  • 17:00
    FIFA WC Тойм №18
  • 18:00
    FIFA WC : 1/4 шигшээ тоглолт
  • 20:00
    NBA : Лэйкерс - Филадельфиа 2022-23
  • 22:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 22:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №51
  • 22:50
    FIFA WC (Шууд): 1/4 шигшээ тоглолт

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Хуур богд" тоглолт
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эсгий туургатан" нэвтрүүлэг:МУ-ын мастер тогооч Цэндбаатар, хээрийн ороож шарсан элэг-18
  • 11:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:10
    "Микроны босс" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нээлттэй сэдэв " нэвтрүүлэг:Утаа буурсан уу?
  • 19:00
    Номын нандин сахиус
  • 19:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 30-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Жаа Вийрүү хоёр үүрд найз" Энэтхэгийн УСК
  • 00:15
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин
  • 08:20
    Монголын спортын түүх
  • 09:20
    Бахархал: Удам дамжсан тэшүүрчид
  • 10:00
    “Спорт-Бага үд”-шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин С. Жамц
  • 11:20
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Гандбол 1-р хэсэг
  • 14:55
    Зогсошгүй: Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 15:35
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 1-р хэсэг
  • 18:35
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 19:00
    MNB Спорт тодруулга: “Бөртэ чоно 2022” наадмын тухай
  • 19:25
    “Түмний нэгээс Түмний манлай”
  • 19:55
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 3-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:50
    Спорт-Хобби
  • 22:20
    Мөнгөн шонхор мастер кросс /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Вашингтоноос ярьж байна" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Үүргэвчтэй аялал-CRUSE TOUR-ИТАЛИ, ИСПАНИ, ФРАНЦ" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Иргэний индэр
  • 18:40
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 21:30
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Эрдэм түгээсэн Эрхэм багш
  • 09:35
    Өглөөний зочин
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 38-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-5
  • 11:09
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 14:15
    Хүн чанар
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 40-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 39-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    Номын нандин сахиус
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Татарын Дээрхий цуврал-6
  • 21:00
    Монгол гэр бүл – Монголын үнэт баялаг
  • 21:30
    Хүнсний хувьсгал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Монгол нүнжиг
  • 23:00
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 41-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК