NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA: Бостон - Финикс 2022-23
  • 10:00
    NBA Action №7
  • 10:30
    NBA Gametime №36
  • 11:00
    NBA (Шууд) Милуоки - Даллас 2022-23
  • 13:30
    NBA: Хьюстон - Сан Антонио 2022-23
  • 15:30
    NBA: Дэнвэр - Портланд 2022-23
  • 17:30
    NBA Action №7
  • 18:00
    The Buzzer №8
  • 19:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Филадельфиа 2022-23
  • 21:00
    NBA: Милуоки - Даллас 2022-23
  • 23:00
    The Buzzer №8

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Барселона - Интер 4-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: 1/4 Шигшээ тоглолт
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №37
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №38
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №39
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №40
  • 21:00
    LaLiga World №18
  • 21:30
    FIFA WC тойм №18
  • 22:00
    FIFA WC: 1/4 Шигшээ тоглолт

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Даймонд Лигийн тойм №8
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №18
  • 11:00
    "Mongolian Mike" баримтат кино №2
  • 13:00
    Бөх (шууд): Ардчиллын төлөөх намууд баярт зориулсан барилдаан
  • 21:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №23
  • 21:30
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Багануур - Булган II-р шат

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1541
  • 11:00
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 13:30
    UFC Connected 510
  • 14:10
    UFC: Томпсон - Холланд Прелим
  • 17:10
    ONE Vault #18
  • 18:10
    UFC: Томпсон - Холланд
  • 21:00
    ONE Vault #19
  • 22:00
    UFC: Эдуардс-Мухаммад

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гарах гарцгүй Алкатрас Баримтат кино
  • 09:10
    Өв соёл
  • 09:40
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Тайгын цэнхэр хязгаараас концерт
  • 10:45
    Чимээгүй одод
  • 11:00
    Малын хулгайч-Шинэ үе
  • 11:30
    Дэлхийн алдартнууд
  • 11:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Шпицберген
  • 12:45
    Нийтийн дууны цаг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц
  • 15:00
    Мориор амилсан монгол заяа МУАУ Д.Бадрах
  • 15:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хурдан морины түүх Соёмбо хүрэн
  • 16:40
    Өв соёл
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Брэнд нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Өв соёл
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 18:30
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 18:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    “Дуундаа жаргалтай дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Зэвт дайчид” шоу нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 22:25
    Таньруу нүүж явна МУСК
  • 23:35
    Нийтийн дууны цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №18
  • 02:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 02:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №50
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): 1/4 шигшээ тоглолт
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Лэйкерс - Филадельфиа 2022-23
  • 11:00
    FIFA WC: Уругвай - БНСУ
  • 13:00
    FIFA WC: Герман - Япон
  • 15:00
    FIFA WC : 1/4 шигшээ тоглолт
  • 17:00
    FIFA WC Тойм №18
  • 18:00
    FIFA WC : 1/4 шигшээ тоглолт
  • 20:00
    NBA : Лэйкерс - Филадельфиа 2022-23
  • 22:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 22:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №51
  • 22:50
    FIFA WC (Шууд): 1/4 шигшээ тоглолт

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин
  • 08:20
    Монголын спортын түүх
  • 09:20
    Бахархал: Удам дамжсан тэшүүрчид
  • 10:00
    “Спорт-Бага үд”-шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин С. Жамц
  • 11:20
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Гандбол 1-р хэсэг
  • 14:55
    Зогсошгүй: Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 15:35
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 1-р хэсэг
  • 18:35
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 19:00
    MNB Спорт тодруулга: “Бөртэ чоно 2022” наадмын тухай
  • 19:25
    “Түмний нэгээс Түмний манлай”
  • 19:55
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 3-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:50
    Спорт-Хобби
  • 22:20
    Мөнгөн шонхор мастер кросс /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

I/2812:30

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/2822:00

Central TV

"Атаман охин"-ОАК 3-р анги

I/2810:20

MovieBox

"Харуй бүрий (Twilight)" УСК