12-06

  • 01:40
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (6-р анги)
  • 02:25
    "Оройн сургууль (Night School)" УСК
  • 04:15
    "Тээвэрлэгч (Transporter)" УСК
  • 05:45
    "Сайн уу амьдрал минь" МУСК
  • 07:45
    "Deja Vu" МУСК
  • 09:15
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 10:10
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (6-р анги)
  • 11:00
    "Сүүн замын сахиул" МУСК
  • 12:50
    "Троллуудын аялан тоглолт (Trolls World Tour)" УСК
  • 14:35
    "Виктор Франкенштейн (Victor Frankenstein)" УСК
  • 16:30
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.21,II.1-р анги)
  • 19:30
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (7-р анги)
  • 20:30
    "Мамма Миа: Эргэн цугларсан нь (Mamma Mia! Here We Go Again)" УСК
  • 22:45
    "Гайхамшигт 4: Мөнгөлөг тавцантын дайралт (Fantastic 4: Rise of Silver Surfer)" УСК
  • 00:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.20-II.1-р анги)

12-07

  • 01:40
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (7-р анги)
  • 02:25
    "Араатнуудын хот (Mortal Engines)" УСК
  • 04:30
    "Тээвэрлэгч 2 (Transporter 2)" УСК
  • 05:55
    "Учрал" МУСК
  • 07:25
    "Six feet" МУСК
  • 08:55
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.21,II.1-р анги)
  • 09:50
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (7-р анги)
  • 10:40
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 12:30
    "Дуулъя (Sing)" УСК
  • 14:25
    "Шотландын хатан Мэри (Mary Queen of Scots)" УСК
  • 16:40
    "247 градус" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 19:30
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)
  • 20:30
    "Нууцлаг учиг (Phantom Thread)" УСК
  • 23:05
    "Гайхамшигт 4 (Fantastic Four 2015)" УСК
  • 00:50
    "Үнэн үү? Шийтгэл үү? (Truth or Dare)" УСК

12-08

  • 02:30
    "Австрали (Australia)" УСК
  • 05:05
    "Зүрхэнд туссан нулимс" МУСК
  • 06:25
    "Хайр" МУСК
  • 07:55
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 08:45
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)
  • 09:35
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S2-EP11)
  • 10:25
    "247 градус" МУСК
  • 12:05
    "Намайг Хан гэдэг (My Name is Khan)" УСК
  • 14:55
    "Хэрхэн дурлах вэ (How to Fall in Love)" УСК
  • 16:30
    "18 нас: Би чамд хайртай" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 19:30
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.2-р анги)
  • 20:30
    "Нэгэн сүнсний өгүүлэл (A Ghost Story)" УСК
  • 22:30
    "Харри бид хоёр (Think About Harry)" УСК
  • 00:05
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.4,5-р анги)

12-09

  • 00:55
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 02:25
    "Шинэчлэлт (Upgrade)" УСК
  • 04:05
    "Хүйсийн тулаан (Battle of the Sexes)" УСК
  • 06:00
    "Аз жаргал" МУСК
  • 07:25
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 08:55
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 09:50
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.2-р анги)
  • 10:40
    "18 нас: Би чамд хайртай" МУСК
  • 12:30
    "Конг: Хохимой арал (Kong: Skull Island)" УСК
  • 14:35
    "Пост (The Post)" УСК
  • 16:40
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 19:30
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.3-р анги)
  • 20:30
    "Мумми (The Mummy)" УСК
  • 22:40
    "Нимбэгийн исгэлэн амт (Lemonade Mouth)" УСК
  • 00:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.6,7-р анги)

12-10

  • 01:15
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.3-р анги)
  • 02:00
    "Цагтай байшингийн нууц (The House With a Clock in Its Walls)" УСК
  • 03:40
    "Миний үеэл Рэйчел (My Cousin Rachel)" УСК
  • 05:20
    "The Call" МУСК
  • 06:30
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 08:00
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 09:40
    "Сүүн замын сахиул" МУСК
  • 11:30
    "Гайхамшигт дөрөв (Fantastic Four)" УСК
  • 13:20
    "Гайхамшигт 4: Мөнгөлөг тавцантын дайралт (Fantastic 4: Rise of Silver Surfer)" УСК
  • 15:00
    "Гайхамшигт 4 (Fantastic Four 2015)" УСК
  • 16:50
    "Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
  • 18:50
    "Мамма Миа: Эргэн цугларсан нь (Mamma Mia! Here We Go Again)" УСК
  • 21:00
    "Эх оронч Мориарти" аниме (I.9,10-р анги)
  • 22:05
    "Эверест (Everest)" УСК
  • 00:25
    "Нууцлаг учиг (Phantom Thread)" УСК

12-11

  • 02:35
    "Женниферийн цогцос (Jennifer's Body)" УСК
  • 04:15
    "24: Аврал (24: Redemption)" УСК
  • 05:40
    "Хавтаст хэрэг" кино бүтсэн түүх
  • 06:10
    "Deja Vu" МУСК
  • 07:40
    "247 градус" МУСК
  • 09:10
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 11:00
    "18 нас: Би чамд хайртай" МУСК
  • 12:55
    "Нимбэгийн исгэлэн амт (Lemonade Mouth)" УСК
  • 14:50
    "Нэгэн сүнсний өгүүлэл (A Ghost Story)" УСК
  • 16:40
    "Мумми (The Mummy)" УСК
  • 18:40
    "Эверест (Everest)" УСК
  • 21:00
    "Эх оронч Мориарти" аниме (I.11,12-р анги)
  • 22:05
    "Зомбинууд (Zombies)" УСК
  • 23:55
    "Харри бид хоёр (Think About Harry)" УСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0713:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /давталт/