NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Кливленд 2022-23
  • 10:00
    NBA Action №7
  • 10:30
    NBA Gametime №35
  • 11:00
    NBA (Шууд) Дэнвэр - Портланд 2022-23
  • 13:30
    NBA Action 3207
  • 14:00
    Hightops: Episode 2
  • 14:30
    Hightops: Episode 3
  • 15:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Торонто 2022-23
  • 17:00
    NBA: Бостон - Финикс 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №36
  • 19:30
    NBA: Хьюстон - Сан Антонио 2022-23
  • 21:30
    NBA: Дэнвэр - Портланд 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №36

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Севийя - Бильбао 8-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: 1/8 Шигшээ тоглолт
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №33
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №34
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №35
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №36
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 22:00
    Football Talk №17
  • 23:30
    LaLiga Nations №3

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Үндэсний бөхийн тойм №8
  • 09:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №22
  • 10:00
    FIFA WC: Швейцар - Камерун
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Төв - Сүхбаатар II-р шат
  • 14:00
    FIFA WC: Бельги - Канад
  • 16:00
    NBA: Кливленд - Торонто 2022-23
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №14
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Багануур - Булган II-р шат
  • 22:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №23
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм №6
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №12

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1541
  • 11:00
    ONE Weekly #49
  • 11:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 13:30
    UFC: Томпсон - Холланд Тойм
  • 14:10
    ONE Vault #17
  • 15:10
    ONE Vault #18
  • 16:10
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 19:10
    UFC: Каннониер-Гастелум
  • 22:00
    UFC: Брансон-Холланд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 4-р анги
  • 09:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:50
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зурагт түүх өгүүлнэ Ч.Дамдиншарав
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Сувд нэвтрүүлэг Ш.Наранчимэг МУСТА
  • 11:55
    Бизнес хөтөч
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Брэнд
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хангайн бүсийн хурд-2022 Сонгомол уралдаан
  • 17:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    Өв соёл
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Шпицберген
  • 19:15
    Нийтийн дууны цаг
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй төгсгөлийн 5-р анги
  • 23:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 09:30
    NBA (Шууд): Хьюстон - Сан Антонио 2022-23
  • 12:00
    FIFA WC: Нидерланд - Эквадор
  • 14:00
    Inside Serie A №15
  • 14:30
    FIFA WC: Бразил - Серби
  • 16:30
    FIFA WC: Португал - Гана
  • 18:30
    NBA : Хьюстон - Сан Антонио 2022-23
  • 20:30
    Football Talk №18
  • 22:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 22:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №49
  • 22:50
    FIFA WC (Шууд): 1/4 шигшээ тоглолт

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Ширээний теннисний тэмцээн /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 11:35
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 12:35
    Таеквондо /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 19:05
    MNB Спорт тодруулга: “Бөртэ чоно 2022” наадмын тухай 20м
  • 19:25
    Монголын спортын түүх
  • 20:25
    Спорт-Хобби: Волейболын шүүгч, спортын мастер Х. Золдэлгэр
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 22:45
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК