NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Thunder vs Timberwolves Tape
  • 02:00
    NBA Special: Bill Russell Answer the Call
  • 03:00
    NBA G League: Maine vs College Park Live
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    NBA: Оклахома Сити - Миннесота 2022-23
  • 09:00
    NBA Action №7
  • 09:30
    NBA Gametime №32
  • 10:00
    NBA (Шууд) Индиана - Портланд 2022-23
  • 12:30
    NBA: Хьюстон - Голден Стэйт 2022-23
  • 14:30
    NBA: Чикаго - Голден Стэйт 2022-23
  • 16:30
    The Buzzer №7
  • 17:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Милуоки 2022-23
  • 19:30
    NBA Action №7
  • 20:00
    "Mongolian Mike" баримтат кино №2
  • 21:00
    NBA Talk №8
  • 22:30
    NBA: Индиана - Портланд 2022-23

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Осасуна 7-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: Англи - Сенегал
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №17
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №18
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №19
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №20
  • 21:00
    Ла Лигийн тойм №5
  • 22:00
    Football Talk №17
  • 23:30
    FIFA WC тойм №15

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Даймонд Лигийн тойм №6
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №15
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Өмнөговь - Баянхонгор II-р шат
  • 13:30
    NBA : Чикаго - Голден Стэйт 2022-23
  • 15:30
    FIFA WC: Нидерланд - Эквадор
  • 17:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #8
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №15
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баянзүрх - Завхан II-р шат
  • 22:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №18
  • 22:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №19
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №15

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Raw 1540
  • 11:00
    ONE Vault #17
  • 12:00
    UFC: Киеза-Магни
  • 15:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 18:00
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим
  • 21:00
    UFC: Томпсон - Холланд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 22-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зураг Түүх Өгүүлнэ МУГТ Б.Зундуй
  • 11:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 11:30
    Нийтийн дууны цаг
  • 11:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Говь Хангайн цэнхэр нутгийн хүү
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Дэлтэй Цэнхэрийн хурд-2017” Азарга, их нас, соёолон
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Дэлхийн алдартнууд
  • 17:20
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Осло
  • 19:15
    Өв соёл
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мориор амилсан монгол заяа ААУ Д.Мөнхдэлгэр
  • 23:00
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 1-р анги
  • 00:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №14
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №44
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Англи - Сенегал
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC Тойм №14
  • 10:00
    FIFA WC : Эквадор - Сенегал 3-р тойрог
  • 12:00
    FIFA WC : Вэльс - Англи 3-р тойрог
  • 14:00
    FIFA WC : Австрали - Дани
  • 16:00
    FIFA WC: Польш - Аргентин
  • 18:00
    FIFA WC : Франц - Польш
  • 20:00
    FIFA WC : Англи - Синигал
  • 22:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 22:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №45
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Япон - Хорват

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин: Завхан аймгаас бэлтгэв
  • 08:20
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 08:40
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-3 /Спорт таны амралтанд/
  • 09:45
    “Спорт-Бага үд” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Таеквондо /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 17:00
    Монголын спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн Замчин баг 1978 оны улсын аварга баг
  • 18:00
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 18:10
    Уухай: МУГД, хүндэт мэргэн Б. Өлзийдэлгэр
  • 18:45
    Бахархал: Боксын олон улсын хэмжээний мастер О. Батхүү
  • 19:20
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв /Дашдэлэг/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК