МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 08:55
    “Гхази Довтолгоо” ЭУСК
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Хайрлаарай: Үл үзэгдэх хөндүүр /Гэр бүлийн хүчирхийлэл/
  • 12:20
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:50
    “Хэцүү анги” ОАУСК 26-р анги
  • 13:20
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Өлзийт сум
  • 14:00
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:50
    “Зохистой дадал-Эрүүл хүнс” хэлэлцүүлэг
  • 16:45
    “Урлахуйн эрдмийн товчоон”
  • 17:25
    Залуусын хөгжил
  • 17:45
    Монголын түүх. Төв Азийн эртний нүүдэлчдийн хадны зураг
  • 18:25
    Дархан хилийн цадиг: Дэслэгч генерал Ч.Сангишарав
  • 18:50
    Ном хож
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Төгс урлахуйн төлөөх 80-н жил”
  • 21:50
    “Бардо” МУСК
  • 23:05
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:30
    Тасархай амт
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    Бизнес мэдээ
  • 12:35
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /1-5,6/
  • 13:00
    Ланд 300 супер тохирол
  • 14:30
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 14:50
    Супер спорт
  • 15:20
    Энтертайнмент зоне
  • 15:45
    Өндөр өвөөгийн гэрт Хүслийн зул сар
  • 16:25
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 16:35
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 17:00
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:10
    Гоё айлууд
  • 17:55
    Бизнес мэдээ
  • 18:05
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Орших уу эс орших уу" Үндэсний шоу
  • 22:35
    Өндөр өвөөгийн гэрт Хүслийн зул сар
  • 23:25
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Зулын 25 их дүйчин өдрийн зул өргөх буян номын айлтгал"
  • 10:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Ланд 300 супер тохирол"
  • 13:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 26,27,28-р анги
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Нэг Монгол"
  • 16:50
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:20
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 8-р анги
  • 18:10
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2-р бүлэг 29-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 9-р анги
  • 23:10
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:20
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 08:00
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 36-40-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    Өнөөдрийн аялал
  • 12:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 13:30
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 13:50
    Танд тустай агшин
  • 13:55
    Бизнес мэдээ
  • 14:00
    Би байртай болмоор байна
  • 14:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:35
    "Монголын баялаг -330" цуврал № 64
  • 15:10
    Зулын 25-ны номын хурал
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 17:20
    Танд тустай агшин
  • 17:25
    Бизнес мэдээ
  • 17:30
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нинжин сэтгэл" уран сайхны кино
  • 20:00
    "Тоймчдын сэдэв"
  • 20:30
    "Тэгээс зуу" нэвтрүүлэг
  • 20:58
    Люминарк үзүүлж байна
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 21:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    "Зура 1" уран сайхны кино
  • 01:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:35
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 4-р анги давталт/
  • 10:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Эрчим хүчний салбар үүсч хөгжсөний 100 жилийн ойд зориулсан Улс,аймгийн цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Газар шим үзүүлж байна
  • 18:45
    Кино задлан
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    After school club нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 5- р анги /
  • 23:05
    Анализ мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 00:35
    "Fearbook" МУСК 2-р анги
  • 01:35
    "Будда" айлдвар сургаал

C1

  • 08:00
    "Түмэндээ өргөх дуунууд" Л.Болдбаатар МУГЖ, дуучин 2-р хэсэг
  • 09:40
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 10:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" Зорилтот төсөл S2 №7 /давталт/
  • 14:20
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 16-р анги
  • 15:30
    "Хоолондоо" СОАК 1-р анги
  • 16:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    "Фракц-1" МУСК
  • 18:00
    "Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан /давталт/
  • 19:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:50
    "Руфусын адал явдал" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Ноён Жү" УСК
  • 00:10
    "Sanjaa show" /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Хайрын хүч
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    Happy 31
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Хар сувд-61 ОАК
  • 15:30
    Умардын од-1 ОАК
  • 16:30
    Happy 31
  • 17:30
    Монголын баялаг 330
  • 18:10
    Умардын од-2 ОАК
  • 19:10
    Нууц
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Умардын од-3 ОАК
  • 21:00
    Артист шоу
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    Тэнгэрлэг уур хилэн УСК
  • 01:20
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:20
    " Цасан охин " МУСК
  • 03:00
    " Самрагчид" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    " Хятадын уран дархчууд" нэвтрүүлэг 3,4
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.13
  • 07:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 74-77
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 08:30
    " Дээд зиндаа" ОАК 11
  • 09:45
    Цаг агаар
  • 09:50
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 11:25
    Цаг агаар
  • 11:30
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.6
  • 12:55
    " Мину" баримтат кино
  • 13:35
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 14:00
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.13
  • 14:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 74-77
  • 14:55
    Цаг агаар
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Цаг агаар
  • 16:00
    " Сайн аав" МУСК
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 12
  • 19:15
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаар
  • 20:10
    " Дээд зиндаа" ОАК 12
  • 21:45
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    " Single ladies " МУСК 3

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.25-р анги
  • 09:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.22,23-р анги
  • 09:30
    "Булцгар найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 1-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Молко" ОАК 7,8-р анги
  • 15:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 26-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.26-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.24,25-р анги
  • 19:00
    "Хурдаа нэм, Хүссэнээ ав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Молко" ОАК төгсгөлийн 9,10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-8,9,10-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-9-р анги
  • 10:30
    "5 Алтан Цагариг" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-11,12,13-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 38,39-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-10,11-р анги
  • 18:00
    "Хөдөлгүүр" автомашины нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Ройтерс: Загвар
  • 22:00
    "Капсул" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/
  • 01:30
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:10
    "Их замын тоос" МУСК
  • 07:40
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 15-21-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "6/42 Лотто" хонжворын тав дахь тохирол /шууд/
  • 11:10
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Лука:Шинэ Эриний эхлэл" СОАК 7,8-р анги
  • 14:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 14:45
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 15:45
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 16:45
    Миний Монголын соёл
  • 17:00
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Аппрентис Монгол" бизнесийн реалити нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 22:30
    "Social man" МУСК
  • 00:30
    "Илбийн гайхамшиг" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:35
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-5-р анги
  • 10:35
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 11:05
    "Конго" баримтат кино 1-р анги
  • 12:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E8
  • 17:00
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Спарк: Сансрын түүх" УСК
  • 20:40
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Дархан-Уул
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хулгайчид" УСК
  • 00:35
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 6-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 08:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:35
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Орхон аймагт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/ давталт
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 7-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 13 давталт /1-р хэсэг/
  • 14:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд
  • 16:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 13 давталт /2-р хэсэг/
  • 17:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 14
  • 18:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амрыг эрье" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Би байртай болмоор байна" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хайрын шинэ жил" нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 23:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Улаанбаатар хотод
  • 23:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:35
    "Женниферийн цогцос (Jennifer's Body)" УСК
  • 04:15
    "24: Аврал (24: Redemption)" УСК
  • 05:40
    "Хавтаст хэрэг" кино бүтсэн түүх
  • 06:10
    "Deja Vu" МУСК
  • 07:40
    "247 градус" МУСК
  • 09:10
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 11:00
    "18 нас: Би чамд хайртай" МУСК
  • 12:55
    "Нимбэгийн исгэлэн амт (Lemonade Mouth)" УСК
  • 14:50
    "Нэгэн сүнсний өгүүлэл (A Ghost Story)" УСК
  • 16:40
    "Мумми (The Mummy)" УСК
  • 18:40
    "Эверест (Everest)" УСК
  • 21:00
    "Эх оронч Мориарти" аниме (I.11,12-р анги)
  • 22:05
    "Зомбинууд (Zombies)" УСК
  • 23:55
    "Харри бид хоёр (Think About Harry)" УСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 13-16-р анги
  • 09:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 14:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хязгаарыг зөрчсөн нь - Хурдны цана Баримтат кино
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 2-р дугаар
  • 18:00
    Тууль ОАК 4,5-р анги
  • 19:30
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 25,26-р анги
  • 21:00
    Хязгаарыг зөрчсөн нь - Snowboard Баримтат кино
  • 22:00
    Чөтгөрийн ангууч: Мөнхийн галт тэрэг УСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 11:50
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 15:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Good Soil" үзүүлж байна
  • 17:10
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
  • 19:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 21:00
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    "Planet ocean" баримтат кино 2-р анги
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Different dream" УСК
  • 18:30
    Зөвшөөрлийн тухай хууль
  • 19:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 20:00
    "Айл гэрдэх үү?" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Prison" УСК
  • 01:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 10-16
  • 08:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 17
  • 08:45
    Вампи 6
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.25
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 71-72
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 67-68
  • 09:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 09:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Y
  • 10:00
    "Аз жаргалын өнгө" 9-13
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.7-10
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.5-8
  • 14:05
    "Англиар ярьж сурцгаая" англи хэлний хичээл
  • 14:35
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 18-19
  • 15:00
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 15-16
  • 15:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.26 VII.1
  • 16:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 30-34
  • 18:00
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.14
  • 18:15
    Булцгар найзууд 3
  • 18:30
    Маамуу - Гэрийн даалгавар
  • 18:45
    Маамуу - Аавын хайр
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.3-4
  • 20:10
    "Мөнх Тунх" V.5
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэврүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" II.6-10
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Дэлхий дахинд” Олон улсын тойм /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 2-р бүлгийн 3,4-р хэсэг
  • 12:15
    Цаг агаар
  • 12:20
    Ардын үг: “Үндэсний эв нэгдэл-Үнэт зүйл” /давталт/
  • 13:20
    “Газрын тос” Баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:50
    Ногоон шошго: Хан Хэнтийд халдах эрхийг хэн олгов?!!
  • 16:20
    Онцгой дуудлага /давталт/
  • 16:35
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 2-р бүлгийн 5,6-р хэсэг
  • 17:30
    “ABU Робокон-2022” 10-р хэсэг /Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн Япон улсад хийсэн Төрийн айлчлал
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол-АНУ-ын харилцаа” II хэсэг /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Suns vs Pelicans Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA: Милуоки - Даллас 2022-23
  • 10:00
    The Buzzer №8
  • 11:00
    NBA (Шууд) Миннесота - Портланд 2022-23
  • 13:30
    NBA Special: Bill Russell Answer the Call
  • 14:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Филадельфиа 2022-23
  • 16:30
    NBA: Дэнвэр - Портланд 2022-23
  • 18:30
    NBA Action №7
  • 19:00
    NBA Gametime №37
  • 19:30
    NBA Action №8
  • 20:00
    NBA: Бостон - Голден Стэйт 2022-23
  • 22:00
    NBA: Миннесота - Портланд 2022-23

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Хетафе - Реал М. 8-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: 1/4 Шигшээ тоглолт
  • 13:00
    LaLiga Talking Football №2
  • 14:00
    UCL: Рэйнжерс - Ливерпүүл 4-р тойрог
  • 16:00
    UCL: Тоттенхэм - Франкфурт 4-р тойрог
  • 18:00
    FIFA WC тойм №19
  • 18:30
    Ла лигийн тойм №8
  • 19:30
    Football Talk №17
  • 21:00
    LaLiga Nations №3
  • 21:30
    FIFA WC: 1/4 Шигшээ тоглолт
  • 23:30
    LaLiga Chronicles №8

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    The Buzzer №6
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №19
  • 11:00
    ONE Vault #14
  • 12:00
    Бөх (шууд): Эрчим хүчний 100 жилийн ойд зориулсан барилдаан
  • 20:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №20
  • 20:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №21
  • 21:00
    NBA: Мемфис - Брүүклин 2022-23
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №19

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Америкийн суутнууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 12:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 13:30
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 14:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 15:30
    101-н түргэн хоол нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:30
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 17:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 19:30
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Made нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Блумберг ТВ Монголиа Авардс 2022
  • 21:00
    Earthshot Prize 2022 нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 22:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 23:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд нэвтрүүлэг

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    UFC 282: Блахович - Анкалаев Прелим (Шууд)
  • 10:45
    UFC 282: Блахович - Анкалаев (Шууд)
  • 14:00
    ONE Weekly #49
  • 14:30
    UFC Connected 510
  • 15:10
    UFC: Родригез-Уатерсон
  • 18:10
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 21:00
    ONE Vault #20
  • 22:00
    ONE: Fists of Fury

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:15
    Эрүүл мэндийн цаг
  • 08:45
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэй кино 8-р анги
  • 09:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    SECRETARIAT Баримтат кино
  • 10:00
    “Дуундаа жаргалтай дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сүлд үү, тоо юу? Шпицберген
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Бизнес хөтөч
  • 12:15
    Сод урлан Балчир насны хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сонирхогчдын клуб
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Уран зурагт дурлагсад МУЭ-ийн гишүүн зураач Б.Отгонтүвдэн
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:05
    Дэлхийн алдартнууд
  • 15:30
    Нийтийн дууны цаг
  • 15:45
    Бизнес хөтөч
  • 16:00
    Ай Ёо Доктор
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 17:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Сувд нэвтрүүлэг Б.Бадамгэрэл
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:40
    “Зэвт дайчид” шоу нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 22:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Энэ хүүхнүүд үү УСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" ОАК 1.9-12-р анги
  • 10:00
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 3-р анги
  • 11:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 9-14-р анги
  • 15:00
    "Хэзээ ч бүү шантар!" ОАК 2-р анги
  • 16:20
    "Хоёр ертөнцийн зааг" ОАК 3-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Мастеруудын гэрт" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хэзээ ч бүү шантар!" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Хоёр ертөнцийн зааг" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Хэзээ ч бүү шантар" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №19
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №52
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): 1/4 шигшээ тоглолт
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 09:30
    NBA (Шууд): Бостон - Голден Стэйт 2022-23
  • 12:00
    FIFA WC: Франц - Австрали
  • 14:00
    FIFA WC: Аргентин - Саудын Араб
  • 16:00
    FIFA WC: Англи - Иран
  • 18:00
    FIFA WC : 1/4 шигшээ тоглолт
  • 20:00
    FIFA WC : 1/4 шигшээ тоглолт
  • 22:00
    NBA : Бостон - Голден Стэйт 2022-23

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:50
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:40
    "Хөндөх сэдэв " нэвтрүүлэг:Цахим залилангийн гэмт хэрэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Яст мэлхий ба туулай" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг : Эрүүгийн байцаан шийтгэх ажиллагаа,хүний эрх
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Сайн мэдээ"Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:05
    "Үер" МУСК
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 31-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Би чиний баатар" Энэтхэгийн УСК
  • 00:25
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Спорт хобби
  • 07:45
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 4-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 08:45
    “Спорт-Бага үд” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бахархал
  • 11:00
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Гандбол 2-р хэсэг
  • 15:10
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 2-р хэсэг
  • 18:00
    “Эрхий мэргэн-2022” МҮХХ-ны тэргүүн дээд шагнал гардуулах ёслол-шууд
  • 21:05
    “Олимп ба ОТО” Rio-2016 олимпын наадмын дурсамж
  • 22:05
    Оддын замнал
  • 22:35
    “Түмний нэгээс Түмний манлай”
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 15:30
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 15:45
    "Вашингтоноос ярьж байна" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Үүргэвчтэй аялал-CRUSE TOUR-ИТАЛИ, ИСПАНИ, ФРАНЦ" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Иргэний индэр
  • 18:40
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Бидний дуулах дуртай дуу
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 39-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-6
  • 11:12
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Монгол гэр бүл – Монголын үнэт баялаг
  • 13:30
    Танайд мод тарья
  • 14:00
    Түмэнд түгээе
  • 14:15
    ТВ-Галерей
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 41-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Эрдэм түгээсэн Эрхэм багш
  • 17:35
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 40-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Тархи сэрэхүй
  • 19:30
    Хүн чанар
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    ЗХ-ний 167-р анги
  • 21:00
    Татарын Дээрхий цуврал-7
  • 21:15
    МОНГОЛ ЭР ХҮН
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 42-р анги
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК