12-06

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1214
  • 11:00
    UFC Connected 509
  • 11:40
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 14:00
    ONE FN 5: Дэ Риддер - Малихин
  • 16:30
    ONE 164: Пашио - Брүүкс
  • 19:00
    WWE Smackdown 1215
  • 21:00
    UFC: Томпсон - Холланд Тойм
  • 21:40
    UFC 262: Оливейра-Чандлер

12-07

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим
  • 12:00
    WWE Smackdown 1215
  • 14:00
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 17:00
    ONE FN 5: Дэ Риддер - Малихин
  • 19:30
    ONE: Unbreakable II
  • 21:00
    ONE Weekly #49
  • 21:30
    UFC Connected 510
  • 22:10
    ONE Vault #17
  • 23:05
    ONE Vault #18

12-08

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE 164: Пашио - Брүүкс
  • 11:30
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 14:30
    WWE Monday raw 1540
  • 16:30
    ONE FN 5: Дэ Риддер - Малихин
  • 19:00
    WWE Monday raw 1541
  • 21:00
    It's Time #22
  • 21:40
    UFC 258: Усман-Бурнс

12-09

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1541
  • 11:00
    ONE Weekly #49
  • 11:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 13:30
    UFC: Томпсон - Холланд Тойм
  • 14:10
    ONE Vault #17
  • 15:10
    ONE Vault #18
  • 16:10
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 19:10
    UFC: Каннониер-Гастелум
  • 22:00
    UFC: Брансон-Холланд

12-10

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1541
  • 11:00
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 13:30
    UFC Connected 510
  • 14:10
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим
  • 17:10
    ONE Vault #18
  • 18:10
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 21:00
    ONE Vault #19
  • 22:00
    UFC: Эдуардс-Мухаммад

12-11

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    UFC 282: Блахович - Анкалаев Прелим (Шууд)
  • 10:45
    UFC 282: Блахович - Анкалаев (Шууд)
  • 14:00
    ONE Weekly #49
  • 14:30
    UFC Connected 510
  • 15:10
    UFC: Родригез-Уатерсон
  • 18:10
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 21:00
    ONE Vault #20
  • 22:00
    ONE: Fists of Fury

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан