МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    АТГ-ын мэдээлэл /давталт/
  • 09:20
    “Цахим аялал” теле хичээл: Онцгой өрөө. Дул, тул биш ХУЛ.
  • 09:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд/
  • 10:00
    “Цагаан боол” УСК 23-р анги
  • 10:50
    Сурагчдын амралтанд: “Үүл ээж чихэр охин” Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Оскар-Агаарын бөмбөлгийн нисгэгч ОАК 1, 2, 3-р анги
  • 13:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд/
  • 14:00
    “Цагаан боол” УСК 24-р анги
  • 14:50
    “Цахим аялал” теле хичээл: Надад ч бас хамаатай. Ажиглаарай, анхаарай.
  • 15:00
    “Цахим аялал” теле хичээл: Би удахгүй сургуульд орно. Аюулгүйн цахилгаан
  • 15:10
    Монгол дахь Манж бичгийн дурсгал
  • 15:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд
  • 16:00
    “Ай-Ёо” ток шоу /давталт/
  • 17:00
    “Цэрэгт нэг өдөр аавтайгаа” /давталт/
  • 17:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд
  • 18:00
    16мм үзүүлж байна: Ардын язгуур урлаг /1983 он/
  • 18:50
    Том ахын аялал: Байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Сүлд
  • 19:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” /шууд/
  • 22:40
    “Цагаан боол” УСК 25,26-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    Бизнес мэдээ
  • 10:35
    "Катран" олон ангит кино /2/
  • 11:30
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:35
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /2-37,38/
  • 12:05
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /4/
  • 12:55
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 13:30
    Эрдэнийн судар оршивой
  • 15:05
    "Хөх толбот хүмүүс" Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /12/
  • 17:40
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /2-37,38/
  • 18:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:15
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /5/
  • 19:10
    Бизнес мэдээ
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Катран" олон ангит кино /3/
  • 21:45
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 22:50
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 23:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 10:10
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 11:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 20-р анги
  • 12:00
    "Баримтат кино"
  • 13:20
    "Гарц" хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Сонирхолтой шинжлэх ухаан"
  • 16:05
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 16:50
    "Живж буй Япон" ОАК 6-р анги
  • 17:40
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 18:30
    "Бизнес тайм" 3 нөөц бичихээр боллоо
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 21-р анги
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:30
    "Живж буй Япон" ОАК 7-р анги
  • 22:25
    "Урт цагааны гудамж"
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Үнэгний ав" 13-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 08:40
    "Зуузуугийн найзууд" 12-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 12:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Баянцагаан уулын тахилга 2022
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Тэрбумтан" шууд
  • 16:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:00
    Вакцины шударга хуваарилалт 6 мин
  • 17:05
    "Б" саунд продакшн 10 жил
  • 17:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    Танд тустай агшин
  • 17:55
    Бизнес мэдээ
  • 18:00
    "Зуузуугийн найзууд" 13-р анги
  • 18:10
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Үнэгний ав" 14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:25
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Монгол сугалаа тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    "Үнэгний ав" 14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:25
    Баянцагаан уулын тахилга 2022
  • 01:55
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:10
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Өв соёлын товчоон
  • 09:25
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино /49.50-р анги/
  • 11:35
    К Pop цаг
  • 11:50
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК /12-р анги/ давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Цасан охин" МУСК
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 65-р анги /
  • 15:35
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бөхийн тойм нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    Үнэр ОАУСК 9-р анги
  • 17:45
    Реклам сурталчилгаа
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Хэлэлцүүлэг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Цаатан бүсгүйчүүд" баримтат кино
  • 21:40
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК /13-р анги/
  • 23:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    "Сарны гөлөг" МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хөтөч" МУСК 2-р анги
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 67-р анги
  • 11:25
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-38-р анги
  • 11:50
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 17-р анги /давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-38-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ХОАК 10-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 12-р анги
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хоолондоо" СОАК S2-16-р анги
  • 19:20
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 67-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бохирдол-Дайсантайгаа амьдрах нь" Баримтат кино
  • 21:30
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 18-р анги
  • 22:45
    "Хоолондоо" СОАК S2 16-р анги /давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарласан

NTV

  • 01:55
    Мэдээ
  • 02:45
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 07:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-4
  • 07:50
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 08:20
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 8
  • 09:30
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 19
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:25
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 11:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-4
  • 12:30
    "Лимбэний битүү амьсгаа" Монгол бахархал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 7
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 15:40
    Цаг агаар
  • 15:45
    "Бадрах энержи" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Лимбэний битүү амьсгаа" Монгол бахархал нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 17:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-4
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 8
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 9
  • 21:45
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Анирлагч" МУСК
  • 00:25
    Олон улсын мэдээ
  • 00:40
    "Шархалсан зүрх" ОАК 19

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.15-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.37-40-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 09:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.51,52-р анги
  • 09:30
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 89,90-р анги
  • 11:20
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Өвчтөн дугаар тэг" ОАК төгсгөлийн 7-р анги
  • 13:00
    'Бид дэлхийг хөргөж чадах уу" баримтат кино
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Авиа зүй:№7)
  • 14:30
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Орчуулга:№7)
  • 14:50
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Үгийн сан:№7)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №52,53)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мөрдөгч" ОАК 8-р анги
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.41-44-р анги
  • 18:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • 19:20
    "Бадрах энержи- Миний нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 91,92-р анги
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Топи тосгон" ОАК 1-р анги
  • 23:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 15-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-13,14,15-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-20-р анги
  • 10:30
    "Ордны авхайн хайр" СОАК 15-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-13,14,15-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-20-р анги
  • 17:30
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ордны авхайн хайр" СОАК 16-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 10:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 9-р анги
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 28,29-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хичээлдээ очих замд" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 14:00
    "Хайрын аялгуу" МУСК
  • 15:50
    "Моролаш" хүүхдийн цуврал 2-р бүлэг 3-5-р анги
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 49-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 5-р бүлэг 28-р анги
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 10-р анги
  • 20:35
    "Галилео" баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 49-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 49-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Заншлын хэлхээ нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-19
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 07:45
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 39-41-р анги
  • 08:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 13р анги
  • 09:20
    Бизнес толь
  • 09:55
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 13-р анги
  • 11:20
    Бизнес толь
  • 11:40
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Шастирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Кэлли Кол" УСК
  • 15:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 14-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 21:05
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Нисгэгчид" УСК
  • 01:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:40
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 14-р анги
  • 03:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Насны хань" ХОАК 9-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:55
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 10:40
    "Масс академи" үзүүлж байна.
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" ОАК 2-р анги давталт
  • 12:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 12:45
    Хошин шог
  • 13:00
    "Насны хань" ХОАК 10-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Морьтон Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 16:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шинэ сэргэлт-Засгийн газрын тойм"
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" ОАК 3-р анги
  • 20:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" ярилцлагын цаг /Тахиан аж ахуй/
  • 21:35
    "B sound продакшн" 10 жил нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:50
    "Эх орончдын өдөр (Patriots Day)" УСК
  • 03:50
    "Үл үзэгдэгч хүн (The Invisible Man)" УСК
  • 05:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 06:00
    "Гангстерууд" МУСК
  • 07:40
    "Таарсан хоёр" МУСК
  • 09:10
    "Фитнес" ОАК (IV.7,8-р анги)
  • 10:00
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.14,15-р анги)
  • 10:55
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S2-EP18)
  • 11:50
    "Намрын синдром" МУСК
  • 13:35
    "Васаби (Wasabi)" УСК
  • 15:15
    "Бүлээн цус (Warm Bodies)" УСК
  • 17:00
    "Дурсаж яваарай" МУСК
  • 18:25
    "Фитнес" ОАК (IV.9,10-р анги)
  • 19:30
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.16,17-р анги)
  • 20:35
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК
  • 22:25
    "Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК
  • 00:20
    "Фитнес" ОАК (IV.9,10-р анги)
  • 01:10
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.15-17-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга-2022 14-р хэсэг
  • 08:30
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 37,38,39-р анги
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • 09:30
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 10:10
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 33-р анги
  • 11:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 12:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сохор болзоо МОАК 33-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Торны цаадах амьдрал СОАК 12-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 16-20-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 34-р анги
  • 19:00
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 9-р анги
  • 19:25
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Сохор болзоо МОАК 34-р анги
  • 21:00
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 21:40
    Торны цаадах амьдрал СОАК 13-р анги
  • 23:20
    Ментор цаг 1.8
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 12:20
    "Найруулагч Баатар" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн шууд тохирол
  • 14:40
    "БИДНИЙ ДУНДАХ НЭГНИЙ ТӨЛӨӨ САН" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 16:40
    "7/24" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Сайн байна уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UB өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хүмүн стори
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Теле концерт
  • 17:25
    Эко цоморлог
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 22:20
    Эко зөвлөгөө
  • 22:30
    "Амьдралоги " МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Зуузуугийн найзууд" 5-6
  • 07:35
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.19
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.45
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 11-12
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин 45-46
  • 09:15
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.15
  • 09:25
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 98
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.7-8
  • 10:00
    "Ноён талхны үсчний газар" I.35-36
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" V.11-12
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" V.18
  • 12:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 18
  • 12:20
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.18
  • 12:30
    Маамуу - Эмээ Өвөө II.1
  • 12:45
    Маамуу - Анхны найз
  • 13:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.17-20
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.9-10
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 27-28
  • 15:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 13-16
  • 16:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 16:20
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 25-26
  • 16:30
    "Зуузуугийн найзууд" 7-8
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.20
  • 17:15
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.46
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.21-24
  • 18:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 19
  • 18:15
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.19
  • 18:30
    Маамуу - Эсрэг үг II.2
  • 18:45
    Маамуу - Анхны цэцэрлэг
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" I.37-38
  • 19:30
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.19
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" V.13-14
  • 22:00
    "Диваажингийн дизайнеруудын баг" 11-12
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    “Сэтгүүлчийн тэмдэглэл” Соёлын өв тээгч, Монгол улсын уран хатгамалч Б.Мөнхтуяа
  • 10:40
    Онцгой дуудлага /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    Сүлд /давталт/
  • 13:20
    Тэгш боломж зөв хандлага
  • 13:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 14:00
    Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: Узбекстан –Сири хүрэх зам 6-р хэсэг
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 15:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:30
    Зураглал УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 17:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 18:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 19:50
    Зураглал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот нэвтрүүлэг-8
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Мандухай сэцэн хатан МУСК 3-р анги
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 12:30
    Үнэгний ав ОАК 25,26-р анги
  • 14:00
    Чамайг тойрон эргэлдэнэ тоглолт 3-р хэсэг
  • 14:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай сэцэн хатан МУСК 4-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Монголын сайхан орноор
  • 18:00
    Шинэ ном
  • 18:40
    Бизнес мэдээ
  • 18:45
    Өөртөө итгэлтэй өөдрөг бай
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Нэг Монгол нэвтрүүлэг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мөнхтөрийн цаг
  • 22:10
    Үнэгний ав ОАК 27,28-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Wizards vs Mavericks Tape
  • 02:00
    NBA on TNT
  • 03:00
    NBA Action 3214
  • 03:30
    Hightops: Episode 6
  • 04:00
    NBA on TNT
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    Marquee Matchup
  • 09:00
    NBA (Шууд) Дэнвэр - Милуоки 2022-23
  • 11:30
    NBA Action 3214
  • 12:00
    Hightops: Episode 6
  • 12:30
    Marquee Matchup
  • 14:30
    NBA Action №14
  • 15:00
    NBA: Вашингтон - Даллас 2022-23
  • 17:00
    NBA: Л.А Клипперс - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №69
  • 19:30
    NBA: Дэнвэр - Милуоки 2022-23
  • 21:30
    NBA: Мемфис - Голден Стэйт 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №69

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: Шөвгийн 16, Нидерланд - АНУ
  • 11:00
    LaLiga World №24
  • 11:30
    UCL: Лайпциг - Реал М. 5-р тойрог
  • 13:30
    LaLiga Fans №3
  • 14:00
    Ла Лиг: Барселона - Хетафе 18-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лигийн тойм №18
  • 17:00
    FIFA WC: Шөвгийн 16, Аргентин - Австрали
  • 19:00
    Даймонд Лигийн тойм №8
  • 20:00
    LaLiga World №25
  • 20:30
    LaLiga Chronicles №18
  • 21:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №4
  • 22:00
    UCL: Бенфика - Ювентус 5-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Челси - Милан 3-р тойрог
  • 11:00
    Үндэсний бөхийн тойм №5
  • 11:30
    Ла Лигийн тойм №12
  • 12:30
    NBA: Майами - Нью Орлеанс 2022-23
  • 14:30
    Бөх: Улсын начин цолны хүндэтгэлийн барилдаан
  • 17:30
    NBA: Голден Стэйт - Бостон 2022-23
  • 19:30
    NBA Action №11
  • 20:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг №13
  • 20:30
    FA Cup: Ман Сити - Челси 3-р шат
  • 22:30
    Аваргуудын Лигийн тойм №4
  • 23:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг №13

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Байршил нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Онч & Компани танилцуулга" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Сантос - Хилл
  • 11:30
    UFC: Царукяан - Гамрот
  • 14:30
    WWE Monday raw 1547
  • 16:30
    UFC 279: Диаз - Фергусон
  • 19:00
    WWE Monday raw 1548
  • 21:00
    UFC 283: Тейшейра - Хилл Тойм
  • 21:40
    UFC: Солонгос Зомби - Дэн Иге

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Ийм нэгэн явдал УСК 1-р анги
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    Нийтийн дууны цаг
  • 11:00
    Сүлд үү, тоо юу? нэвтрүүлэг /Гватемал/
  • 11:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн тохирол /шууд/
  • 14:30
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУТМУ Т.Онон/
  • 15:30
    Молор эрдэнийн нууцаас нууцад нэвтрүүлэг /шууд /
  • 17:30
    Нээлттэй цаг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Анабад далайн аялал хүүхдийн жүжиг
  • 19:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:50
    Бренд нэвтрүүлэг / Reebok/
  • 20:10
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг / МУАМ Б.Нямлхагва/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Нэг монгол нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Ийм нэгэн явдал УСК 2-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 26, 27-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 09:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 1-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 11:10
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 22-р анги
  • 12:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 97, 98-р анги
  • 13:25
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 10-р анги
  • 14:45
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 6-р анги
  • 15:45
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 28, 29-р анги
  • 17:20
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 2-р анги
  • 18:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 23-р анги
  • 19:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 99, 100-р анги
  • 21:00
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 11-р анги
  • 22:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 23-р анги
  • 23:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 28, 29-р анги
  • 00:50
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 99, 100-р анги
  • 01:50
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 11-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Севийя - Ман Сити 1-р тойрог
  • 11:00
    NBA (Шууд): Мемфис - Голден Стэйт 2022-23
  • 13:30
    UCL: Селтик - Реал М. 1-р тойрог
  • 15:30
    UCL: Аякс - Рэйнжерс 1-р тойрог
  • 17:30
    "Сери А"-гийн тойм №19
  • 18:00
    UCL: Франкфурт - Спортинг 1-р тойрог
  • 20:00
    UCL: Барселона - Викториа 1-р тойрог
  • 22:00
    NBA: Мемфис - Голден Стэйт 2022-23

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Үзэсгэлэнт Монгол орноор" баримтат кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    Б.Шарав хөрөг зургууд
  • 11:50
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил 4 нэвтрүүлгийн Дэд байрны шагналт улаач Энхтөр
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моралаш" хүүхдийн УСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Иргэний индэр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 19:20
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Пяо Шуай" ОАК 25-р анги
  • 22:05
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Цагаан сүүдэр" МУСК
  • 23:40
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 08:00
    Жүдо бөхийн 2023 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 3-р хэсэг
  • 12:20
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 2-р хэсэг
  • 15:40
    Виртуаль дугуйн 2023 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 18:20
    Спорт цаг үе
  • 19:00
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Баян-Өлгий аймгаас бэлтгэв
  • 19:15
    Бахархал: МУГТ аймгийн арслан Б. Отгонбаяр
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт хобби
  • 20:30
    Манлайн баясгалан: МУГТ, улсын заан Д. Цэндаюуш
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Эрийн хийморь
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган /шууд/
  • 13:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    УИХ-ын чуулган /шууд/
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Найрсаг өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 10-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    ТВ-Клиник
  • 11:30
    Татарын Дээрхий цуврал-3
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 14:45
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:05
    Агуйн нууц МУСК
  • 16:35
    Түмэнд түгээе
  • 16:40
    Монголын зам цуврал-2 Дээд Монгол
  • 17:05
    Тархи сэрэхүй
  • 17:35
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 11-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Харах өнцөг
  • 20:30
    Монголын сайхан ээжүүд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Шинэ бүтээл
  • 21:40
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Луйвар МУСК
  • 23:25
    Түмний үгийг Төрд
  • 00:10
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 10:35
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги /давталт/
  • 11:40
    “Хайрлаарай” Үл хайхрал /давталт/
  • 12:45
    “Монгол сонгодог дууриуд” /давталт/
  • 13:55
    “Долоон дэлбээт цэцэг” хүүхдийн жүжиг /давталт/
  • 14:35
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн хүчирхийлэл
  • 14:55
    Хүүхдийн эрх
  • 15:05
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав: “Эссэ бичих чадвар”
  • 15:35
    “Бүлтээхэй, дэлдээхэй хоёр” Мөрөөдөл
  • 15:50
    Баримтат кино: “Азийн гэр бүл” 2-р хэсэг
  • 16:40
    “Чин сэтгэл” Харамгүй хайрын хүч
  • 16:55
    “Охин нь байна” хүүхэд хүмүүжлийн эерэг арга
  • 17:15
    “Тэгш боломж” Портеж хөтөлбөр
  • 17:35
    “Алтан дэвтэр” утга зохиолын их өв сан /10.30/
  • 18:20
    “Хайрын орчлон” концерт
  • 19:20
    “Монголын түүх” Гадаад харилцаа
  • 20:20
    “Зогсошгүй” Улсын Драмын Эрдмийн Театрын жүжигчин,соёлын тэргүүний ажилтан Н.Баярмаа
  • 21:05
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Хүн чанар, Арслан хулгана хоёр
  • 21:10
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК