12-06

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 10:00
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг /1/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 21-р анги
  • 15:35
    “Найруулга-2021” Монгол улсын Консерваторын Цохивор хөгжмийн чуулгын тоглолт
  • 16:35
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Монгол өв соёл
  • 18:05
    16 мм үзүүлж байна: “Их аян” Намхайнямбуу баатар 1986 он
  • 18:35
    Онцгой дуудлага
  • 18:50
    12/15 “Хуурамч хаяг”
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    "Эх өв" Цуурын ай, аялгуу
  • 22:10
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 23:05
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

12-07

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 10:00
    “Их хүндэтгэл 80” Дундговь аймгийн Төв Халхын дуулалт жүжгийн театрын концерт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 22-р анги
  • 15:30
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Гурвансайхан сум
  • 16:10
    Оюундалай
  • 16:30
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 17:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 17:40
    12/15 “Хуурамч хаяг”
  • 18:10
    “Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо”
  • 18:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:50
    “Улсын эрх-Монгол наадам” баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Өлзийт сум
  • 21:50
    Ногоон шошго: Хан Хэнтийд халдах эрхийг хэн олгов?!!
  • 22:20
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 23:35
    Эфир завсарлав

12-08

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 09:55
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:40
    Монголын Урчуудын эвлэлийн 80 жилийн ой /шууд/
  • 14:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 23-р анги
  • 16:30
    Онцгой дуудлага
  • 16:50
    12/15 “Хуурамч хаяг”
  • 17:20
    "Эх өв" Цуурын ай, аялгуу
  • 17:50
    16 мм үзүүлж байна: “Хүүхэд бүхэн авьяастай” /1983 он/
  • 18:15
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн БНХАУ-д хийсэн Төрийн айлчлал
  • 18:35
    Босох тэнхэл
  • 19:05
    “Алтан дэвтэр” Төрийн шагналт Д.Норовын бүтээлүүд...
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нээлттэй хором: /шууд/
  • 22:10
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 23:10
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

12-09

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 10:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 24-р анги
  • 15:30
    Ногоон шошго: Хан Хэнтийд халдах эрхийг хэн олгов?!!
  • 16:00
    “Алтан дэвтэр” Төрийн шагналт Д.Норовын бүтээлүүд...
  • 16:45
    16 мм үзүүлж байна: “Хүүхэд бүхэн авьяастай” /1983 он/
  • 17:05
    Нээлттэй хором: /давталт/
  • 18:05
    Асуудал шийдэл
  • 18:25
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:40
    Олон нийтийн цаг
  • 19:00
    “Хүнсний хувьсгал” Улаанбаатар хотын нээлт
  • 19:10
    Бидний туршлага /Орхон аймгаас бэлтгэв/
  • 19:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн Япон улсад хийсэн Төрийн айлчлал
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Өндөршил сум
  • 21:50
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 22:50
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:20
    Эфир завсарлав

12-10

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 09:00
    “Хүний эрхийн үндэсний форум-2022” /шууд/
  • 12:30
    Олон нийтийн цаг
  • 12:50
    Амьдралын загвар
  • 13:25
    “Хэцүү анги” ОАУСК 25-р анги
  • 14:00
    “Хос цохиурын дуурьсал” Үндэсний Урлагийн Их Театрын гоцлол хөгжимчин Т.Өлзийжаргалын тоглолт
  • 15:00
    “Монгол хүүхдийн гэр сургалт”
  • 15:20
    “Нэг Монгол хөтөлбөр”
  • 16:10
    Хүүхэд хамгаалал-108
  • 16:30
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 17:20
    УИХ-ын цаг
  • 17:50
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 18:50
    Хайрлаарай: Үл үзэгдэх хөндүүр /Гэр бүлийн хүчирхийлэл/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Урлахуйн эрдмийн товчоон”
  • 21:50
    “Гхази Довтолгоо” ЭУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

12-11

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 08:55
    “Гхази Довтолгоо” ЭУСК
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Хайрлаарай: Үл үзэгдэх хөндүүр /Гэр бүлийн хүчирхийлэл/
  • 12:20
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:50
    “Хэцүү анги” ОАУСК 26-р анги
  • 13:20
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Өлзийт сум
  • 14:00
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:50
    “Зохистой дадал-Эрүүл хүнс” хэлэлцүүлэг
  • 16:45
    “Урлахуйн эрдмийн товчоон”
  • 17:25
    Залуусын хөгжил
  • 17:45
    Монголын түүх. Төв Азийн эртний нүүдэлчдийн хадны зураг
  • 18:25
    Дархан хилийн цадиг: Дэслэгч генерал Ч.Сангишарав
  • 18:50
    Ном хож
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Төгс урлахуйн төлөөх 80-н жил”
  • 21:50
    “Бардо” МУСК
  • 23:05
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0713:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /давталт/