NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Sixers vs Grizzlies Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    NBA Special: Bill Russell Answer the Call
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    Marquee Matchup
  • 09:00
    NBA (Шууд) Оклахома Сити - Миннесота 2022-23
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Милуоки 2022-23
  • 15:30
    NBA: Чикаго - Голден Стэйт 2022-23
  • 17:30
    "Mongolian Mike" баримтат кино №1
  • 18:30
    NBA Action №6
  • 19:00
    NBA Gametime №32
  • 19:30
    NBA Action №7
  • 20:00
    NBA: Оклахома Сити - Миннесота 2022-23
  • 22:00
    NBA: Хьюстон - Голден Стэйт 2022-23

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: ПСЖ - Бенфика 4-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Сельта - Бетис 7-р тойрог
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №17
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №18
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №19
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №20
  • 21:00
    LaLiga World №17
  • 21:30
    Football Talk №17
  • 23:00
    FIFA WC тойм №14

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Action №5
  • 09:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №17
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №14
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Архангай - Ховд II-р шат
  • 14:00
    FIFA WC: Польш - Саудын Араб
  • 16:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Өмнөговь - Баянхонгор II-р шат
  • 19:00
    FIFA WC: Нидерланд - Эквадор
  • 21:00
    FIFA WC: Англи - АНУ
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №14

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим (Шууд)
  • 10:45
    UFC: Томпсон - Холланд (Шууд)
  • 14:00
    ONE Weekly #48
  • 14:30
    UFC Connected 509
  • 15:10
    UFC: Каннониер - Гастелум
  • 18:10
    UFC 264: Пориер - МкГрегор 3
  • 21:00
    ONE Vault #18
  • 22:00
    ONE: Warrior's Code

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:15
    Эрүүл мэндийн цаг
  • 08:45
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэй кино 7-р анги
  • 09:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 09:35
    Нийтийн дууны цаг
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    “Дуундаа жаргалтай дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Сүлд үү, тоо юу? Улаанбаатар
  • 13:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 14:20
    Сонирхогчдын клуб
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Уран зурагт дурлагсад МУЭ-ийн гишүүн зураач Б.Отгонтүвдэн
  • 15:30
    Дэлхийн алдартнууд
  • 15:50
    Өв соёл
  • 16:00
    Ай Ёо Доктор
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 17:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Сувд нэвтрүүлэг Ө.Рэнцэнбямба
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:40
    “Зэвт дайчид” шоу нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 22:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:30
    Цөлийн цагаан гэгээ УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №13
  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №42
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Шөвгийн 16
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga World №15
  • 09:30
    NBA (Шууд): Хьюстон - Голден Стэйт 2022-23
  • 12:00
    FIFA WC: Англи - АНУ
  • 14:00
    FIFA WC: Аргентин - Мексик
  • 16:00
    FIFA WC : Шөвгийн 16
  • 18:00
    FIFA WC : Шөвгийн 16
  • 20:00
    NBA : Хьюстон - Голден Стэйт 2022-23
  • 22:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №43
  • 22:50
    FIFA WC (Шууд): Шөвгийн 16

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Эрийн хийморь: Аймгийн алдарт уяач Г. Бадиа
  • 07:45
    Чингис мастер кросс-2022 уралдаан урьдчилсан гараа 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 08:50
    “Спорт-Бага үд” нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Бахархал: МУГТ, аймгийн арслан Б. Отгонбаяр
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:50
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 3-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 11:55
    Хүчит 256 бөхийн барилдаан Эзэн Богд Чингис хааны мэндэлсний 860 жилийн ой- “Монгол бахархалын өдөр”, Анхдугаар үндсэн хуулиа баталж, Бүгд найрамдах Улс тунхагласны 98 жилийн ойд зориулсан
  • 19:00
    Миний мөрөөдөл
  • 19:30
    Спорт-Хобби
  • 20:00
    Чингис мастер кросс-2022 уралдаан урьдчилсан гараа 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    Бөхийн хууч
  • 21:30
    Оддын замнал
  • 22:00
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 4-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК