12-06

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 16,17,18-р анги
  • 08:40
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 86-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач С.Отгонцэцэг
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 22-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Тууль ОАК 1-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 19,20,21-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 87-р анги
  • 19:00
    Зууны 100 эмэгтэй: Н.Цагаач
  • 19:30
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 23-р анги
  • 21:30
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Тууль ОАК 2-р анги
  • 23:00
    90-ээд оны элгийн явдлууд 2: Хайр уу найз уу? кино контент
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

12-07

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 19,20,21-р анги
  • 08:40
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 09:20
    Хайраа хайрла ХОАК 87-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Project Runway Mongolia - Making Movie
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 23-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Тууль ОАК 2-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 22,23,24-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 88-р анги
  • 19:00
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Х.Мөнхзаяа
  • 19:30
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 21:30
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Тууль ОАК 3-р анги
  • 23:10
    Бурхан буусан өдөр кино контент
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

12-08

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 22,23,24-р анги
  • 08:40
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 88-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Х.Мөнхзаяа
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Тууль ОАК 3-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 25,26,27-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК төгсгөлийн 89-р анги
  • 19:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Баригдашгүй Ван Эйк Баримтат кино
  • 19:30
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 25-р анги
  • 21:30
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 22:10
    Тууль ОАК 4-р анги
  • 23:10
    Дуудлагын охид кино контент
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

12-09

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 25,26,27-р анги
  • 08:40
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 89-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Project Runway Mongolia - Making Movie
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 25-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Тууль ОАК 4-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 28,29,30-р анги
  • 18:00
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 18:50
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Б.Баттулга
  • 19:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:30
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн төгсгөлийн 26-р анги
  • 21:30
    Project Runway Mongolia - Making Movie
  • 22:00
    Тууль ОАК 5-р анги
  • 23:00
    Үүргэвчтэй аялал 2: Тажикистан
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

12-10

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 9-12-р анги
  • 09:00
    Тууль ОАК 1-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:30
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Б.Баттулга
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Тууль ОАК 2,3-р анги
  • 14:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 22,23-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 19:00
    Project Runway шоу 10-р дугаар давталт
  • 20:30
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 2-р дугаар
  • 21:10
    Хязгаарыг зөрчсөн нь - Хурдны цана Баримтат кино
  • 22:10
    Нарны сүүдэр МУСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

12-11

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 13-16-р анги
  • 09:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 14:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хязгаарыг зөрчсөн нь - Хурдны цана Баримтат кино
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 2-р дугаар
  • 18:00
    Тууль ОАК 4,5-р анги
  • 19:30
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 25,26-р анги
  • 21:00
    Хязгаарыг зөрчсөн нь - Snowboard Баримтат кино
  • 22:00
    Чөтгөрийн ангууч: Мөнхийн галт тэрэг УСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0713:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /давталт/