NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Hightops: Episode 1
  • 06:30
    Hightops: Episode 2
  • 07:00
    Hightops: Episode 3
  • 07:30
    NBA Action №7
  • 08:00
    NBA Gametime №33
  • 08:30
    NBA (Шууд) Л.А Лэйкерс - Кливленд 2022-23
  • 11:00
    NBA: Л.А Клипперс - Шарлотт 2022-23
  • 13:00
    Marquee Matchup
  • 15:00
    Marquee Matchup
  • 17:00
    NBA Action 3207
  • 17:30
    Hightops: Episode 3
  • 18:00
    The Buzzer №7
  • 19:00
    NBA Gametime №34
  • 19:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Кливленд 2022-23
  • 21:30
    NBA: Голден Стэйт - Даллас 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №34

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Атлетико - Жирона 8-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: Марокко - Испани
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №25
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №26
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №27
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №28
  • 21:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №3
  • 22:00
    Football Talk №17
  • 23:30
    FIFA WC тойм №17

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №20
  • 09:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №21
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №17
  • 11:00
    NBA: Дэнвэр - Л.А Клипперс 2022-23
  • 13:00
    FIFA WC : Бельги - Марокко
  • 15:00
    NBA Talk №8
  • 16:30
    FIFA WC : БНСУ - Гана
  • 18:30
    NBA Action №6
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Өвөрхангай - Улаанбаатар II-р шат
  • 22:00
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №1
  • 22:30
    FIFA WC Тойм №17
  • 23:30
    LaLiga Fans №3

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим
  • 12:00
    WWE Smackdown 1215
  • 14:00
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 17:00
    ONE FN 5: Дэ Риддер - Малихин
  • 19:30
    ONE: Unbreakable II
  • 21:00
    ONE Weekly #49
  • 21:30
    UFC Connected 510
  • 22:10
    ONE Vault #17
  • 23:05
    ONE Vault #18

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 2-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зураг түүх өгүүлнэ Т.Галсан
  • 11:00
    Хурдан морины түүх Хэнмэдэх Хар азарга
  • 11:20
    Нохдын ертөнц Бурбуль
  • 11:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг- Уран баримал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бурхантын хурд-2017 Азарга, их нас, соёолон
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Хангай Баримтат кино
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Сиэтл
  • 19:15
    Нийтийн дууны цаг
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран зурагт дурлагсад МУЭ-ийн гишүүн зураач Б.Отгонтүвдэн
  • 22:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 3-р анги
  • 23:40
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №16
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №48
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Шөвгийн 16
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC Тойм №16
  • 10:00
    FIFA WC : Нидерланд - Сенегал
  • 12:00
    FIFA WC (Шууд): Шөвгийн 16
  • 14:00
    FIFA WC : Бельги - Марокко
  • 16:00
    FIFA WC : Хорват - Канад
  • 18:00
    FIFA WC : Япон - Коста Рика
  • 20:00
    FIFA WC : Марокко - Испани
  • 22:00
    FIFA WC : Шөвгийн 16

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Манлайн баясгалан: Монгол Улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 07:40
    Монголын спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн 1978 оны Замчин улсын аварга баг
  • 08:45
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 2-р хэсэг
  • 16:50
    Зочны ярилцлага
  • 17:10
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 18:15
    Зочны ярилцлага: МВХ-ны дээд лигийн тэмцээний легионер тоглогчид оролцов
  • 18:35
    Бөхийн хууч
  • 19:00
    Спорт цаг үе: Нийслэлийн иргэдийн спортын наадам ба түүний ач холбогдол
  • 20:05
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал
  • 21:45
    Монголын спортын түүх
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

XII/0722:00

Central TV

Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /давталт/

XII/0719:30

MovieBox

"Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1-р анги)

XII/0713:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /давталт/