12-06

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Цаг хугацаа" ОАК 1-р анги
  • 09:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:35
    "Конго" баримтат кино
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 16:00
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Дорноговь
  • 17:00
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 2-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E7
  • 21:30
    "Шастирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    "Цаг хугацаа" ОАК 2-р анги
  • 01:50
    Эфир хаана

12-07

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Цаг хугацаа" ОАК 2-р анги
  • 09:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Алис: Гайхамшигт орны хүү" УСК
  • 12:00
    Бизнес толь
  • 12:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 15:20
    "Шастирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан амралтын өдөр" УСК
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-р анги
  • 02:15
    Эфир хаана

12-08

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-р анги
  • 09:30
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:15
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:35
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Конго" баримтат кино 2-р анги
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Говьсүмбэр
  • 17:00
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 4-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Ховд
  • 22:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Пластик" УСК
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 4-р анги
  • 03:10
    Эфир хаана

12-09

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Цаг хугацаа" ОАК 4-р анги
  • 09:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес толь
  • 11:20
    Дүүлэн нисэгсэд: Уралдааны тагтаа
  • 12:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Танихгүй танилууд" УСК
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    "Цаг хугацаа" ОАК 5-р анги
  • 02:25
    Эфир хаана

12-10

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:35
    Бизнес толь
  • 07:55
    "Цаг хугацаа" ОАК 1-2-р анги
  • 10:05
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:10
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 12:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 16:00
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E7
  • 17:00
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E8
  • 21:30
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зэвүүн" ток шоу
  • 23:30
    "Жосси" УСК
  • 01:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 02:10
    Эфир хаана

12-11

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:35
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-5-р анги
  • 10:35
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 11:05
    "Конго" баримтат кино 1-р анги
  • 12:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E8
  • 17:00
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Спарк: Сансрын түүх" УСК
  • 20:40
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Дархан-Уул
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хулгайчид" УСК
  • 00:35
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан