NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Talk №8
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA (Шууд) Л.А Клипперс - Шарлотт 2022-23
  • 10:30
    NBA: Индиана - Портланд 2022-23
  • 12:30
    NBA: Филадельфиа - Кливленд 2022-23
  • 14:30
    NBA Talk №8
  • 16:00
    NBA: Портланд - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 18:00
    "Mongolian Mike" баримтат кино №2
  • 19:00
    NBA Gametime №33
  • 19:30
    NBA: Л.А Клипперс - Шарлотт 2022-23
  • 21:30
    NBA: Индиана - Портланд 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №33

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Атлетико - Брюгге 4-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: Япон - Хорват
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №21
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №22
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №23
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №24
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 22:00
    FIFA WC: Япон - Хорват

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №18
  • 09:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №19
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №16
  • 11:00
    ONE Vault #15
  • 12:00
    Бөх (шууд): Ардчиллын төлөөх намууд нэгдсэний 22 жилийн ойн барилдаан
  • 20:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №20
  • 20:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №21
  • 21:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баянзүрх - Завхан II-р шат
  • 23:30
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №2

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1214
  • 11:00
    UFC Connected 509
  • 11:40
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 14:00
    ONE FN 5: Дэ Риддер - Малихин
  • 16:30
    ONE 164: Пашио - Брүүкс
  • 19:00
    WWE Smackdown 1215
  • 21:00
    UFC: Томпсон - Холланд Тойм
  • 21:40
    UFC 262: Оливейра-Чандлер

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 1-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Мориор амилсан монгол заяа ААУ Д.Мөнхдэлгэр
  • 11:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Сүлд үү, тоо юу? Осло
  • 11:55
    Цаг агаар
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес хөтөч
  • 15:10
    Өв соёл
  • 15:30
    Архангай аймгийн Баруун бүсийн уралдаан Хязаалан, шүдлэн, даага
  • 16:40
    Нийтийн дууны цаг
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Брэнд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Монголын гэгээ ААУ Д.Эрдэнэбаяр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 2-р анги
  • 23:40
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №15
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №46
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Шөвгийн 16
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC Тойм №15
  • 10:00
    FIFA WC : Хорват - Бельги
  • 12:00
    FIFA WC : Япон - Испани
  • 14:00
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 14:30
    FIFA WC: Гана - Уругвай
  • 16:30
    FIFA WC : Япон - Хорват
  • 18:30
    FIFA WC: Камерун - Бразил
  • 20:30
    Football Talk №18
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №47
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Марокко - Испани

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спорт-түүх: 1968 оны Хөлбөмбөгийн Монгол улсын аварга “Дархан баг”
  • 08:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 08:25
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-7 /Спорт таны амралтанд/
  • 09:45
    Уухай: Монгол улсын гоц мэргэн Дашнямын Бор-Охин
  • 10:10
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 1-р хэсэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 21:45
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумын уяач Д. Сайнбаяр
  • 22:25
    Мөнгөн шонхор мастер кросс /Спорт таны амралтанд/
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК