• MovieBox

    XII/07
    01:40 - 02:25
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (7-р анги)
  • MovieBox

    XII/07
    02:25 - 04:30
    "Араатнуудын хот (Mortal Engines)" УСК
  • MovieBox

    XII/07
    04:30 - 05:55
    "Тээвэрлэгч 2 (Transporter 2)" УСК
  • MovieBox

    XII/07
    05:55 - 07:25
    "Учрал" МУСК
  • NTV

    XII/07
    06:50 - 07:15
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • ETV HD

    XII/07
    06:55 - 07:40
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 2-р анги давталт
  • AsianBox

    XII/07
    07:05 - 08:00
    "Охид" ОАК 1.9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    07:20 - 07:50
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • MovieBox

    XII/07
    07:25 - 08:55
    "Six feet" МУСК
  • TV5

    XII/07
    07:30 - 08:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 42-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • NTV

    XII/07
    07:30 - 08:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 59-62
  • ETV HD

    XII/07
    07:50 - 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    XII/07
    08:00 - 08:40
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 19,20,21-р анги
  • NTV

    XII/07
    08:00 - 08:30
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 7,8
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    08:05 - 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    XII/07
    08:20 - 09:30
    "Цаг хугацаа" ОАК 2-р анги
  • TV5

    XII/07
    08:30 - 08:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • Сүлд ТВ

    XII/07
    08:30 - 09:40
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 2-р анги
  • NTV

    XII/07
    08:30 - 09:45
    " Дээд зиндаа" ОАК 7
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    08:30 - 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.21-р анги
  • TM

    XII/07
    08:40 - 09:30
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XII/07
    08:45 - 09:00
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • MovieBox

    XII/07
    08:55 - 09:50
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.21,II.1-р анги)
  • TV7

    XII/07
    09:00 - 10:20
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • МҮОНТ

    XII/07
    09:00 - 10:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 3-р анги
  • Central TV

    XII/07
    09:00 - 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-8,9,10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    09:00 - 09:25
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • AsianBox

    XII/07
    09:00 - 10:10
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 15-р анги
  • Star TV

    XII/07
    09:20 - 10:10
    Хайраа хайрла ХОАК 87-р анги
  • MN25

    XII/07
    09:20 - 10:10
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    09:25 - 09:50
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • Central TV

    XII/07
    09:30 - 10:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • MovieBox

    XII/07
    09:50 - 10:40
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (7-р анги)
  • TM

    XII/07
    10:00 - 11:05
    "Аман хуур" МУСК
  • Суваг 1

    XII/07
    10:00 - 10:45
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 35-р анги
  • TV8

    XII/07
    10:00 - 12:00
    "Алис: Гайхамшигт орны хүү" УСК
  • Монгол ТВ

    XII/07
    10:00 - 10:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • Central TV

    XII/07
    10:00 - 10:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-10-р анги
  • C1

    XII/07
    10:00 - 10:50
    "Золиос" ОАК 6-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    10:05 - 11:25
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 13-р анги
  • Star TV

    XII/07
    10:30 - 11:00
    Project Runway Mongolia - Making Movie
  • NTV

    XII/07
    10:30 - 11:40
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 2
  • Монгол ТВ

    XII/07
    10:30 - 11:20
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 5-р анги
  • Central TV

    XII/07
    10:30 - 11:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 21-р анги
  • MN25

    XII/07
    10:30 - 11:00
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    XII/07
    10:40 - 12:30
    "Миний ах атаман" МУСК
  • ETV HD

    XII/07
    11:00 - 12:30
    "Худал хуурмаг" ОАК 2-р анги давталт
  • MN25

    XII/07
    11:00 - 12:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 24-р анги
  • AsianBox

    XII/07
    11:10 - 12:25
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 7, 8-р анги
  • C1

    XII/07
    11:15 - 11:30
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • TV7

    XII/07
    11:20 - 13:10
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • Монгол ТВ

    XII/07
    11:20 - 12:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1-3-р анги
  • NTV

    XII/07
    11:40 - 12:05
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • TV9

    XII/07
    11:55 - 13:00
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК Төгсгөлийн / 31.32 р анги-давталт/
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    12:05 - 13:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 62-р анги
  • NTV

    XII/07
    12:20 - 12:55
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 59-62
  • AsianBox

    XII/07
    12:25 - 13:40
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 14-р анги
  • Star TV

    XII/07
    12:30 - 13:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 23-р анги
  • UBS-1

    XII/07
    12:30 - 13:00
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /37,38/
  • SBN

    XII/07
    12:30 - 14:00
    Хоёр гүүрний цаана МУСК
  • MovieBox

    XII/07
    12:30 - 14:25
    "Дуулъя (Sing)" УСК
  • NTV

    XII/07
    12:55 - 13:10
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 8
  • Монгол ТВ

    XII/07
    12:55 - 13:30
    "Унахаас болгоомжил" баримтат кино 2-р хэсэг
  • Mонголын Мэдээ

    XII/07
    13:00 - 13:50
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 3,4-р хэсэг
  • ETV HD

    XII/07
    13:00 - 13:55
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 3-р анги
  • NTV

    XII/07
    13:10 - 14:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 6
  • Star TV

    XII/07
    13:20 - 14:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • Монгол ТВ

    XII/07
    13:30 - 14:00
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • Eco Channel

    XII/07
    13:30 - 14:25
    "Панда" баримтат кино
  • AsianBox

    XII/07
    13:40 - 15:10
    "Тэргэл сар" ОАК 20, 21-р анги
  • MovieBox

    XII/07
    14:25 - 16:40
    "Шотландын хатан Мэри (Mary Queen of Scots)" УСК
  • Star TV

    XII/07
    14:30 - 15:30
    Тууль ОАК 2-р анги
  • UBS-1

    XII/07
    14:30 - 15:25
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /15/
  • SBN

    XII/07
    14:30 - 15:30
    Умардын од-1 ОАК
  • C1

    XII/07
    14:30 - 15:00
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • МҮОНТ

    XII/07
    15:00 - 15:30
    “Хэцүү анги” ОАУСК 22-р анги
  • AsianBox

    XII/07
    15:10 - 16:00
    "Охид" ОАК 1.10-р анги
  • Суваг 1

    XII/07
    15:15 - 16:00
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 37-р анги
  • TM

    XII/07
    15:20 - 16:30
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • TV9

    XII/07
    15:30 - 16:00
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 25-р анги /
  • C1

    XII/07
    15:30 - 16:20
    "Ланяа бичээс" ХОАК 32-р анги
  • MN25

    XII/07
    15:50 - 16:40
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • Central TV

    XII/07
    16:00 - 16:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-8,9,10-р анги
  • AsianBox

    XII/07
    16:00 - 17:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 85, 86-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    16:05 - 17:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 22-р анги
  • NTV

    XII/07
    16:10 - 16:35
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • Монгол ТВ

    XII/07
    16:10 - 17:25
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 19-р анги
  • Central TV

    XII/07
    16:30 - 17:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • C1

    XII/07
    16:30 - 17:00
    "Мөнхийн хөдөлгөөн" Баримтат кино
  • MovieBox

    XII/07
    16:40 - 18:25
    "247 градус" МУСК
  • MN25

    XII/07
    16:40 - 17:30
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 4-р анги
  • NTV

    XII/07
    16:50 - 17:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 59-64
  • Сүлд ТВ

    XII/07
    17:00 - 17:30
    Хангай Баримтат кино
  • Mонголын Мэдээ

    XII/07
    17:00 - 18:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 5,6-р хэсэг
  • Central TV

    XII/07
    17:00 - 17:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    17:05 - 17:15
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    XII/07
    17:10 - 19:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • Star TV

    XII/07
    17:20 - 18:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 22,23,24-р анги
  • Монгол ТВ

    XII/07
    17:30 - 18:00
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 58-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    17:30 - 18:00
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • MN25

    XII/07
    17:30 - 18:20
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    XII/07
    17:40 - 19:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • Star TV

    XII/07
    18:00 - 19:00
    Хайраа хайрла ХОАК 88-р анги
  • Суваг 1

    XII/07
    18:00 - 18:45
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 36-р анги
  • TV8

    XII/07
    18:00 - 19:05
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-р анги
  • NTV

    XII/07
    18:00 - 19:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 7
  • Монгол ТВ

    XII/07
    18:00 - 18:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • C1

    XII/07
    18:00 - 19:15
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 15-р анги
  • UBS-1

    XII/07
    18:05 - 18:35
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /37,38/
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    18:05 - 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-р анги
  • TV5

    XII/07
    18:20 - 18:35
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • MovieBox

    XII/07
    18:25 - 19:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.2,3-р анги)
  • SBN

    XII/07
    18:30 - 19:00
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-52 ОАК
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    18:30 - 19:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • TV5

    XII/07
    18:35 - 18:50
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • ETV HD

    XII/07
    19:00 - 20:30
    "Худал хуурмаг" ОАК 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    19:00 - 19:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.20,21-р анги
  • AsianBox

    XII/07
    19:00 - 20:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 9, 10-р анги
  • C1

    XII/07
    19:15 - 19:30
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • TV5

    XII/07
    19:30 - 20:55
    "Аз жаргалын эрэлд" 43-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    XII/07
    19:30 - 20:30
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)
  • Монгол ТВ

    XII/07
    19:30 - 20:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    19:30 - 21:00
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 14-р анги
  • Star TV

    XII/07
    20:00 - 21:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • Eco Channel

    XII/07
    20:00 - 21:00
    "Дэлхийн хамгийн бяцхан охин" баримтат кино
  • MN25

    XII/07
    20:00 - 21:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 25-р анги
  • NTV

    XII/07
    20:10 - 21:40
    " Дээд зиндаа" ОАК 8
  • MovieBox

    XII/07
    20:30 - 23:05
    "Нууцлаг учиг (Phantom Thread)" УСК
  • Монгол ТВ

    XII/07
    20:30 - 20:45
    "Галилео" баримтат кино 79,80-р анги
  • Central TV

    XII/07
    20:30 - 22:00
    "Хайрын мухардал" ХОАК 22-р анги
  • AsianBox

    XII/07
    20:30 - 22:00
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 15-р анги
  • UBS-1

    XII/07
    20:35 - 21:40
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • Star TV

    XII/07
    21:00 - 21:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 24-р анги
  • SBN

    XII/07
    21:00 - 22:00
    Умардын од-2 ОАК
  • TV7

    XII/07
    21:30 - 23:10
    "Сүүдэр" МУСК
  • TV9

    XII/07
    21:40 - 22:50
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 1-р анги/
  • TM

    XII/07
    21:50 - 22:40
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 27-р анги
  • C1

    XII/07
    21:50 - 22:50
    "Золиос" ОАК 7-р анги
  • TV8

    XII/07
    22:00 - 00:05
    "Алтан амралтын өдөр" УСК
  • Монгол ТВ

    XII/07
    22:00 - 23:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    22:00 - 23:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 63-р анги
  • AsianBox

    XII/07
    22:00 - 23:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК төгсгөлийн 87-р анги
  • Star TV

    XII/07
    22:10 - 23:10
    Тууль ОАК 3-р анги
  • МҮОНТ

    XII/07
    22:20 - 23:35
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 4-р анги
  • Сүлд ТВ

    XII/07
    22:30 - 23:40
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 3-р анги
  • Eco Channel

    XII/07
    22:30 - 00:30
    "Хүний амь" МУСК
  • MN25

    XII/07
    22:40 - 23:30
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги
  • TM

    XII/07
    22:45 - 23:55
    "Хоньчин Найдан" МУСК
  • Суваг 1

    XII/07
    22:45 - 23:30
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 38-р анги
  • C1

    XII/07
    22:50 - 00:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 15-р анги /давталт/
  • NTV

    XII/07
    22:55 - 00:55
    " Ээжийн дайсан" МУСК
  • SBN

    XII/07
    23:00 - 00:20
    Дурлалын магистр МУСК
  • Боловсрол ТВ

    XII/07
    23:00 - 00:00
    "Найзууд" ОАК 8.7,8-р анги
  • AsianBox

    XII/07
    23:00 - 00:00
    "Охид" ОАК 1.10-р анги
  • MovieBox

    XII/07
    23:05 - 00:50
    "Гайхамшигт 4 (Fantastic Four 2015)" УСК
  • Star TV

    XII/07
    23:10 - 00:20
    Бурхан буусан өдөр кино контент
  • AsianBox

    XII/07
    00:00 - 01:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 9, 10-р анги
  • TV9

    XII/07
    00:20 - 02:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • Монгол ТВ

    XII/07
    00:30 - 01:20
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 16-р анги
  • MovieBox

    XII/07
    00:50 - 02:30
    "Үнэн үү? Шийтгэл үү? (Truth or Dare)" УСК
  • AsianBox

    XII/07
    01:00 - 07:00
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 15-р анги
  • TV8

    XII/07
    01:05 - 02:15
    "Цаг хугацаа" ОАК 3-р анги
  • NTV

    XII/07
    01:15 - 02:20
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 2
  • Монгол ТВ

    XII/07
    01:30 - 02:00
    "Галилео" баримтат кино 81-84-р анги

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0720:30

C1

"Алганы хээ" ток шоу Жүжигчин, Найруулагч Б.Амарсайхан