12-06

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.16,17-р анги
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 09:50
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 12-р анги
  • 11:10
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 61-р анги
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№15)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№15)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№15)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №3,4)
  • 15:50
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 21-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.21-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 62-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.5,6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-07

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.21-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 09:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 13-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 62-р анги
  • 13:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№16)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№16)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№16)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №5,6)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 22-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.20,21-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 63-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.7,8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-08

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.20,21-р анги
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 09:50
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 14-р анги
  • 11:20
    "Чингис хаан" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 63-р анги
  • 13:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№17)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№17)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№17)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №7,8)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 23-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.23-р анги
  • 18:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.19-р анги
  • 18:50
    "Уран" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 15-р анги
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 64-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.9,10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-09

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.23-р анги
  • 09:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.18,19-р анги
  • 09:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 15-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 64-р анги
  • 13:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№18)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№18)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№18)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №9,10)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 24-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.24-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.20,21-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.22,23-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 65-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.11,12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-10

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.24-р анги
  • 09:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.20,21-р анги
  • 09:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:20
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Running" ОАК 6-р анги
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Молко" ОАК 5,6-р анги
  • 15:40
    "Чингис хаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 25-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.25-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.22,23-р анги
  • 18:55
    "Булцгар найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 1-р анги
  • 21:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Молко" ОАК 7,8-р анги
  • 23:30
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-11

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.25-р анги
  • 09:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.22,23-р анги
  • 09:30
    "Булцгар найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 1-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Молко" ОАК 7,8-р анги
  • 15:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 26-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.26-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.24,25-р анги
  • 19:00
    "Хурдаа нэм, Хүссэнээ ав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Молко" ОАК төгсгөлийн 9,10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан