МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Газарт буусан од” УСК 2-р хэсэг
  • 10:20
    УИХ-ын цаг
  • 10:50
    Сурагчдын амралтанд: “Хэхэ панда ба Лута тахиа” Хүүхэлдэйн кино 24-р хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 58-р анги
  • 15:30
    Сурагчдын амралтанд: “Саятан сурагчдын клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    “Цахим аялал” теле хичээл: Шалгаарай, нягтлаарай. Эхлээд дараа нь, хамгийн сүүлд, Шинэ цахим аялагч.
  • 15:55
    “Цахим аялал” теле хичээл: Үгээр өгүүлбэр бүтээе. Эмээгийн бэлэг. Амьтны хүрээлэнд.
  • 16:10
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:00
    Монголын түүх
  • 18:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 18:20
    Эх орны төлөө
  • 18:50
    “Нойрсож буй ойд”
  • 19:35
    Дархан хилийн цадиг: Хошууч генерал Ш.Дорж
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг /8/
  • 22:10
    “Цагаан боол” УСК 19, 20-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнес мэдээ
  • 09:10
    "Хобби" Баримтат кино /14/
  • 09:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:25
    "Бүх хорио цээрийг цуцал" олон ангит кино /15/
  • 11:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:20
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /2-31,32/
  • 11:45
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /1/
  • 12:30
    Консонанс Crossover
  • 13:55
    "Монголын орон зай" Баримтат кино
  • 14:45
    "Бид 3-н болзоо" Монголын уран сайхны кино
  • 16:15
    Энтертайнмент зоне
  • 16:40
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /9/
  • 17:25
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /2-31,32/
  • 17:50
    UBS нэмэлт цаг
  • 18:20
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:25
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /2/
  • 19:15
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Бүх хорио цээрийг цуцал" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:45
    Хотын хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 10:00
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 10:50
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 17-р анги
  • 12:00
    "Сурагчдын амралтанд"
  • 13:40
    "Танайд хоноё"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 16:50
    "Живж буй Япон" ОАК 3-р анги
  • 17:40
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 18-р анги
  • 21:00
    "60 секунд"
  • 21:15
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 22:00
    "Живж буй Япон" ОАК 4-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:20
    "Үнэгний ав" 10-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:25
    Бизнес мэдээ
  • 08:35
    "Зуузуугийн найзууд" 9-р анги
  • 08:45
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:15
    "Тоймчдын сэдэв"
  • 12:45
    Гэрэл зургаар дамжуулан эргэн холбогдъё
  • 12:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    Бизнес мэдээ
  • 13:30
    Өвгөн ноёны хөшөөний нээлт
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Тэрбумтан" шууд
  • 16:30
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 17:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 17:45
    Бизнес мэдээ
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "Зуузуугийн найзууд" 10-р анги
  • 18:10
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    МУГЖ Дуучин Сарантуяа Сакура брэндийн үйлдвэртэй өөрийн биеэр ирж танилцлаа
  • 19:40
    "Үнэгний ав" 11-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Монгол сугалаа тохирол"
  • 23:30
    "Үнэгний ав" 11-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:15
    Өвгөн ноёны хөшөөний нээлт
  • 01:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 01:55
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    Анализ мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    LOL SURPRISE- Хүүхэлдэйнүүдийн ордон
  • 09:25
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Шимизүгийн цаг /давталт/
  • 10:30
    Гарц нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    Супер далавчнууд хүүхэлдэйн кино /43.44-р анги/
  • 11:35
    К Pop цаг
  • 12:00
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК / 9-р анги/-давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    УИХ-ын цаг
  • 13:50
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:30
    Ярьж буй хууль
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 62-р анги /
  • 15:35
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бөхийн тойм нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    "Үнэр" ОАУСК 6-р анги
  • 17:45
    Реклам сурталчилгаа
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК / 10-р анги/
  • 23:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Найз" МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    C1 зураглал
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Нандин нас" МУСК 12-р анги
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 64-р анги
  • 11:25
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-35-р анги
  • 11:50
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 14-р анги /давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-35-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ХОАК 7-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 11-р анги
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хоолондоо" СОАК S2-13-р анги
  • 19:20
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 64-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Mom plus" реалити шоу #4 /давталт/
  • 21:10
    C1 зураглал
  • 21:30
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 15-р анги
  • 22:45
    "Хоолондоо" СОАК S2-13-р анги /давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарласан

NTV

  • 00:25
    "Саll" МУСК
  • 01:35
    "Boobies" кино контент 1-4
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 1, 2
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 07:15
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 07:50
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 08:20
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 5
  • 09:30
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 16
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:25
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 11:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 12:30
    "Монгол бахархал-Дархад дуу"
  • 13:10
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 4
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.12
  • 16:00
    "Монгол бахархал-Дархад дуу"
  • 16:35
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 17:00
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 6
  • 21:40
    "Сайн уу амьдрал минь" МУСК 2
  • 00:25
    Олон улсын мэдээ
  • 02:35
    "Шархалсан зүрх" ОАК 16

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.13-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.25-28-р анги
  • 08:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.5,6-р анги
  • 09:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 09:30
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 83,84-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Өвчтөн дугаар тэг" ОАК 4-р анги
  • 13:00
    "Tүнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Авиа зүй:№4)
  • 14:30
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Орчуулга:№4)
  • 14:55
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Үгийн сан:№4)
  • 15:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №72,73)
  • 15:30
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №48)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мөрдөгч" ОАК 5-р анги
  • 17:05
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.14-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.29-32-р анги
  • 18:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.47,48-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 85,86-р анги
  • 21:00
    "Өөхний тухай үнэн" баримтат кино
  • 22:00
    "Өвчтөн дугаар тэг" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-4,5,6-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-17-р анги
  • 10:30
    "The Masked singer" шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-4,5,6-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-17-р анги
  • 17:30
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ордны авхайн хайр" СОАК 13-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 10:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 6-р анги
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 22,23-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хар хайрцаг
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 14:00
    "Зуун жилийн эморол" МУСК
  • 15:50
    "Моролаш" хүүхдийн цуврал 1-р бүлэг 1-4-р анги
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 46-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 5-р бүлэг 25-р анги
  • 18:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 7-р анги
  • 20:40
    "Галилео" баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл: Стандартгүй Монгол
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 46-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Нүүдэл шийдэл: Стандартгүй Монгол
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 46-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Заншлын хэлхээ нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-16
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:05
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 08:05
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 08:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Шастирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес толь
  • 09:45
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Аз жаргал" МУСК
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Бизнес толь
  • 13:00
    "Богд хаан" МУСК
  • 15:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 11-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хийморьтой 20 сугалаа үндсэн тохирол" шууд нэвтрүүлэг 1-р үе
  • 00:00
    "Баатар" УСК
  • 01:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 11-р анги
  • 03:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Насны хань" ХОАК 6-р анги давталт
  • 07:40
    Хошин шог
  • 08:05
    Баримтат кино
  • 09:10
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 09:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Насны хань" ХОАК 7-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хүлгийн хурд оршвой" өв соёлын цаг
  • 16:00
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шинэ сэргэлт-Засгийн газрын тойм"
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Чамгүйгээр" УОАК 16-р анги
  • 20:00
    "Баялаг бүтээгч" ярилцлагын цаг /Тахиан аж ахуй/
  • 20:15
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 21:50
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 28 давталт
  • 23:00
    "Pillow talk-Пиллов ток" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 08:50
    "Фитнес" ОАК (IV.1,2-р анги)
  • 09:40
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.8,9-р анги)
  • 10:35
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S2-EP17)
  • 11:30
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 13:25
    "Аз жаргалтай төгсгөл (Хэппи-Энд)" УСК
  • 15:15
    "Ханхүү бид хоёр (Prince & Me)" УСК
  • 17:10
    "Өвөл" МУСК
  • 18:25
    "Фитнес" ОАК (IV.3,4-р анги)
  • 19:30
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.10,11-р анги)
  • 20:35
    "Салъя, Вася! (Гуляйь Вася!)" УСК
  • 22:35
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • 00:45
    "Фитнес" ОАК (IV.3,4-р анги)
  • 01:35
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.10,11-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга-2022 11-р хэсэг
  • 08:30
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 28,29,30-р анги
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 121-125-р анги
  • 09:40
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 30-р анги
  • 10:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 11:20
    Шөнийн турш /Through the Night/ Баримтат кино
  • 12:20
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 8-р дугаар
  • 13:10
    Сохор болзоо МОАК 30-р анги
  • 14:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Торны цаадах амьдрал СОАК 10-р анги
  • 16:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 18:10
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 31-р анги
  • 19:00
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 19:30
    Сохор болзоо МОАК 30-р анги
  • 20:30
    Хиймортой 20 сугалааны 1-р тохирол
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Худалч залуу"МУСК
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:10
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Учралын баяр" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Тэрбумтан" нэвтрүүлгийн шууд тохирол
  • 14:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 16:30
    "7/24" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 18:20
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 19:40
    "БИДНИЙ ДУНДАХ НЭГНИЙ ТӨЛӨӨ САН" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UB" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 13:45
    Эко хэрэглээ
  • 14:00
    Уур амьсгалын өөрчлөлт малчдын амьдралд
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Эко зөвлөгөө
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 00:10
    Эко зөвлөгөө
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Зуузуугийн найзууд" 29-30
  • 07:35
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.16
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.42
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 25-26
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 09:10
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.12
  • 09:20
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.1-2
  • 10:00
    "Ноён талхны үсчний газар" I.29-30
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" V.5-6
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" V.15
  • 12:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 15
  • 12:20
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.15
  • 12:30
    Маамуу - Тунгалаг самбар I.65
  • 12:45
    Маамуу - Танидаг загас
  • 13:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.5-8
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.3-4
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 21-22
  • 15:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 1-4
  • 16:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.13
  • 16:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 45-46
  • 16:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 97
  • 16:20
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - J
  • 16:30
    Зуузуугийн найзууд - 1-2
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.17
  • 17:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.43
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.9-12
  • 18:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 16
  • 18:15
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.16
  • 18:30
    Маамуу - Тоүлоомын төлөвлөгөө I.66
  • 18:50
    Маамуу - Таньдаг загас
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" I.31-32
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.16
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" V.7-8
  • 22:00
    "Диваажингийн дизайнеруудыг" 5-6
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Алтан аргамж /давталт/
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” Австралиас Камбожи хүрэх зам 3-р хэсэг
  • 14:00
    Цаг агаар
  • 14:10
    Орон нутгийн мэдээ
  • 14:30
    Эх орны төлөө /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” Японоос Хятад хүрэх зам 4-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Эдийн засгийн тойм/давталт/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Алтан дэвтэр” Төрийн соёрхолт, Ардын уран зохиолч, Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Яруу найрагч, зохиолч Д.Цоодол
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, Ирлээ
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Зэрэг нэмэхийн өмнө МУСК
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Чамайг тойрон эргэлдэнэ тоглолт 1-р хэсэг
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 12:30
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:50
    Монголын сайхан орноор
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Чин ачлал
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай сэцэн хатан МУСК 1-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:50
    Бизнес мэдээ
  • 17:55
    Шинэ сэргэлт-ЗГ тойм
  • 18:45
    Өөртөө итгэлтэй өөдрөг бай
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Үнэгний ав ОАК 21,22-р анги
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Тэрбумтан супер тохирол
  • 23:30
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Pacers vs Suns Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    NBA G League: College Park vs Fort Wayne Live
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3213
  • 08:30
    Hightops: Episode 5
  • 09:00
    NBA Gametime №66
  • 09:30
    NBA (Шууд) Брүүклин - Голден Стэйт 2022-23
  • 12:00
    NBA: Индиана - Финикс 2022-23
  • 14:00
    The Buzzer №14
  • 15:00
    NBA: Филадельфиа - Сакраменто 2022-23
  • 17:00
    NBA: Голден Стэйт - Кливленд 2022-23
  • 19:00
    NBA: Мемфис - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 21:00
    NBA Talk №15
  • 22:30
    NBA: Мемфис - Финикс 2022-23

SPS Global

  • 00:30
    LaLiga Show №18
  • 01:00
    LaLiga ZAP №4
  • 01:20
    Ла Лиг (Шууд): Барселона - Хетафе 18-р тойрог
  • 03:30
    LaLiga (Шууд) Pre-Game Show №38
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Бильбао - Реал М. 18-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: "Е" хэсэг, Коста Рика - Герман
  • 11:00
    LaLiga Nations №4
  • 11:30
    UЕL: Бетис - Рома 4-р тойрог
  • 13:30
    LaLiga Talking Football №2
  • 14:30
    Ла Лиг: Барселона - Хетафе 18-р тойрог
  • 16:30
    Football Talk №24
  • 18:00
    FIFA WC: "Е" хэсэг, Япон - Испани
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №18
  • 21:00
    Даймонд лигийн тойм №7
  • 22:00
    Ла Лиг: Бильбао - Реал М. 18-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Serie A: Салернитана - Наполи 19-р тойрог
  • 11:00
    NBA Action №7
  • 11:30
    Даймонд Лигийн тойм №5
  • 12:30
    Бөх: Улс тунхагласны баярт зориулсан барилдаан 2022
  • 15:30
    FA Cup: Волверхэмптон - Ливерпүүл 3-р шат
  • 17:30
    UFC: Стрикленд - Имавов Прелим
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм №15
  • 20:30
    WWE Monday raw 1547
  • 22:30
    LaLiga Fans №3
  • 23:00
    LaLiga World №23
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №15

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    "Онч & Компани танилцуулга" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Америкийн суутнууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Байршил нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Raw 1547
  • 11:00
    UFC: Каннониер - Стрикленд
  • 13:30
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 16:00
    UFC 278: Усман - Эдуардс
  • 18:30
    UFC 283: Тейшейра - Хилл Прелим
  • 21:00
    UFC 283: Тейшейра - Хилл

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:30
    Ертөнцийн сүйрлийн түүхүүд УСК
  • 10:05
    Мэдлэгтэй дэлгэц танин мэдэхгүйн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сувд нэвтрүүлэг /СТА Ч.Дулмаа/
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн тохирол /шууд/
  • 14:30
    Бизнес хөтөч
  • 14:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    Нийтийн дууны цаг
  • 15:00
    Хангайн бүсийн хурд -2022 /азарга, их нас,даага/
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг /МУГТ Н.Баярсайхан/
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Ушуайа
  • 19:15
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУМУ П.Энхмөнх/
  • 20:15
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг /МУГМ Ц.Зандар/
  • 20:50
    Нийтийн дууны цаг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Адуутай намар кино концерт /МУСТА А.Хосбаяр/
  • 21:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Амьдрал нулимсанд дургүй УСК 1-р анги
  • 23:10
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 20, 21-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 09:00
    "Хоёр ертөнц" ОАК 14-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 28
  • 11:10
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 19-р анги
  • 12:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 91, 92-р анги
  • 13:25
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 7-р анги
  • 14:45
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 3-р анги
  • 15:45
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 22, 23-р анги
  • 17:20
    "Хоёр ертөнц" ОАК 15-р анги
  • 18:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 20-р анги
  • 19:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 93, 94-р анги
  • 21:00
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 8-р анги
  • 22:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 20-р анги
  • 23:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 22, 23-р анги
  • 00:40
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 93, 94-р анги
  • 01:40
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 8-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    LaLiga show №17
  • 00:30
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №47
  • 00:50
    Serie A (Шууд): Специа - Рома 19-р тойрог
  • 03:00
    LaLiga World №22
  • 03:30
    Serie A (Шууд): Ювентус - Аталанта 19-р тойрог
  • 05:45
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA (Шууд): Мемфис - Финикс 2022-23
  • 11:30
    FA Cup: Оксфорд - Арсенал 3-р шат
  • 13:30
    FA Cup: Волверхэмптон - Ливерпүүл 3-р шат
  • 15:30
    Serie A: Салернитана - Наполи 19-р тойрог
  • 17:30
    Inside Serie A №18
  • 18:00
    Serie A: Специа - Рома 19-р тойрог
  • 20:00
    Serie A: Ювентус - Аталанта 19-р тойрог
  • 22:00
    NBA: Мемфис - Финикс 2022-23

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:50
    "Гурван торой" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг:
  • 10:40
    "Сайн мэдээ"Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 11:10
    Зарын цаг
  • 11:15
    Цаг агаар
  • 11:20
    Номын нандин сахиус
  • 12:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг Улаанбаатарт стандарт ус, агаар мэт хэрэгтэй байна
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Том дөрвөн толгой" хүүхдийн УСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:30
    "Гийнгоо" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Иргэний индэр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:10
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 19:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил нэвтрүүлгийн дэд байрны шагналт Ж.Сайнхүү хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгдүгээрт Эрүүл Мэнд: Нойргүйдэл Л.Жавхлан СЭМҮТ-ийн сэтгэл засалч эмч"
  • 21:40
    Зарын цаг
  • 21:45
    "Пяо Шуай" ОАК 22-р анги
  • 22:40
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 00:05
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Таеквондо /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 13:45
    Монголын спортын түүх
  • 14:35
    Гандбол 1-р хэсэг /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 18:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт /live/
  • 18:25
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв
  • 18:40
    Спорт- цаг үе
  • 19:30
    Бөхийн хууч
  • 20:05
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 20:45
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 21:45
    Таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 5-р хэсэг /МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын/ Спорт таны амралтанд
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Иргэний индэр
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Найрсаг өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 7-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол эр хүн
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Тархи сэрэхүй
  • 14:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 14:55
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    Хүн чанар
  • 15:15
    Монголын сайхан ээжүүд
  • 15:20
    Би чамд хайртай МУСК
  • 16:50
    Түмэнд түгээе
  • 17:05
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:15
    ТВ-Галерей
  • 17:55
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 8-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 19:55
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Монголын сайхан ээжүүд
  • 20:11
    Хууль сурталчлах цаг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Шинэ бүтээл
  • 21:30
    Татарын Дээрхий цуврал-1
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Тан руу нүүж явна МУСК
  • 23:30
    Түмний үгийг Төрд
  • 00:15
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 10:35
    “Нарны жим” Олон ангит уран сайхны кино 49,50 -р анги /давталт/
  • 11:45
    “Мартах учиргүй” Гавьяат эдийн засагч Ч.Гомбосүрэн /давталт/
  • 12:15
    "Нэхэл хатуу орчлон” теле зохиомж /давталт/
  • 12:45
    “Өсвөрийн циркчдийн V их наадам” 2-р хэсэг /давталт/
  • 13:45
    Гэр бүлийн хичээл: Өрхийн төсөв санхүү
  • 14:00
    Хүүхдийн эрх
  • 14:10
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг /03.01/
  • 14:30
    Баримтат кино: Хайрын холбоо
  • 15:20
    “Тэгшболомж” Хөдөлмөр эрхлэлтийг дэмжих нь
  • 15:40
    “Сонирхолтой одон орон” /05.13/
  • 16:25
    “Амьралын хүрд” Малчин, хувиараа эрхлэгчийн даатгал
  • 16:45
    “Хүүхдийн эрхийн хуульзүйн хороо”
  • 17:05
    “Ширэнгийн хаан Лео” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:10
    Амьдралын загвар: Б.Бямбасүрэн
  • 18:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал “01.02”
  • 19:10
    “Хүүгийн сэтгэл” теле зохиомж
  • 19:35
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:45
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг /12.09/
  • 20:45
    “Оюундалай” цуврал “ Цуутын цагаагч гүү”
  • 21:10
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК