МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Газарт буусан од” УСК 1-р хэсэг
  • 09:30
    Алтан сан хөмрөг: Буурал түүхийн буман гайхамшиг 2-р хэсэг
  • 10:30
    Том ахын аялал: Байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 12:10
    “Соёл эрдэнэ” теле сэтгүүл
  • 13:10
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Сайнцагаан сум
  • 13:50
    “Бяцхан гүнж” УСК
  • 15:30
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг /7/
  • 16:35
    Монголын түүх
  • 17:40
    12/15 “Унших дадал”
  • 18:10
    “Нэг Монгол” хөтөлбөр
  • 19:00
    “Хатагины уг сурвалж, үр сад” 5-р хэсэг
  • 19:30
    Дархан хилийн цадиг:Хошууч генерал Шаравын Дорж
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 22:20
    “Газарт буусан од” УСК 2-р хэсэг
  • 23:40
    Эфир завсарлав

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 10:20
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 13:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 14,15,16-р анги
  • 15:40
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Живж буй Япон" ОАК 2-р анги
  • 17:30
    "Хамаг Монгол Туургатны Улаачдын сорил-7" шинэ дугаар
  • 18:35
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 19:00
    "168 цаг"тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 17-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Живж буй Япон" ОАК 3-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 8-17-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 11:00
    Холбоодын нэгдсэн УАШТ 2023 - Бүжгийн спорт,Спорт брейк,Скейтборд
  • 20:15
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 21:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Монгол сугалаа тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    "Үнэгний ав" 9-10-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:15
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:40
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    LOL SURPRISE- Хүүхэлдэйнүүдийн ордон
  • 10:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАУСК /8-р анги/ давталт
  • 11:40
    Супер далавчнууд хүүхэлдэйн кино /53.54-р анги/
  • 12:00
    "Талх чихэр" ХК-ийн нэрэмжит "Хэвийн боовны баяр"-т зориулсан АЦЦБЗалуу 256 бөхийн барилдаан
  • 17:30
    Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    After school club нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Үлгэрийн цаг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Megaball лотерей шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Миний нэр төр" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Вайкикид тавтай морил" ОАУСК /9-р анги/
  • 23:00
    Анализ мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 00:30
    "Single ladies-2" МУСК
  • 02:30
    "Будда" айлдвар сургаал

C1

  • 08:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Гайхамшигт дөрөв" Баримтат кино
  • 14:00
    Холбоодын нэгдсэн УАШТ 2023-Спорт Брейк
  • 18:00
    "Флорида, эргээс эрэгт" Баримтат кино
  • 18:30
    Холбоодын нэгдсэн УАШТ 2023-Спорт Брейк Шагнал гардуулалт
  • 19:00
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:30
    "Үргэлж" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Гаатай зайрмаг" УСК
  • 00:00
    "Sanjaa show" /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Өөртөө итгэлтэй өөдрөг бай
  • 09:50
    Богино хэмжээний кино
  • 10:00
    Хайрын хүч
  • 11:00
    Их эмч
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Тэрбумтан-шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 15:30
    Зулейха нүдээ нээлээ-4 ОАК
  • 16:30
    Зулейха нүдээ нээлээ-5 ОАК
  • 17:30
    Зулейха нүдээ нээлээ-6 ОАК
  • 18:30
    Баримтат дэлгэц
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм:Ш.Чоймаа
  • 21:00
    Артист шоу-2
  • 22:00
    Бендер эзэнт гүрний алт УСК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:30
    Global talk with Nyamdavaa
  • 02:30
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 43
  • 03:30
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 13, 14
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.16-2.20
  • 07:15
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 07:50
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 7, 8
  • 08:20
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 4
  • 09:30
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 11:25
    Цаг агаар
  • 11:30
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.16-2.20
  • 11:55
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 7
  • 12:20
    ДВ "Германд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.12
  • 14:10
    "Аниргүйн хэмнэл" баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цаг агаар
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 44
  • 16:00
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 16:35
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.16-2.20
  • 17:05
    "Б саунд" 10 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Цаг агаар
  • 17:45
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 19:15
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:10
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 5
  • 21:35
    "Попуризм" МУСК 1
  • 23:15
    "Попуризм" МУСК 2

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.12-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.21-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 09:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.43,44-р анги
  • 09:25
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 81,82-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аниргүйн хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Art Ger-Boodog Boys" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Нойрны нууц" баримтат кино
  • 15:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мөрдөгч" ОАК 4-р анги
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.25-28-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.13-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.45,46-р анги
  • 19:00
    "Булцгар найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 83,84-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аполлоны зүрхшээмээр даалгавар" баримтат кино
  • 23:10
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 11-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Ховор хүмүүс" МУСК
  • 07:20
    "Хубилай хааны зарлиг" МУСК
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "6/42 Лотто" хонжворын 11 дэх тохирол /шууд/
  • 11:15
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 11,12-р анги
  • 14:10
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 14:25
    Хар хайрцаг
  • 15:25
    "Амуре" инээдмийн цуврал 1-3-р анги
  • 17:50
    "Хичээлдээ очих замд" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Аппрентис Монгол" бизнесийн реалити нэвтрүүлэг дугаар-7
  • 22:00
    "Түүх мартахгүй" МУСК 2-р анги
  • 00:00
    "Зэрлэгүүдийг хүлээхүй" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:15
    "Зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 8-10-р анги
  • 13:00
    "Миний хайр" МУСК
  • 14:40
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 8-10-р анги
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 18:50
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Аз жаргал" МУСК
  • 20:40
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Богд хаан" МУСК
  • 00:10
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Насны хань" ХОАК 5-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 08:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Монголчууд" өв соёлын цаг
  • 09:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг Зочин:Б.Энх-Амгалан
  • 11:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/ давталт
  • 13:00
    "Насны хань" ХОАК 6-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 27 давталт /1-р хэсэг/
  • 14:30
    "Адуучин тэмцээн"
  • 16:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 27 давталт /2-р хэсэг/
  • 17:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 28
  • 18:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амрыг эрье" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг Зочин:Б.Энх-Амгалан
  • 22:35
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:45
    "Хоригдогсод (Prisoners)" УСК
  • 04:15
    "Бохир бүжиг (Dirty Dancing)" УСК
  • 05:50
    "Хүний цаана" МУСК
  • 07:20
    "Амьдралоги" МУСК
  • 09:10
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 10:50
    "Хоёр амь" МУСК
  • 12:35
    "Дайчин (Warrior)" УСК
  • 15:05
    "Собибор дахь бослого (Собибор)" УСК
  • 17:15
    "Бүлээн цус (Warm Bodies)" УСК
  • 19:05
    "Хатагтай шувуу (Lady Bird)" УСК
  • 21:00
    "Мангас хардаг охин" аниме (I.7,8-р анги)
  • 22:05
    "Залуу тулаанч (The Young Master)" УСК
  • 00:05
    "Васаби (Wasabi)" УСК
  • 01:35
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 115-125-р анги
  • 09:00
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 29,30-р анги
  • 10:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    B-Sound продакшн 10 жил
  • 11:30
    Торны цаадах амьдрал СОАК 8,9-р анги
  • 14:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Дроноор нисгэгчид /Droners Valcona Mission/ Баримтат кино
  • 15:50
    Торны цаадах амьдрал СОАК 10-р анги
  • 17:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    B-Sound продакшн 10 жил
  • 18:20
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 8-р дугаар
  • 19:00
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 3,4,5-р анги
  • 20:20
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шөнийн турш /Through the Night/ Баримтат кино
  • 22:10
    Гэмгүй гэрч /Innocent witness/ УСК
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Захиас"үзүүлж байна
  • 10:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 12:20
    Хүүгүй Ломбард МУСК
  • 14:20
    "Алтан ураг" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Тэрбумтан" нэвтрүүлгийн шууд тохирол
  • 17:10
    "7/24" үзүүлж байна
  • 18:20
    "Ус суваг" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 20:00
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Худалч залуу"МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    "Орос бүтээлчдийн хот" баримтат кино
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хүмүн стори
  • 17:00
    "Хийморь" МУСК
  • 19:30
    Эко зөвлөгөө
  • 19:45
    Байгалийн зураглал
  • 20:00
    "Айл гэрдэх үү?" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 22:00
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Орос бүтээлчдийн хот" баримтат кино
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.20-26
  • 08:35
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.9
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 43-44
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 95
  • 09:20
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - H
  • 09:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.49-52
  • 10:00
    "Миний залуу насны романтик инээдэм" III.12
  • 10:35
    "Диваажингийн дизайнеруудын баг" 1-4
  • 12:30
    "Зуузуугийн найзууд" 26-30
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.1-4
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.12
  • 14:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.39
  • 15:05
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 15-20
  • 16:35
    "Ноён талхны үсчний газар" I.26-30
  • 18:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 11
  • 18:15
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.11
  • 18:30
    Маамуу - Хурууны хээ
  • 18:45
    Маамуу - Нисдэггүй шувуу
  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.13-15
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" V.2-6
  • 23:00
    Эфир хаах

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Warriors vs Cavaliers Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    Marquee Matchup
  • 10:00
    The Buzzer №14
  • 11:00
    NBA (Шууд) Филадельфиа - Сакраменто 2022-23
  • 13:30
    NBA: Голден Стэйт - Кливленд 2022-23
  • 15:30
    NBA: Мемфис - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 17:30
    The Buzzer №14
  • 18:30
    NBA Action №13
  • 19:00
    NBA Gametime №66
  • 19:30
    NBA Action №14
  • 20:00
    NBA: Индиана - Финикс 2022-23
  • 22:00
    NBA: Филадельфиа - Сакраменто 2022-23

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: "F" хэсэг, Канад - Марокко
  • 11:00
    LaLiga World №24
  • 11:30
    Ла Лиг: Райо - Сосьедад 18-р тойрог
  • 13:30
    LaLiga Show №18
  • 14:00
    Ла Лиг: Атлетико - Вайядолид 18-р тойрог
  • 16:00
    UCL: Рэйнжерс - Ливерпүүл 4-р тойрог
  • 18:00
    UCL: Тоттенхэм - Франкфурт 4-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga Nations №4
  • 20:30
    FIFA WC: "F" хэсэг, Хорват - Бельги
  • 22:30
    Ла Лиг: Райо - Сосьедад 18-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Филадельфиа - Юта 2022-23
  • 11:00
    The Buzzer №14
  • 12:00
    Бөх (Шууд): "Хэвийн боовны баяр"-т зориулсан барилдаан
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм №5
  • 20:30
    LaLiga (Шууд) Pre-Game Show №37
  • 20:50
    Ла Лиг (Шууд): Вийярреал - Жирона 18-р тойрог
  • 23:00
    Ла Лигийн тойм №17

SPS Plus

  • 00:00
    UFC: Лемос - Андраж
  • 01:20
    Ла Лиг (Шууд): Атлетико - Вайядолид 18-р тойрог
  • 03:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 283: Тейшейра - Хилл Прелим (Шууд)
  • 10:45
    UFC 283: Тейшейра - Хилл (Шууд)
  • 14:00
    UFC: Волков - Розенструйк
  • 17:00
    UFC: Луке - Мухаммад 2
  • 20:00
    WWE Smackdown 1221
  • 22:00
    UFC: Нзечукву - Кутелаба

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:15
    Бизнес мэдээ
  • 08:30
    Тань руу нүүж явна МУСК
  • 10:00
    Эдийн засгийн цаг
  • 10:30
    Өөртөө итгэлтэй Өөдрөг бай-Нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    Нийтийн дууны цаг
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг / МУГЖ Т.Ариунаа/
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн тохирол /шууд/
  • 14:30
    Уран зурагт дурлагсад /Ардын зураач Ш.Чимэддорж/
  • 15:00
    Сэцэн ханы хурд -2016 уралдаан
  • 16:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    Ай Ёо Доктор
  • 17:25
    Бизнес хөтөч
  • 17:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    Өөртөө итгэлтэй Өөдрөг бай-Нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    Энх мэндийн хадаг теле концерт / СТА Э.Чулуунчимэг/
  • 19:30
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг /теннис/
  • 19:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:00
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУАУ Х.Барсүрэн/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ертөнцийн сүйрлийн түүхүүд УСКино
  • 23:35
    Амрах агшин
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 18-21-р анги
  • 09:20
    "Хоёр ертөнц" ОАК 6-р анги
  • 10:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 16-18-р анги
  • 13:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 87-90-р анги
  • 15:20
    "Мэдлээ, хатагтай! (Okay! Madam)" УСК
  • 17:20
    "Хоёр ертөнц" ОАК 14-р анги
  • 18:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 19-р анги
  • 19:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 91, 92-р анги
  • 21:00
    "Хэлэлцээр (The Negotiation)" УСК
  • 23:15
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 19-р анги
  • 00:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 91, 92-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №46
  • 00:50
    Serie A (Шууд): Салернитана - Наполи 19-р тойрог
  • 03:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №6
  • 10:00
    NBA (Шууд): Индиана - Финикс 2022-23
  • 12:30
    Inside Serie A №19
  • 13:00
    FA Cup: Волверхэмптон - Ливерпүүл 3-р шат
  • 15:00
    Supercoppa: Милан - Интер
  • 17:30
    Serie A: Наполи - Ювентус 18-р тойрог
  • 19:30
    Serie A: Салернитана - Наполи 19-р тойрог
  • 21:30
    LaLiga show №18
  • 22:00
    NBA: Индиана - Финикс 2022-23

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:50
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Хорвоод ганцхан ээждээ" тоглолт
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг :Гравитацийн долгион
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Сайн мэдээ"Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:05
    "Гэгээн учрал" МУСК
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Пяо Шуай" ОАК 21-р анги
  • 22:15
    Зарын цаг
  • 22:20
    "Дүүм" Энэтхэгийн УСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Эрийн хийморь: Төв аймгийн Сэргэлэн сумын адуучин А. Төмөрбаатар
  • 07:45
    Бахархал
  • 08:10
    Таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 5-р хэсэг /МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын/ Спорт таны амралтанд
  • 09:30
    Бөхийн хууч
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв
  • 10:55
    “Спорт-Бага үд”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Хүчит 128 бөхийн барилдаан /Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 31 жилийн ойд зориулсан/
  • 16:50
    Виртуаль дугуйн 2023 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 17:50
    Таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 6-р хэсэг /МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын/ Спорт таны амралтанд/
  • 19:10
    Миний мөрөөдөл
  • 19:40
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 19:55
    Оддын замнал
  • 20:25
    Бөхийн хууч
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Спорт хобби: Хөлбөмбөг сонирхогч Л. Энхтөр
  • 22:00
    “Шонхор 4х4” хэт бартаат замын тэмцээн /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Наран ургах хязгаараас
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Өглөөний зочин
  • 10:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 6-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:30
    Татарын Дээрхий цуврал-6
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    ТВ-Клиник
  • 14:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:05
    Бардо МУСК
  • 16:35
    Түмэнд түгээе
  • 16:40
    Монголын зам: Дэргэд байгаа түүх
  • 16:55
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 7-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Хүн чанар
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:30
    Монголын сайхан ээжүүд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    МОНГОЛ ЭР ХҮН
  • 21:30
    Татарын Дээрхий цуврал-7
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Би чамд хайртай МУСК
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК